BetX jest jednym z najmłodszych bukmacherów na rynku. Jego oferta stała się w pełni funkcjonalna na początku 2020 roku, kiedy to gracze mogli już zawierać zakłady. Od tego czasu BetX recenzje graczy systematycznie otrzymuje za pośrednictwem mediów społecznościowych, forum typerów czy bezpośrednio na formularze kontaktowe dostępne na stronie bukmachera. Wskazują one na możliwe kierunki rozwoju i udoskonalania oferty. BetX doceniany jest przez typerów za ciekawą ofertę, którą próbuje rywalizować z największymi podmiotami. Dla BetX opinie  pozytywne oferta bukmachera zdobywa dzięki dużej liczbie rynków zdarzeń, czym firma wyróżnia się spośród konkurencji. Także wysokość kursów sprawia, że BetX opinie graczy otrzymuje w aprobatywnym tonie, zachęcając do zawierania zakładów.

W poniższej recenzji bukmachera prześledzimy również poziom obsługi klienta wraz z technicznymi aspektami działania serwisu internetowego i aplikacji mobilnej. BetX nie może zapominać o dostarczaniu typerom skutecznych narzędzi do zawierania kuponów, z których najważniejsza jest właśnie płynność i intuicyjność internetowej infrastruktury. BetX aplikacja mobilna powstała dosyć niedawno i nie miała dużo czasu na dopracowanie błędów. Czy zatem jest w pełni użytecznym produktem, czy jednak odstaje jakością od analogicznych usług konkurencji? W BetX opinie klientów wciąż są na etapie tworzenia, mimo to można już z nich wyciągnąć ogólny obraz bukmachera i wyrobić sobie własne zdanie o jakości współpracy z tym organizatorem zakładów wzajemnych.

Zobacz także: Kod promocyjny BetX

Czy BetX i Typiko to ten sam bukmacher?betx recenzja

U bukmachera BetX występuje pewna niejasność, która co chwilę przewija się komentarzach branżowych. Chodzi o nazwę firmy, która w momencie rejestracji była znana jako Typiko. Stąd wielu graczy oba określenia stosuje zamiennie. Problem pojawia się wówczas, gdy chcemy w Google poznać opinie o bukmacherze, wpisując hasła typu „tipico opinie” lub „Typiko opinie”. Wyniki wyszukiwania dla „tipico opinie” przeniesie nas najprawdopodobniej na serwisy zagranicznych bukmacherów. Właśnie to podobieństwo nazw sprawiło, że bukmacher zdecydował się na zmianę i przybrał nazwę BetX. Tipico to nazwa zagranicznego bukmachera, a Typiko było pierwszym określeniem na dzisiejszy BetX. Strona Typiko.pl nigdy nie powstała, gdyż została zastąpiona inną nazwą firmy. Obecnie jednak BetX ruszył pełną parą i zdobywa coraz to nowe rynki. Pamiętajmy zatem, że poszukując recenzji graczy dla bukmachera BetX, wpisujmy raczej hasła typu „BetX opinie”. „Tipico opinie” oraz „Typiko opinie” traktujmy już jako historię.

Przeczytaj: BetX freebet

BetX Oferta Bukmachera

Standardowa oferta zakładów prematch prezentuje się w BetX ciekawie, chociaż widać tu jeszcze młody wiek bukmachera. Nie oferuje on tylu dyscyplin co konkurenci. W BetX można typować na 20 popularnych i mniej znanych sportów. Co jednak stanowi wyróżnik dla bukmachera na tle pozostałych podmiotów, to poszczególne rynki zdarzeń. Liczba mistrzostw, turniejów, czy lig jest tu imponująca. BetX recenzje graczy w kwestii oferty zbiera zatem bardzo pozytywne. Większość z nich typuje na najbardziej znane dyscypliny, mając w BetX ocean możliwości inwestycyjnych. Szczególnie piłka nożna prezentuje się zdumiewająco dobrze. Ligi z kilkudziesięciu krajów to liczba zapewniająca typerom analityczną pracę na długie lata.

BetX opinie klientów zadowolonych z oferty otrzymuje także za świetnie rozwinięte zakłady na żywo. Liczba dziesięciu dyscyplin plasuje BetX w ścisłej czołówce na polskim rynku. Jeszcze lepiej jest z wydarzeniami sportowymi podlegającymi typowaniu live, których dla piłki nożnej znajdziemy tu ponad 300. Z punktu widzenia BetX oferta bukmachera opinie musi zdobywać jak najszybciej, aby marketing szeptany zebrał swoje owocne żniwo. BetX dostrzegł popularność typowania live, a ogromna ilość zdarzeń sportowych zapewni typerom bezustanny dostęp do ciekawych opcji na inwestycje depozytu. Zatem dla BetX recenzje graczy w kwestii zakładów live mogą być wyłącznie pozytywne. Jedynym mankamentem pozostaje brak transmisji na żywo, co staje się zrozumiałe ze względu na młody wiek platformy i konieczność jej optymalizacji pod kątem wydajności. BetX zapowiada jednak, że wkrótce taką usługę uruchomi.

BetX opinie – sporty wirtualne i e-sportybetx zakłady opinie

Duch czasu wymaga na bukmacherach odpowiadanie na popyt rynkowy, który wyraźnie wskazuje na konieczność uwzględnienia w ofercie sportów wirtualnych i rozgrywek e-sportowych. Sporty wirtualne w BetX reprezentowane są przez kilka najważniejszych dyscyplin:

  • piłka nożna,
  • żużel,
  • wyścigi motocyklowe,
  • wyścigi konne,
  • gonitwy psów.

Gracze dostrzegają potencjał tego rodzaju typowania, a BetX został doceniony za dużą ilość rynków zdarzeń i płynnie działający panel do zakładów live. Także e-sporty są tu bardzo mocną stroną bukmachera. Gry takie jak League of Legends, CS:GO, Overwatch, StarCraft i Rainbow Six można obstawiać na kilkudziesięciu rynkach. Po analizie oferty sportów wirtualnych i e-sportów w BetX ocena bukmachera staje się jednoznaczna – w tej kwestii należą mu się brawa za wykonanie świetnej pracy i przygotowanie niezwykle kompleksowej gamy zakładów.

Strona internetowa BetX

Serwis eBetX.pl oferuje bardzo wiele możliwości. Podzielamy jednak wystawiane dla BetX opinie klientów, że układ graficzny wymaga dopracowania. Zbyt dużo tu wyskakujących elementów i rozmaitych kolorów, które wprowadzają niepotrzebne zamieszanie. Wolimy proste, przejrzyste strony internetowe. Wzorem do naśladowania jest w tym względzie bukmacher eWinner. BetX można natomiast chwalić za szybkość działania całego serwisu. Mimo mnogości opcji w postaci wielu zakładek, nic się nie zacina. Po przebrnięciu przez skomplikowany układ strony i nauczeniu się, jak odnaleźć pożądaną funkcjonalność, o problemach natury technicznej można całkowicie zapomnieć. BetX opinie w kwestii strony internetowej otrzymuje zatem zróżnicowane. Widać wyraźnie, że niektóre elementy wymagają poprawy, jednak płynność i stabilność witryny stoi na najwyższym poziomie.

BetX opinie aplikacja mobilna

BetX aplikacja mobilna jest dostępna na system Android oraz iOS. Nie ma tu fajerwerków w postaci innowacyjnych funkcjonalności. Jest za to pełna oferta bukmachera ze strony internetowej, połączona z płynnym działaniem. Aplikacja wciąż jest w fazie doskonalenia. Jako bazowa wersja BetX aplikacja mobilna prezentuje się nieźle, lecz na pełną ocenę należy poczekać. Z pewnością ważnym rozszerzeniem, które bukmacher powinien brać pod uwagę, pozostaje utworzenie platformy do transmisji na żywo i dokonywanie zakładów live.

Wysokość kursówbetx kursy opinie

Już pobieżna analiza stawek na zakłady ze strony głównej pozwala przypuszczać, że BetX koncentruje wysiłki na przyciąganiu klientów wysokimi kursami. Strategia biznesowa BetX zakłada maksymalne ograniczenie własnej marży po to, aby kursy poszybowały w górę. Ma to na celu przyciągnięcie jak największej liczby graczy. Liczba dokonywanych zakładów zrekompensuje wówczas obniżkę dochodów z marży. BetX prowadzi walkę na ilość z największymi bukmacherami w Polsce. W ostatecznym rozrachunku może nie tylko osiągnąć własne finansowe cele, ale także zyskać zadowolenie tysięcy klientów. Wydaje się to bardzo dobrą strategią. Dla BetX recenzje graczy wskazują na świetne kursy rozgrywek piłkarskich. Ligi niemieckie i angielskie wiodą tu prym, jednak także polska liga oferuje wiele ciekawych opcji dla typerów. Dla BetX ocena bukmachera w kwestii wysokości kursów staje się najwyższa z możliwych.

Obsługa klienta

Jakość obsługi klienta jest często pomijana w recenzjach, jednak uważamy ją za integralny element sukcesu każdego bukmachera. Rozwiązywanie problemów graczy budzi w nich zaufanie i zatrzymuje na dłużej u danego bukmachera. BetX opinie w tej kwestii zyskuje bardzo dobre. Rzadko można spotkać wpisy niezadowolonych typerów. BetX opinie klientów, wraz z ich krytyką, sugestiami i problemami technicznymi, zbiera za pośrednictwem formularza kontaktowego, infolinii oraz usłudze czatu na żywo. Ta ostatnia opcja czynna jest w godzinach 8-22 przez cały tydzień. Połączenie z konsultantem na czacie odbywa się sprawnie, a odpowiedź udzielana jest przez profesjonalistów znających się doskonale na ofercie bukmachera. Osoby poszukujące odpowiedzi na mniej skomplikowane pytania mogą zajrzeć do obszernego działu FAQ, gdzie bukmacher zawarł bardzo wiele ciekawych wyjaśnień.

BetX opinie bukmacheraocena betx

Biorąc pod uwagę czas funkcjonowania bukmachera na rynku, BetX recenzje graczy otrzymuje w bardzo pozytywnym tonie. Dla BetX opinie kształtowane są przede wszystkim przez pryzmat rozmachu oferty sportów wirtualnych oraz atrakcyjnych kursów na większość rynków zdarzeń. Nowy buk wykonał solidną analizę potrzeb grupy docelowej i udało mu się stworzyć fundamenty bardzo dobrej oferty. Liczymy na to, że wysokość kursów zostanie utrzymana w długim terminie. BetX recenzje graczy tak pozytywne otrzymuje właśnie za to, że mogą oni liczyć na duże zarobki. Brakuje na polskim rynku firm, które gotowe są na obniżenie marży w celu budowania długotrwałych relacji z klientami. Wydaje się zatem, że BetX może dołączyć do grona najlepszych bukmacherów, z którymi współpraca będzie układała się na najwyższym poziomie. Rozbudowa serwisu internetowego i aplikacji mobilnej pozostaje jedynie kwestią czasu, co jeszcze bardziej wpłynie na atrakcyjność tego bukmachera.


Tak, bukmacher Betx jest legalny i działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów.
Bukmacher Betx oferuje bonus powitalny od wpłaty w wysokości 1500 PLN, jak również jeden z najwyższych freebetów na start o wartości 25 PLN. Betx oferuje różnego rodzaju bonusy lojalnościowe i posiada szeroką ofertę zakładów sportowych, również na żywo. Na stronie Betx możemy skorzystać z gier karcianych i sportów wirtualnych. Nowy na rynku bukmacher oferuje liczne akcje promocyjne i darmowe zakłady.