W sobotę czeka nas rozstrzygnięcie pierwszego wielkoszlemowego turnieju w tym roku. Niestety do finału nie udało się dotrzeć żadnemu reprezentantowi ani reprezentantce Polski. Magda Linette zaliczyła genialny turniej awansując aż do półfinału. My skupmy się póki co na nowej promocji przygotowanej przez jednego z legalnych bukmacherów. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na mecze tenisa, i nie tylko, w typach na jutro.

Bez ryzyka na Australian Open

Już w sobotę o 9:30 zobaczymy finałowe starcie Australian Open. Pogromczyni Igi Świątek, Elena Rybakina, zmierzy się z Aryną Sabalenką, która ograła Magdę Linette w półfinałowym pojedynku. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 30 pln w punktach za kupon spełniający kilka warunków. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 28.01.2023, w godzinach 09:00-11:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem „Fortuna”. Następnie, w ciągu 24h, należy postawić kupon za minimalną stawkę 30 pln. Na kuponie mogą znajdować się dowolne wydarzenia. Dotyczy jedynie oferty live. Kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Jeśli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma równowartość 30 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia kuponu. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours.