Aby rozpocząć grę u bukmachera, niezbędnym warunkiem do spełnienia jest utworzenie u niego konta. BetX jest dość nowym operatorem na polskim rynku, ale już zdążył przyciągnąć do siebie sporo użytkowników. Sama rejestracja, jak i BetX logowanie są niezmiernie proste, a pakiet bonusów powitalnych, jakie oferuje, jest bardzo przekonujący. W niniejszym artykule postaramy się, przedstawić Wam jak wygląda BetX rejestracja.

Czy w BetX rejestracja konta jest legalna?

Tak, rejestracja u tego operatora jest całkowicie legalna. Posiada on licencję od 2020 roku wydaną przez Ministerstwo Finansów, a więc bez obaw możecie zakładać konta u tego bukmachera. My osobiście nawet zachęcamy was do tego, ponieważ w BetX logowanie do systemu pozwala na przeżywanie wielu emocji związanych z obstawianiem oraz sportem.

BetX rejestracja

Jak u większości bukmacherów, w BetX rejestracja jest bardzo prosta. Zajmie nam ona zaledwie kilka minut, ponieważ polega na wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego. Nie ma różnicy, na jakim urządzeniu zamierzamy założyć konto, ponieważ u tego operatora rejestracja jest możliwa zarówno na komputerze, jak i z poziomu aplikacji na telefonach.

Jak założyć konto krok po kroku BetX?

W tym miejscu pokażemy Wam jak założyć konto krok po kroku BetX. Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, sama rejestracja powinna potrwać zaledwie kilka minut. Warto pamiętać, by wprowadzić kod promocyjny BetX. Pozwoli on na skorzystanie ze wszystkich elementów promocji powitalnej.

 1. Przejdź do Rejestracja u samej góry strony
 2. Wprowadź dane, które potem będą niezbędne do logowania oraz kod promocyjny
 3. Następnie w drugim etapie wpisz dane osobowe, takie jak imię, nazwisko czy PESEL
 4. W ostatnim kroku wypełnić dane dotyczące limitów oraz zapoznaj się ze zgodami marketingowymi i ewentualnie je zaznacz
 5. Zweryfikuj adres mailowy za pomocą wysłanej przez bukmachera wiadomości
 6. To wszystko, konto tymczasowe jest gotowe do gry!

Weryfikacja konta w BetX

Utworzone w powyższy sposób konto tymczasowe będzie działać przez 30 dni. Jednocześnie obowiązuje na nim limit dotyczący depozytów na kwotę 5000 zł. W BetX rejestracja tymczasowego konta standardowo nie daje możliwości wykonywania wypłat. Aby tak się stało należy uzupełnić dane i przesłać skan dowodu osobistego. Jak dokładnie to uczynić?

 • Przejdź do profilu gracza
 • Wybierz z wyświetlonego menu Weryfikacja konta
 • Wprowadź dane takie jak numer i seria dowodu osobistego oraz numer konta bankowego
 • Prześlij skan dwóch stron dowodu osobistego
 • Zaczekaj na weryfikację, która potrwa do dwóch godzin

BetX logowanie - kiedy będzie możliwe

W BetX logowanie jest możliwe zaraz po ukończeniu rejestracji i potwierdzeniu jej poprzez wejście w link aktywacyjny, który dostaliśmy na podany przez nas adres e-mail. Jeżeli nie dostaliśmy wiadomości, to zalecamy spojrzeć w folder spam. Jeśli nawet tam jej nie będzie, to należy skontaktować się już bezpośrednio z bukmacherem. Po aktywacji konta możemy zacząć zabawę z typowaniem na tym operatorze.

BetX rejestracja w aplikacji

Aplikacja BetX dostępna jest na systemy Android i iOS. Po jej zainstalowaniu da się w łatwy sposób przejść w niej cały proces rejestracji. Wygląda on podobnie jak na stronie internetowej. Co dokładnie należy zrobić, by się zarejestrować w apce?

 • Kliknij Rejestruj w prawym górnym rogu aplikacji
 • Wprowadź dane, które przydadzą się podczas logowania
 • Następnie wpisz dane osobowe (m.in. imię, nazwisko, PESEL)
 • Uzupełnij limity oraz zgody marketingowe
 • Teraz czas na BetX logowanie w aplikacji mobilnej i wypróbowanie możliwości bukmachera!

Pierwszy depozyt po rejestracji w BetX

Zaraz po utworzeniu konta większość graczy decyduje się na pierwszy depozyt. Aby go wykonać, należy kliknąć saldo. Użytkownicy do wyboru mają kilka metod płatności. Przelew za pomocą każdej niż realizowany jest bez prowizji.

Metoda PłatnościInformacjeJaka kwota?Czas realizacji
dotpay18 banków, karty VISA, MasterCard i Revolut, GPay, SkyCash.Od 5 zł do 40 000 złNatychmiast
Przelewy2420 banków i SkyCash.Od 5 zł do 40 000 złNatychmiast
BLIKKod BLIKOd 5 zł do 40 000 złNatychmiast

Jak postawić pierwszy zakład po rejestracji?

Aby postawić pierwszy zakład, należy wyszukać interesujące zdarzenia. W BetX istnieje możliwość grania zakładów pojedynczych, akumulowanych i systemowych. Najważniejsze zdarzenia można łatwo znaleźć u samej góry strony oraz aplikacji. Oczywiście warto pamiętać, że zakłady bukmacherskie to nie tylko sport. Co zatem da się typować w BetX?

 • Zakłady sportowe
 • Zakłady na żywo
 • E-sport
 • Gry karciane (tzw. Live bet)
 • Wirtualne wyścigi
 • Wirtualny sport

BetX bonus za rejestrację

Wiemy już jak założyć konto krok po kroku BetX, a teraz przeanalizujemy pakiet bonusów powitalnych, jaki przygotował dla nas ten bukmacher. Bonusy znacznie przyczyniają się do poznania przez nas oferty danego buka, ale przede wszystkim umożliwiają duży zarobek. W obecnych czasach, kiedy jest już dostępnych kilkanaście legalnych bukmacherów, każdy z nich musi dwoić się i troić, aby przyciągnąć do siebie potencjalnego klienta. BetX w swojej ofercie powitalnej przygotował bonusy powitalne opiewające w sumie na kwotę aż do 850 złotych.

BetX bonus powitalny do 850 PLN

Całość bonusu powitalnego w BetX została podzielona na kilka części. Spełniając wszystkie warunki można uzyskać aż 850 zł.

 • freebet 50 zł od pierwszego depozytu
 • 50% cashback od pierwszego zakładu do 250 zł
 • freebet od drugiego depozytu 50% do 250 zł
 • bonus od trzeciej wpłaty 50% do 250 zł
 • freebet 30 zł za samą rejestrację i wyrażenie zgód marketingowych
 • freebet 20 zł za pobranie aplikacji Betx i zagranie dowolnego zakładu

BetX freebet 30 PLN

Aby otrzymać w BetX freebet, gracz musi zarejestrować konto i zatwierdzić wszystkie zgody marketingowe. BetX darmowy zakład przyznaje do wysokości 30 zł w formie zakładu o wartości 2.00 zł z mnożnikiem kursu 15. Freebet powinien się pojawić na naszym saldzie bonusowym w ciągu 2 dni od wypełnienia formularza rejestracyjnego i spełnienia powyższych warunków. Otrzymany bonus należy obrócić jednokrotnie z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.00. Na obrót freebetu BetX wyznaczył czas do maksymalnie 3 dni.

BetX rejestracja bez dowodu

W BetX rejestracja bez dowodu jest możliwa. Jeżeli nie jesteśmy pewni czy chcemy na stałe obstawiać u tego bukmachera, to oferuje on nam opcję założenia konta tymczasowego. Pozwala ono zawierać zakłady bez przechodzenia pełnego procesu weryfikacyjnego. Taki rodzaj rejestracji nie wymaga od nas, abyśmy podawali numer konta bankowego, ani wysyłali skany dokumentu tożsamości.

Kiedy przejdziemy już w BetX rejestrację bez dowodu i zagramy kupon, to musimy pamiętać, że za wygrany zakład nie będziemy mogli wypłacić pieniędzy. Oczywiście te pieniądze nie przepadną, ale żeby je wypłacić, należy wtedy przejść pełną rejestrację Musimy więc wtedy wysłać zdjęcia z obu stron dokumentu tożsamości oraz wpisać numer konta bankowego. Weryfikacja dokumentu trwa zazwyczaj od kilkunastu minut do dwóch godzin.

Czy warto założyć konto u bukmachera BetX?

Wiemy już jak założyć konto oraz znamy wszystkie informacje związane z rejestracją i pakietem powitalnym, jaki oferuje BetX na start, a więc przyszedł czas na podsumowanie. Nie mamy wątpliwości, że warto założyć konto w BetX. Firma stale się rozwija oraz stara się słuchać wskazówek od swoich graczy. Świadczyło tym np. fakt wprowadzenia aplikacji mobilnej na oprogramowanie iOS, której wcześniej nie było.

Atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych graczy oraz wiele innowacyjnych opcji, jakie oferuje ten bukmacher, muszą wzbudzać duże uznanie wśród klientów. Ponadto, w BetX rejestracja jest bardzo prosta, a więc nie ma przeciwwskazań, aby założyć konto na tym bukmacherze. Jak nadal nie jesteście pewni czy warto zarejestrować na nim konto, to zachęcamy Was do założenia, chociaż konta tymczasowego.


Czy możliwa jest w BetX rejestracja bez dowodu?
Tak, w Betx rejestracja bez dowodu jest możliwa.
Ile trwa w BetX weryfikacja dowodu osobistego?
Weryfikacja dowodu w BetX w teorii może potrwać do 2 godzin, ale w praktyce trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.