Tym razem to środek tygodnia zapowiada się szalenie interesująco, bowiem czekają nas naprawdę interesujące starcia. Na wyspach będziemy świadkami jednego z najciekawszych meczów derbowych świata – Chelsea zmierzy się z Arsenalem. To bez wątpienia mecz z kategorii tych, które po prostu należy obejrzeć, a na pewno nie będziemy rozczarowani. Kierując się na zachód Europy – będący w świetnej dyspozycji Real Madryt spróbuje swoich sił na wyjeździe z bardzo równo grającą Osasuną. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. To tylko kilka z wielu meczów, które powinny przykuć naszą uwagę. Naprzeciw nam, entuzjastom piłki nożnej, wychodzi bukmacher forBET, który przygotował specjalną ofertę na dzisiejszy dzień. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na wspomniane starcia, które powinny przynieść wiele emocji. 

Bez podatku na piłkę nożną

Już dziś, a więc w środę 20.04.2022, będziemy świadkami ciekawego starcia we francuskiej ekstraklasie. Monaco podejmie gości z Nicei. W Hiszpanii zaś Atletico zmierzy się z Granadą. Polskie podwórko z pewnością nie zawiedzie – zobaczymy między innymi ciekawe starcie Pogoni Szczecin i Rakowa. Te i inne spotkania to zwiastun środka tygodnia. Dopiero co zakończyliśmy kolejną rundę eliminacje do Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji, lecz póki co to podwórka krajowe przykuwają naszą uwagę. W związku z tym, warto mieć na uwadze kod promocyjny od forBET. Aby w pełni móc cieszyć się futbolem w dniu dzisiejszym warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy grać piłkę nożną bez podatku – jak to zrobić?

Promocja obowiązuje w dniu 20.04,2022, do godziny 23:59. Aby z niej skorzystać należy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń dotyczących piłki nożnej. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Nie trzeba nic potwierdzać  – współczynnik kuponu, który spełnia podane wymagania, automatycznie zmieni się na 1.00, dzięki czemu zagramy bez podatku i będziemy mogli wygrać aż 14% więcej. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak też live. Kupon musi zostać zagrany za środki pochodzące z konta depozytowego. Promocja nie łączy się z promocją bez podatku z Pakietu Powitalnego. 

[blok_bonus]