Jedną z ulubionych przez graczy promocji jest freebet. Firma BetX freebet posiada od niedawna. W niniejszym artykule przedstawimy Wam naszą recenzję na temat możliwości dla nowych graczy otrzymanych od tego bukmachera. Uwzględnimy też nasze przewidywania odnośnie do tego, czy bonus BetX ma szansę zawojować polski rynek.

BetX freebet - darmowy zakład

Spośród możliwości, które dostarcza nam oferta startowa omawianego bukmachera, pierwszą, jaką opiszemy, będzie oczywiście bonus powitalny. Bonus ten jest skierowany jedynie do nowych graczy, którzy swojego konta na tym operatorze jeszcze nigdy nie posiadali. Znajdują się w nim freebety, ale żaden z nich nie jest typowo darmowym zakładem. W każdym przypadku, aby otrzymać bonifikatę, należy dokonać wcześniej wpłaty.

Dodatkowo najwięcej gwarantuje wykorzystanie kodu promocyjnego BetX. To on daje szansę na uzyskanie dodatkowych 50 zł. Z czego dokładnie składa się bonus startowy w BetX?

BonusKwota
Freebet od 1. depozytu50 PLN
Zakład bez ryzyka50% do 250 PLN
Freebet od 2. depozytu50% do 250 PLN
Bonus od 3. depozytu50% do 250 PLN
Freebet za pełną rejestrację, zgody marketingowe i pierwszy depozyt30 PLN
Freebet w aplikacji mobilnej20 PLN

BetX freebet bez depozytu

Tak jak wspomnieliśmy w Betx nie ma typowego freebetu bez wcześniejszego depozytu. Nie stoi to jednak na przeszkodzie do skorzystania z całości promocji powitalnej, która składa się z kilku elementów. Aby otrzymać bonus, gracz musi dokonać pełnej rejestracji wraz z zaakceptowaniem zgód marketingowych oraz wpłacić minimum 10 złotych na konto depozytowe. Co więcej, aby uwolnić kolejne nagrody, można grać zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz live. O czym jeszcze warto pamiętać?

 • Zakład bez ryzyka - należy zagrać AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem całkowitym 2.50
 • Freebet od 2. depozytu - przyznawany po 2-krotnym obrocie depozytem za pomocą kuponów AKO (min. 3 zdarzenia) i kursem całkowitym minimum 2.50
 • Bonus od 3. depozytu - przyznawany po 3-krotnym obrocie depozytem za pomocą kuponów AKO (min. 3 zdarzenia) i kursem całkowitym minimum 2.50

Trzeba przyznać, że maksymalna kwota bonusu robi wrażenie, ale warunki obrotu już niekoniecznie. W tym miejscu należy postawić pytanie, czy nie lepszą promocją zarówno dla graczy, jak i bukmachera byłoby wprowadzenie przez BetX freebetu bez depozytu?

BetX freebet do 30 PLN

Drugą promocją na start, jaką oferuje bukmacher Betx, jest freebet o wartości 30 zł, co nie jest tym samym, co znamy jako bonus bez depozytu BetX. Co trzeba zrobić, by uzyskać dodatkowe środki w ramach promocji Zgoda buduje?

 • Zaakceptuj zgody marketingowe podczas rejestracji
 • Zweryfikuj swoje konto
 • Dokonaj depozytu w kwocie co najmniej 10 zł
 • Postaw pierwszy zakład za co najmniej 10 zł
 • Po rozliczeniu kuponu otrzymasz 30 zł we freebecie

BetX bonus bez depozytu

Bez wątpienia należy uznać, iż bonus bez depozytu oraz zakład bez ryzyka to według graczy najlepsze promocje startowe. Czyli takie, które oferują im najwięcej korzyści. Na tę chwilę bukmacher nie zdecydował się na krok w kierunku udostępnienia bonusów, które są osiągalne bez dokonywania wpłat. Gdy zmieni się to w przyszłości, to zapewne zachęci wielu graczy do rejestracji.

Oczywiście, możemy się spierać, że tylko takie propozycje przyciągają do siebie graczy najbardziej efektywnie. Na polskim rynku bukmacherskim jest tyle legalnych bukmacherów, że nowi gracze przeważnie i tak wybiorą te najpopularniejsze. Mianowicie takie, które już dawno ustabilizowały swoją pozycję. Z kolei stali użytkownicy obstawiają u swoich ulubionych bukmacherów.

Freebet BetX - rejestracja i weryfikacja

Aby móc skorzystać z pełnych możliwości BetX należy przejść najpierw przez proces rejestracji, a później weryfikacji. W obu przypadkach sytuacja wygląda dość podobnie do innych bukmacherów. W Betx rejestracja daje możliwość korzystania z konta tymczasowego. Dopiero przesłanie skanów dowodu umożliwia pełną weryfikację. Jak przejść przez rejestrację?

 • Kliknij przycisk Rejestracja
 • Wprowadź dane kontaktowe
 • Następne wpisz dane osobowe takie jak imię, nazwisko, PESEL
 • Zdecyduj czy chcesz wyrażać zgody marketingowe (dają one możliwość uzyskania dodatkowego bonusu)
 • Zweryfikuj adres e-mailowy za pomocą otrzymanej wiadomości od BetX
 • Konto tymczasowe zostało utworzone!

Aby zweryfikować w pełni swoje konto, należy przejść do Weryfikacja konta w profilu gracza. To tam znajduje się specjalne pole do wgrania skanów obu stron dowodu osobistego. Dodatkowo niezbędne będzie wprowadzenie serii i numeru dowodu osobistego i numer konta bankowego. Sprawdzenie wszystkich danych powinno zająć bukmacherowi nie więcej niż 2 godziny. Najczęściej dzieje się to jednak zdecydowanie szybciej.

BetX freebet – czego się spodziewać?

Obserwując warunki obrotu bonusem oraz samych promocji wiążących się z nimi, mogliśmy być przygotowani na to, że również przy zakładzie bez depozytu BetX postawi je dość wymagające. Nie mogliśmy bowiem zapominać, że jeśli możliwość gry bez depozytu BetX wprowadzi do swojej oferty, to będzie się ona wiązać najpewniej wyłącznie z bonusem startowym oraz promocjami jednorazowymi.

Należy również mieć na uwadze, że ewentualne wprowadzenie bonusu bez depozytu mogłoby spowodować usunięcie z oferty innej promocji powitalnej. Dla żadnej firmy nie byłoby opłacalne zaoferowanie graczom wszystkiego, co jest możliwe. Korzyści dla klientów przewyższyłyby te, które otrzymuje firma.

Pozostałe bonusy BetX

BetX posiada w swojej ofercie również bonusy, które czekają na stałych klientów. To one zachęcają co częstego logowania się na stronie oraz w aplikacji BetX. Które z nich są szczególnie warte uwagi?

 • Autostrada do Freebetu - obstawiaj sport i e-sport od piątku do niedzieli, by uzyskać freebet 20 zł. W tym należy dokonać obrotu na co najmniej 100 zł. Minimalny kurs kupony, który zalicza się do obrotu to 2.00.
 • Bonus AKO - zwiększ wygraną poprzez dodanie kolejnych zdarzeń do kuponu. Zyskaj od 8% do aż 100% więcej. Dodatkowy zysk nalicza się od AKO z 5 zdarzeniami.
 • Nietrafiony - uzyskaj 10-krotność postawionej stawki, gdy na kuponie nie wejdzie tylko jedno zdarzenie. Aby wziąć udział w promocji należy postawić AKO z co najmniej 8 zdarzeniami i kursem maksymalnym 8.0. Otrzymać można aż do 1000 zł.

Freebet u innych bukmacherów

Freebet to znana i lubiana promocja. Wielu graczy tylko czeka aż któryś z bukmacherów poinformuje o możliwości jego otrzymania. Czas sprawdzić kto jeszcze oferuje ten bonus.

 • Fortuna - drugi największy polski bukmacher doskonale wie, jak zadowolić swoich klientów za pomocą bonusów. Już na samym początku na nowych graczy czeka 20 zł bez depozytu. Kwota ta pozwala na sprawdzenie tego, co oferuje serwis. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego Fortuna otrzymać można dodatkowe 10 zł po pierwszym depozycie.
 • Superbet - firma ta zachęca do typowania poprzez aplikację mobilną. Krótko po jej pobraniu użytkownicy otrzymują freebet na kwotę 20 zł. Podczas rejestracji warto pamiętać o specjalnym kodzie promocyjnym Superbet. Zapewnia on zawsze najwyższy bonus.
 • LVBET - u bukmachera zyskującego popularność na nowych graczy czeka 20 zł. Aby je otrzymać, należy w formularzu rejestracyjnym wprowadzić kod promocyjny LVBET. Co ważne jest to bonus bez depozytu. Dodatkowe środki da się wykorzystać na kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami.


Czy możliwe jest zawarcie zakładu w BetX bez depozytu?
Nie, BetX obecnie nie posiada bonusu bez depozytu.
Gdzie można uzyskać bonus bez depozytu?
Bonusy bez depozytu dostępne są np. w Fortunie oraz w LVBET.