Na polskim rynku bukmacherskim w ostatnich latach pojawia się coraz więcej nowych operatorów, którzy próbują swoich sił w branży, a jednym z najnowszych jest BetX. W momencie powstawania nowych bukmacherów spośród najistotniejszych kwestii zawsze wysuwają się przede wszystkim promocje na start. Jedną z najlepszych oczywiście jest popularny w ostatnim czasie zakład bez ryzyka, jak i występujący w ofercie promocyjnej niemal każdej firmy bonus bez depozytu. Co prawda firma BetX bonusu bez depozytu nie posiada, a zakład bez ryzyka niedawno usunął z swojej oferty, jednak możemy otrzymać inne promocje. W niniejszym artykule przedstawimy Wam naszą recenzję na temat możliwości dla nowych graczy otrzymanych od tego buka oraz nasze przewidywania odnośnie tego, czy BetX bonus bez depozytu ma zamiar wprowadzić do swojej oferty.

🏆BetX bonus od depozytu do 7827PLN

Spośród możliwości, które dostarcza nam oferta startowa omawianego bukmachera, pierwszą jaką opiszemy będzie oczywiście bonus powitalny. Bonus ten jest skierowany jedynie do nowych graczy, którzy swojego konta na tym operatorze jeszcze nigdy nie posiadali. Możemy narzekać, że BetX zakładu bez depozytu nie posiada, ale za to bonus jaki oferuje za pierwszy depozyt, jest jednym z najwyższych wśród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Sama kwota jaką zwróci nam BetX na konto bonusowe już imponuje, ale warunki obrotu tą promocją są czymś zupełnie nowym na bukmacherskim rynku. Nie jest więc konieczny bonus bez depozytu BetX, by móc uznać ich ofertę za interesującą. Choć zwykle jesteśmy przyzwyczajeni do nieco innych warunków, operator stara się wyróżnić na tle konkurencji i iść własną ścieżką, co w dalszej perspektywie może okazać się dla nich drogą do sukcesu.

🥇BetX freebet bez depozytu

Ile wynosi bonus powitalny BetX? do 7777 PLN
Czy jest freebet na BetX? TAK
Ile wynosi freebet na BetX? 50 PLN

Aby otrzymać bonus gracz musi dokonać pełnej rejestracji wraz z zaakceptowaniem zgód marketingowych oraz wpłacić minimum 10 złotych na konto depozytowe. Po zaksięgowaniu wpłaty, na konto gracza wpłynie kwota odpowiadająca kwocie pierwszej wpłaty do depozytu. Maksymalna suma, jaką użytkownik może uzyskać w ramach tej promocji to 7777 złotych. Otrzymany bonus będzie równowartości 100% wpłaty, czyli jeżeli wpłacimy 100 złotych, to otrzymamy również 100 złotych, tylko że na saldo bonusowe. Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi dokonać 8-krotnego obrotu promocyjnymi środkami w ciągu 30 dni. Do obrotu zaliczane są kupony wielokrotne z kursem minimalnym jednego zdarzenia 1.25. Zdarzeń na kuponie musi się znaleźć co najmniej 4, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.44. Obrót zostaje zaliczony w momencie rozliczenia wszystkich spotkań.

BetX oferuje również zupełnie nowe, alternatywne warunki obrotu tego bonusu. Polega to na tym, że bonus uwalniany jest w czterech krokach. Na każdy krok składa się 25% obrotu na warunkach, które już opisaliśmy. Pokażemy to Wam na przykładzie. Załóżmy, że wpłaciliśmy 100 złotych, za co otrzymaliśmy 100 złotych bonusu. W takim przypadku kwota do obrotu wynosi 800 złotych. Po spełnieniu 25% obrotu, czyli 200 złotych, 25% premii, czyli 50 złotych zostanie zaksięgowane na naszym koncie. Po realizacji wszystkich 4 kroków otrzymamy 4 bonusy po 50 złotych. Trzeba przyznać, że maksymalna kwota bonusu robi wrażenie, ale warunki obrotu już niekoniecznie. W tym miejscu należy postawić pytanie, czy nie lepszą promocją zarówno dla graczy jak i bukmachera byłoby wprowadzenie przez BetX freebetu bez depozytu?

💵Freebet BetX do 50 PLN

darmowy zakład betx

Drugą promocją na start jaką oferuje bukmacher jest freebet do 50 złotych, co nie jest tym samym, co znamy jako bonus bez depozytu BetX, lecz działa na podobnych warunkach. Co najważniejsze, ten freebet BetX postanowił połączyć z pierwszym bonusem powitalnym, a więc na sam start gracz może otrzymać od tego operatora aż do 7827 złotych. Darmowy zakład BetX oczywiście różni się od poprzedniego bonusu nie tylko kwotą, ale też warunkami obrotu. Wynika to z tego, że za pierwszą promocję otrzymujemy zwrot w postaci bonusu, a za drugą w postaci freebetu. Choć wielu graczy utożsamia te pojęcia ze sobą, należy wiedzieć, że nie są to synonimy i ich sposoby wykorzystania się od siebie różnią.

Dla graczy bowiem najlepszą opcją jest bonus z 1-krotnym obrotem, a w pozostałych przypadkach zawsze atrakcyjniejszy będzie freebet, który dodatkowo – w przeciwieństwie do bonusu – zwykle nie ma wymagań związanych z kursem czy liczbą zdarzeń, albo są one niższe. Tak jak w przypadku bonusu powitalnego, uprawnionymi osobami do uzyskania omawianego darmowego zakładu są nowi gracze, którzy nigdy nie posiadali konta na BetX. Aby otrzymać freebet, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty  na minimum 10 złotych oraz dokonać obrotu tej kwoty, a więc zagrać za jej całość – można zrobić to częściami, znaczenie ma ostateczny efekt. BetX darmowy zakład przyznaje do  wysokości kwoty pierwszego depozytu, maksymalnie do 50 złotych.

Według regulaminu, BetX freebet musi przyznać w ciągu 2 dni od zawarcia kuponu spełniającego wymagania promocji, ale zazwyczaj zakład darmowy BetX przyznaje po kilku godzinach. Otrzymany bonus należy obrócić jednokrotnie z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.00. Na obrót freebetu BetX wyznaczył czas do maksymalnie 14 dni. Należy pamiętać, że do obrotu tego, jak i innych darmowych zakładów BetX nie zalicza typów na wydarzenia wirtualne, dlatego ich ewentualne wykorzystanie nie sprawi, że nastąpi postęp w naszym obrocie.

BetX Bonus bez depozytu

Bez wątpienia należy uznać, iż bonus bez depozytu oraz zakład bez ryzyka to według graczy najlepsze promocje startowe, które oferują im najwięcej korzyści. Obecnie u bukmachera BetX bez depozytu nie ma możliwości zawarcia takiego zakładu, który niweluje do zera ryzyko gry. Powstaje zatem zasadnicze pytanie – czy BetX freebet bez depozytu ma zamiar wprowadzić? Na ten moment odpowiedzi na to pytanie nie znamy, ale kierując się własnym doświadczeniem związanym z bukmacherką możemy udzielić na nie odpowiedzi. Jesteśmy przekonani, że prędzej czy później BetX bonus bez depozytu wprowadzi, ale najprawdopodobniej w krótkiej perspektywie czasowej jeszcze tego nie zrobi. Przede wszystkim operator ten nie zdobył jeszcze wysokiej pozycji wśród bukmacherów, a więc wprowadzenie przez BetX freebetu bez depozytu nie przyniosłoby wymiernych korzyści. Aby bonus bez depozytu BetX pojawił się w ich ofercie startowej, muszą być oni dobrze przygotowani finansowo, by móc zaoferować graczom tak korzystną promocję na start.

Oczywiście, możemy się spierać, że tylko takie propozycje przyciągają do siebie graczy najbardziej efektywnie, lecz na polskim rynku bukmacherskim jest tyle legalnych bukmacherów, że nowi gracze przeważnie i tak wybiorą te najpopularniejsze, które już dawno ustabilizowały swoją pozycję. Z kolei stali użytkownicy obstawiają u swoich ulubionych bukmacherów, a wprowadzenie przez BetX zakładu bez depozytu byłoby dla nich najprawdopodobniej wyłącznie okazją na jednorazowe postawienie kuponu, aby tylko ten bonus wykorzystać. Tak jak już jednak wspomnieliśmy, BetX freebet bez depozytu w przyszłości zapewne wprowadzi. Kwestią mogącą mieć w tej sytuacji najważniejsze znaczenie może być ugruntowanie swojej pozycji i zdobycie pierwszych zysków za działalność firmy.

BetX zakład bez depozytu – Czego się spodziewać ?

zakład bez depozytu betx

Obserwując warunki obrotu bonusem oraz samych promocji z nimi związanymi, jakie obecnie przedstawia graczom opisywany przez nas bukmacher, musimy być przygotowani na to, że również przy zakładzie bez depozytu BetX postawi je dość wymagające. Nie możemy bowiem zapominać, że jeśli możliwość gry bez depozytu BetX wprowadzi do swojej oferty, to będzie się ona wiązać najpewniej wyłącznie z bonusem startowym oraz promocjami jednorazowymi. Należy również mieć na uwadze, że ewentualne wprowadzenie bonusu bez depozytu zapewne spowoduje usunięcie z oferty innej promocji powitalnej. Dla żadnej firmy nie byłoby opłacalne zaoferowanie graczom wszystkiego, co jest możliwe, gdyż korzyści dla klientów przewyższyłyby te, które otrzymuje firma.

Przeważnie freebety bez depozytu opiewają z tego powodu na stosunkowo małe kwoty, które mogą nie zadowolić graczy z zasobniejszym portfelem. Jako przykład posłużą nam dwa najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w Polsce, czyli STS oraz Fortuna. W przypadku STS-u jest to kwota 29 złotych, zaś w przypadku Fortuny jest to suma 20 złotych, a więc należy się spodziewać, że i w kwestii BetX będzie ona opiewać na kwotę w okolicach 20-30 złotych. Jeśli chodzi o same warunki obrotu freebetem, to tak jak już wspomnieliśmy będą one bardzo wymagające z racji tego, że nic nie wpłacamy a otrzymujemy go za samą rejestrację. Kierując się doświadczeniem, darmowy zakład będzie trzeba z pewnością obrócić kilkukrotnie po łącznym kursie minimalnym co najmniej 2.50, a liczba zdarzeń będzie musiała wynosić minimum 3.

Tak więc widzimy, że bonus bez depozytu na pewno przyciąga do siebie wielu graczy, ale przy obecnej ilości legalnych bukmacherów, wprowadzenie go nie przynosi już tak wielkich korzyści jak wcześniej. Spoglądając na te wszystkie fakty wysuwa się wniosek, że na możliwość zawarcia zakładu u bukmachera BetX bez depozytu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Czy możliwe jest zawarcie zakładu w BetX bez depozytu?

Obecnie takiej możliwości nie ma, aczkolwiek zalecamy na bieżąco sprawdzać zakładkę bonusy na stronie tego bukmachera, bo być może taka opcja pojawi się z okazji jakiejś jednorazowej promocji.

Jakie BetX posiada freebet?

Operator ten oferuję dwa bonusy na start, które można łączyć. Jest to bonus od pierwszej wpłaty do 7777 złotych oraz freebet 50 złotych od depozytu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze