U jednego z legalnych bukmacherów środy to małe piątki. Środek tygodnia to ciężki czas, tym samym warto znaleźć coś, dzięki czemu na naszych twarzach zagości uśmiech. Gdy na naszym kuponie jedno z wydarzeń okaże się nietrafione, zyskamy 50 pln bonusu. Oferta jest stosunkowo ciekawa – czekają nas mecze FA Cup, a w nich chociażby starcie Liverpoolu z Norwich i Southamptonu z West Hamem. Zapowiadają się tym samym nie lada emocje. Jakie są więc warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Bezpieczna środa – bonus 50 pln

Dla entuzjastów szeroko pojętej bukmacherki, nie ma nic lepszego niż bezpieczny kupon. Bardzo często bowiem zdarza się, że to jedno za zdarzeń psuje całą „taśmę”. Bukmacher Fortuna wychodzi nam, graczom, naprzeciw i oferuje ubezpieczenie zakładu w kwocie bonusowej wynoszącej 50 pln. Czeka nas również starcie w ramach Pucharu Króla – Valencia podejmie Athletic Bilbao. Gra też Puchar Polski, w ramach którego Górnik Zabrze zmierzy się z Lechem Poznań, a Legia Warszawa zagra z Górnikiem Łęczna. Jak skorzystać z farciarskiej środy?

Zobacz również: Kod promocyjny Fortuna

W każdą środę marca, a więc 02.03, 09.03, 16.03, 23.03 i 30.03, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem promocyjnym FORTUNA. Należy upewnić się, czy bonus został aktywowany, sprawdzając zakładkę „bonusy”. Następnie należy zagrać kupon za minimum 50 pln, składający się z minimum 4 zdarzeń z oferty przedmeczowej na dowolne zdarzenia sportowe. W przypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione, gracz otrzyma bonus 50 pln w punktach FKP. Bonus jest ważny 24h od przyznania. Kupon objęty promocją musi być rozstrzygnięty w 48h od zawarcia zakładów. Zwrot trafi na konto gracza w ciągu 24h od rozstrzygnięcia kuponu.

[blok_bonus]