Aby rozpocząć grę u bukmachera, niezbędnym warunkiem do spełnienia jest utworzenie u niego konta. BetX jest dość nowym operatorem na polskim rynku, ale już zdążył przyciągnąć do siebie sporo użytkowników. Sama rejestracja u tego bukmachera jest niezmiernie prosta, a pakiet bonusów powitalnych, jakie oferuje, jest bardzo przekonujący. W niniejszym artykule postaramy się, przedstawić Wam jak wygląda rejestracja i logowanie BetX.

Czy w BetX rejestracja konta jest legalna?

To pytanie w przypadku tego bukmachera pada bardzo często, co oczywiście nas nie dziwi, ponieważ BetX pojawił się na polskim rynku bukmacherskim niedawno. Tak, rejestracja u tego operatora jest całkowicie legalna. Posiada on licencję od 2020 roku wydaną przez Ministerstwo Finansów, a więc bez obaw możecie zakładać konta u tego bukmachera. My osobiście nawet zachęcamy was do tego, ponieważ w BetX logowanie do systemu pozwala na przeżywanie wielu emocji związanych z obstawianiem oraz sportem.

 

BetX Rejestracja

Jak u większości bukmacherów, w BetX rejestracja jest bardzo prosta. Zajmie nam ona zaledwie kilka minut, ponieważ polega na wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego. Nie ma różnicy, na jakim urządzeniu zamierzamy założyć konto, ponieważ u tego operatora rejestracja jest możliwa zarówno na komputerze, jak i z poziomu aplikacji na telefonach. Na początku w BetX aplikacja była dostępna jedynie na telefonach, bądź tabletach, które posiadały system Android. Teraz jest już dostępna również na oprogramowanie iOS, a więc gracze posługujący się urządzeniami firmy Apple nie muszą się martwić i mogą spokojnie założyć konto w BetX poprzez aplikację.

Jak założyć konto krok po kroku BetX?

zakładanie konta betx

W tym miejscu pokażemy Wam jak założyć konto krok po kroku BetX. Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, sama rejestracja trwa zaledwie kilka minut. Formularz rejestracyjny zawiera 4 kroki i polega na wypełnieniu luk swoimi danymi osobistymi oraz wyrażeniu zgód marketingowych.

  1. Pierwszy krok, jaki musimy wykonać, jest wejście na stronę, bądź w aplikację i kliknięcie przycisk „rejestracja”, który znajduje się w prawym górnym rogu. Po wykonaniu tego kroku powinien pojawić się na ekranie formularz rejestracyjny,
  2. Następnie należy wypełnić 3 części formularza rejestracyjnego. W pierwszej części musimy wpisać nazwę użytkownika, która będzie nam potem służyć jako login. Oprócz wpisania nazwy użytkownika, konieczne jest, abyśmy wpisali jeszcze swój e-mail, hasło oraz numer telefonu. Jeśli posiadamy jakiś kod polecający, to również należy go w tym kroku wpisać,
  3. W drugiej części formularza jesteśmy zobowiązani do wpisania swojego imienia oraz nazwiska, numeru PESEL, płci, kodu pocztowego, miasta oraz adresu miejsca zamieszkania,
  4. Natomiast w 3 części należy zaznaczyć pytanie zabezpieczające oraz udzielić na nie odpowiedzi. W tym miejscu również trzeba zaznaczyć zgody marketingowe. Nie wszystkie zgody są obowiązkowe, ale zalecamy wyrazić wszystkie zgody, ponieważ czasami niektóre bonusy tego wymagają. Po wykonaniu tych kroków, na podany przez nas e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym konta,
  5. W ostatniej 4 części należy wysłać zdjęcia z obu stron dowodu osobistego. Ten krok możemy pominąć, o czym już pisaliśmy wyżej.

Jeśli wykonaliście wszystkie kroki razem z nami, to z pewnością widzicie, że w BetX rejestracja jest bardzo szybka i prosta. Pamiętajcie, aby zapisać sobie gdzieś nazwę użytkownika oraz hasło, ponieważ za każdym razem wchodząc w BetX logowanie, musimy je wpisać.

Zobacz także: BetX freebet

BetX Rejestracja Bez Dowodu

rejestracja bez dowodu betx

Tak, w BetX rejestracja bez dowodu jest możliwa. Jeżeli nie jesteśmy pewni czy chcemy na stałe obstawiać u tego bukmachera, to oferuje on nam opcję założenia konta tymczasowego. Konto tymczasowe pozwala na zawieranie zakładów bez przechodzenia pełnego procesu weryfikacyjnego. Taki rodzaj rejestracji nie wymaga od nas, abyśmy podali numer konta bankowego, ani wysyłali skany dokumentu tożsamości. Kiedy przejdziemy już w BetX rejestrację bez dowodu i zagramy kupon, to musimy pamiętać, że za wygrany zakład nie będziemy mogli wypłacić pieniędzy. Oczywiście te pieniądze nie przepadną, ale żeby je wypłacić, należy wtedy przejść pełną rejestrację, czyli musimy wysłać zdjęcia z obu stron dokumentu tożsamości oraz wpisać numer konta bankowego. Weryfikacja dokumentu trwa zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Sprawdź: BetX opinie – recenzja bukmachera

BetX Logowanie – kiedy będzie możliwe

W BetX logowanie jest możliwe zaraz po ukończeniu rejestracji i potwierdzeniu jej poprzez wejście w link aktywacyjny, który dostaliśmy na podany przez nas adres e-mail. Jeżeli nie dostaliśmy wiadomości, to zalecamy spojrzeć w folder spam. Jeśli nawet tam jej nie będzie, to należy skontaktować się już bezpośrednio z bukmacherem. Po aktywacji konta możemy zacząć zabawę z typowaniem na tym operatorze. Przy okazji pierwszego logowania i pierwszego depozytu możecie zgarnąć całkiem pokaźną sumkę i do tego teraz przejdziemy.

BetX bonus za rejestrację

bonusy po rejestracji betx

Wiemy już jak założyć konto krok po kroku BetX, a teraz przeanalizujemy pakiet bonusów powitalnych, jaki przygotował dla nas ten bukmacher. Bonusy znacznie przyczyniają się do poznania przez nas oferty danego buka, ale przede wszystkim umożliwiają duży zarobek. W obecnych czasach, kiedy jest już dostępnych kilkanaście legalnych bukmacherów, każdy z nich musi dwoić się i troić, aby przyciągnąć do siebie potencjalnego klienta. BetX w swojej ofercie powitalnej przygotował dwa bonusy powitalne opiewające w sumie na kwotę aż do 1525 złotych. Jest to jeden z najwyższych dostępnych bonusów wśród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Napisaliśmy „w sumie”, ponieważ oba bonusy można łączyć ze sobą. Promocje są oczywiście skierowane jedynie do nowych graczy, którzy swojego konta na tym operatorze jeszcze nigdy nie posiadali.

Sprawdź: Dlaczego Typiko zmienił się w BetX?

BetX bonus powitalny do 1500 PLN

Aby otrzymać bonus, gracz musi dokonać pełnej rejestracji wraz z zaakceptowaniem zgód marketingowych oraz wpłacić minimum 10 złotych na konto depozytowe. Po zaksięgowaniu wpłaty, na konto gracza wpłynie kwota odpowiadająca kwocie pierwszej wpłaty do depozytu. Maksymalna suma, jaką gracz może uzyskać w ramach tej promocji to 1500 złotych. Otrzymany bonus będzie równowartości 100% wpłaty, czyli jeżeli wpłacimy 100 złotych, to otrzymamy również 100 złotych, tylko że na saldo bonusowe. Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi dokonać 6-krotnego obrotu promocyjnymi środkami w ciągu 30 dni. Do obrotu zaliczane są kupony wielokrotne z kursem minimalnym jednego zdarzenia 1.30 i kursem łącznym nie mniejszym niż 1.95. Obrót zostaje zaliczony w momencie rozliczenia wszystkich spotkań.

BetX freebet 25 PLN

Aby otrzymać freebet, gracz musi zarejestrować konto i zatwierdzić wszystkie zgody marketingowe. BetX darmowy zakład przyznaje do wysokości 25 zł w formie zakładu o wartości 2.00 zł z mnożnikiem kursu 12.5. Freebet powinien się pojawić na naszym saldzie bonusowym w ciągu 2 dni od wypełnienia formularza rejestracyjnego i spełnienia powyższych warunków. Otrzymany bonus należy obrócić jednokrotnie z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.00. Na obrót freebetu BetX wyznaczył czas do maksymalnie 3 dni.

Czy warto założyć konto u bukmachera BetX?

założenie konta na betx

Wiemy już jak założyć konto oraz znamy wszystkie informacje związane z rejestracją i pakietem powitalnym, jaki oferuje BetX na start, a więc przyszedł czas na podsumowanie. Nie mamy wątpliwości, że warto założyć konto w BetX. Firma stale się rozwija oraz stara się słuchać wskazówek od swoich graczy, o czym świadczy fakt wprowadzenia aplikacji mobilnej na oprogramowanie iOS, której wcześniej dostępnej na ten system nie było. Atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych graczy, wiele innowacyjnych opcji, jakie oferuje ten bukmacher, musi wzbudzać duże uznanie wśród klientów tego operatora. Ponadto, w BetX rejestracja jest bardzo prosta, a więc nie ma przeciwwskazań, aby założyć konto na tym bukmacherze. Jak nadal nie jesteście pewni czy warto zarejestrować na nim konto, to zachęcamy Was do założenia, chociaż konta tymczasowego. W rezultacie, możliwości samemu przetestowania tej firmy.

Zwiń

Czy możliwa jest w BetX rejestracja bez dowodu?
Tak, w Betx rejestracja bez dowodu jest możliwa.
Ile trwa w BetX weryfikacja dowodu osobistego?
Weryfikacja dowodu w BetX w teorii może trwać kilka godzin, ale w praktyce trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.