Sytuacja w wielu ligach w Europie zdaje się być klarowna – we Francji, klasycznie, panuje Paris Saint-Germain. W Niemczech bez zmian na pierwszy miejscu rozsiadł się Bayern Monachium, zaś w Hiszpanii króluje Real Madryt. Nieco inaczej sytuacja ma się w Polsce, gdzie niespodziewanie fotel lidera dzierży szczecińska Pogoń. W Anglii tymczasem trwa zacięty wyścig o kolejne mistrzostwo kraju pomiędzy Manchesterem City i Liverpoolem. Jak poradzą sobie liderzy europejskich lig w swoich weekendowych starciach? Jeden z legalnych bukmacherów przygotował dla nas w związku z tym ciekawą promocję.

Bez ryzyka na liderów europejskich lig

Liderzy wspomnianych lig nie mają lekko – ciąży na nich presja kibiców, zarządu i mediów. Manchester City zmierzy się z generalnie słabo dysponowanym Evertonem. Teoretycznie łatwa przeprawa czeka monachijski Bayern, ale patrząc na ostatnią dyspozycję Bawarczyków, sprawa nie jest wcale taka jasna. PSG powalczy z Saint-Etienne, zaś Real Madryt z Vallecano. Najcięższy mecz czeka prawdopodobnie Pogoń Szczecin, która zmierzy się z Lechem Poznań. Kolejorz traci zaledwie jedno oczko do drużyny ze Szczecina! Bukmacher Betfan oferuje zakład bez ryzyka na mecze wspomnianych liderów lig europejskich – jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć użycie kodu promocyjnego Betfan przy rejestracji.

W dniu 26.02.2022, do godziny 15:00, należy postawić dowolny zakład na wygrane Manchesteru City, PSG, Bayerny Monachium, Realu Madryt i Pogoni Szczecin w meczach rozgrywanych 26.02.2022. Zakłady muszą być z rynku 1×2 (wygrana, bez remisów i podpórek). Dokładna stawka powinna wynieść 49 lub 99 pln. Do kuponu można również dodać inne typy – ich kurs powinien wynieść przynajmniej 1.40. Kupon musi zostać rozliczony do 23:59 w dniu 27.02.2022. W przypadku gdy jeden z liderów lig zepsuje kupon, otrzymasz zwrot stawki – jeśli zagrałeś za 49 pln, otrzymasz 49 pln, jeśli za 99 pln, otrzymasz 99 pln. Bonus należy obrócić jednokrotnie z kursem ogólnym wynoszącym minimum 3.80 i trzema zdarzeniami na kuponie.

[blok_bonus]