Po wygranym, choć nieporywającym meczu Polski z Andorą, czas na kolejny sprawdzian. Następny mecz w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata biało-czerwoni rozegrają z Węgrami. Rywal w tym przypadku będzie już bardziej wymagający – Węgrzy przecież nie tak dawno, bo na Euro, postawili się Niemcom i Francji. Jest to, poza paroma wyjątkami, drużyna której trzon stanowią zawodnicy grający w topowych ligach europejskich. Zawodnicy z Polski zapewnili sobie już awans do baraży. Niemniej jednak mecz z Węgrami to zawsze dobra okazja, by pokazać umiejętności i zdeterminowanie. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka na najbliższy mecz Polaków. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bez ryzyka na starcie Polski z Węgrami

Węgry to bez wątpienia ciężki rywal. Choć w grupie nie poradzili sobie tak dobrze jak Polacy, nie jest to drużyna, którą można zlekceważyć. Polacy w pierwszym meczu grupowym z Madziarami jedynie zremisowali 3:3. Bukmacher Fuksiarz przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać 30 pln za zakład bez ryzyka na mecz Polska – Węgry. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego od Fuksiarza.

W dniach 13.11.2021 – 15.11.2021, do godziny 20:45, należy zawrzeć zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Węgrami. Minimalna stawka to 55 pln, zagrana z salda głównego. Na kuponie muszą znajdować się również inne typy (kupon AKO). Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 15.11.2021. Minimalny kurs ogólny kuponu to 3.50. Jeżeli kupon okaże się przegrany, w tym zdarzenie dotyczące wygranej Polski, gracz otrzyma bonus w wysokości 30 pln. Bonus trafi na konto gracza w 48h. W celu wypłaty, bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.80 (AKO, SOLO). Czas na obrót bonusem to 7 dni.

[blok_bonus]