Na polskim rynku bukmacherskim w ostatnich latach pojawia się coraz więcej nowych operatorów, którzy próbują swoich sił w branży, a jednym z najnowszych jest BetX. W momencie powstawania nowych bukmacherów spośród najistotniejszych kwestii zawsze wysuwają się przede wszystkim promocje na start. Jedną z najlepszych oczywiście jest popularny w ostatnim czasie zakład bez ryzyka, jak i występujący w ofercie promocyjnej niemal każdej firmy bonus bez depozytu. Firma BetX freebet posiada od niedawna, ale zakład bez ryzyka usunął ze swojej oferty, jednak w zamian dostajemy bonus od depozytu. W niniejszym artykule przedstawimy Wam naszą recenzję na temat możliwości dla nowych graczy otrzymanych od tego buka oraz nasze przewidywania odnośnie do tego, czy BetX bonus bez depozytu ma zamiar zawojować polski rynek.

BetX Freebet – Darmowy Zakład

Spośród możliwości, które dostarcza nam oferta startowa omawianego bukmachera, pierwszą, jaką opiszemy, będzie oczywiście bonus powitalny. Bonus ten jest skierowany jedynie do nowych graczy, którzy swojego konta na tym operatorze jeszcze nigdy nie posiadali. Możemy narzekać, że BetX zakład bez depozytu nie jest wysoki, ale za to bonus, jaki oferuje za pierwszy depozyt, jest jednym z najwyższych wśród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Sama kwota, jaką zwróci nam BetX na konto bonusowe już imponuje, ale warunki obrotu tą promocją są czymś zupełnie nowym na bukmacherskim rynku. Nie jest więc konieczny bonus bez depozytu BetX, by móc uznać ich ofertę za interesującą. Choć zwykle jesteśmy przyzwyczajeni do nieco innych warunków, operator stara się wyróżnić na tle konkurencji i iść własną ścieżką, co w dalszej perspektywie może okazać się dla nich drogą do sukcesu.

Dokładna oferta bukmachera – kod promocyjny BetX

BetX freebet bez depozytu

 

Ile wynosi bonus powitalny BetX?do 1525 PLN
Czy jest freebet na BetX?TAK
Ile wynosi freebet na BetX?25 PLN

 

Aby otrzymać bonus, gracz musi dokonać pełnej rejestracji wraz z zaakceptowaniem zgód marketingowych oraz wpłacić minimum 10 złotych na konto depozytowe. Po zaksięgowaniu wpłaty, na konto gracza wpłynie kwota odpowiadająca kwocie pierwszej wpłaty do depozytu. Maksymalna suma, jaką użytkownik może uzyskać w ramach tej promocji to 1500 złotych. Otrzymany bonus będzie równowartości 100% wpłaty, czyli jeżeli wpłacimy 100 złotych, to otrzymamy również 100 złotych, tylko że na saldo bonusowe. Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi dokonać 6-krotnego obrotu promocyjnymi środkami w ciągu 30 dni. Do obrotu zaliczane są kupony wielokrotne z kursem minimalnym jednego zdarzenia 1.30. Zdarzeń na kuponie musi się znaleźć co najmniej 4, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.95. Obrót zalicza się w momencie rozliczenia wszystkich spotkań.

BetX oferuje również zupełnie nowe, alternatywne warunki obrotu tego bonusu. Polega to na tym, że bonus uwalniany jest w sześciu krokach. Na każdy krok składa się 16,66% obrotu na warunkach, które już opisaliśmy. Pokażemy to Wam na przykładzie. Załóżmy, że wpłaciliśmy 1200 złotych, za co otrzymaliśmy 1200 złotych bonusu. W takim przypadku kwota do obrotu wynosi 7200 złotych. Po spełnieniu 16,66% obrotu, czyli 1200 złotych, 16,66% premii, czyli 200 złotych zostanie zaksięgowane na naszym koncie. Po realizacji wszystkich 6 kroków otrzymamy 6 bonusów po 200 złotych. Trzeba przyznać, że maksymalna kwota bonusu robi wrażenie, ale warunki obrotu już niekoniecznie. W tym miejscu należy postawić pytanie, czy nie lepszą promocją zarówno dla graczy jak i bukmachera byłoby wprowadzenie przez BetX freebetu bez depozytu?

Przeczytaj: BetX bez podatku

BetX Freebet do 25 PLN

darmowy zakład betx

Drugą promocją na start, jaką oferuje bukmacher Betx, jest freebet o wartości 25 zł, co nie jest tym samym, co znamy jako bonus bez depozytu BetX. Działa jednak na podobnych warunkach. Co najważniejsze, ten freebet BetX postanowił połączyć z pierwszym bonusem powitalnym. W rezultacie na sam start gracz może otrzymać od tego operatora aż do 1525 złotych. Darmowy zakład BetX oczywiście różni się od poprzedniego bonusu nie tylko kwotą, ale też warunkami obrotu. Wynika to z tego, że za pierwszą promocję otrzymujemy zwrot w postaci bonusu, a za drugą w postaci freebetu. Choć wielu graczy utożsamia te pojęcia ze sobą, należy wiedzieć, że nie są to synonimy i ich sposoby wykorzystania się od siebie różnią.

Dla graczy bowiem najlepszą opcją jest bonus z 1-krotnym obrotem, a w pozostałych przypadkach zawsze atrakcyjniejszy będzie freebet, który dodatkowo — w przeciwieństwie do bonusu — zwykle nie ma wymagań związanych z kursem czy liczbą zdarzeń, albo są one niższe. Tak jak w przypadku bonusu powitalnego, uprawnionymi osobami do uzyskania omawianego darmowego zakładu są nowi gracze. Tacy, którzy nigdy nie posiadali konta na BetX. Aby otrzymać freebet, gracz musi:

BetX darmowy zakład przyznaje w wysokości 25 zł. Freebet Betx ma formę zakładu o wartości 2 PLN oraz mnożnika kursu 12,5.

Według regulaminu BetX freebet musi przyznać w ciągu 2 dni od zarejestrowania konta. Zazwyczaj jednak zakład darmowy BetX przyznaje po kilku godzinach. Otrzymany bonus należy obrócić jednokrotnie z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.00. Na obrót freebetu BetX wyznaczył czas do maksymalnie 3 dni. Należy pamiętać, że do obrotu tego, jak i innych darmowych zakładów BetX nie zalicza typów na wydarzenia wirtualne, e-sportowe i gry karciane, dlatego ich ewentualne wykorzystanie nie sprawi, że nastąpi postęp w naszym obrocie.

Sprawdź: BetX opinie – recenzja bukmachera

BetX bonus bez depozytu

Bez wątpienia należy uznać, iż bonus bez depozytu oraz zakład bez ryzyka to według graczy najlepsze promocje startowe. Czyli takie, które oferują im najwięcej korzyści. Obecnie u bukmachera BetX bez depozytu jest możliwość zawarcia zakładu, który niweluje do zera ryzyko gry. Powstaje zatem zasadnicze pytanie — czy BetX freebet bez depozytu ma zamiar zatrzymać w ofercie powitalnej na dłużej? Odpowiedzi na to pytanie nie znamy, ale kierując się własnym doświadczeniem związanym z bukmacherką, możemy udzielić na nie odpowiedzi. Jesteśmy przekonani, że prędzej czy później BetX bonus bez depozytu może zniknąć ze względu na spore obciążenie finansowe dla firmy. Najprawdopodobniej jednak niebawem jeszcze tego nie zrobi. Przede wszystkim operator ten nie zdobył jeszcze wysokiej pozycji wśród bukmacherów. Tak więc wprowadzenie przez BetX freebetu bez depozytu przynosi wymierne korzyści. Aby bonus bez depozytu BetX został w ich ofercie startowej, muszą być oni dobrze przygotowani finansowo. Wszystko po to, by móc zaoferować graczom tak korzystną promocję na start.

Oczywiście, możemy się spierać, że tylko takie propozycje przyciągają do siebie graczy najbardziej efektywnie. Na polskim rynku bukmacherskim jest tyle legalnych bukmacherów, że nowi gracze przeważnie i tak wybiorą te najpopularniejsze. Mianowicie takie, które już dawno ustabilizowały swoją pozycję. Z kolei stali użytkownicy obstawiają u swoich ulubionych bukmacherów. Tak, więc wprowadzenie przez BetX zakładu bez depozytu jest dla nich okazją na jednorazowe postawienie kuponu. Jedynie, aby tylko ten bonus wykorzystać. Tak jak już jednak wspomnieliśmy, BetX freebet bez depozytu w przyszłości zapewne zniknie. Kwestią mogącą mieć w tej sytuacji najważniejsze znaczenie może być ugruntowanie swojej pozycji i zdobycie pierwszych zysków za działalność firmy.

BetX freebet – Czego się spodziewać?

zakład bez depozytu betx

Obserwując warunki obrotu bonusem oraz samych promocji wiążących się z nimi, mogliśmy być przygotowani na to, że również przy zakładzie bez depozytu BetX postawi je dość wymagające. Nie mogliśmy bowiem zapominać, że jeśli możliwość gry bez depozytu BetX wprowadzi do swojej oferty, to będzie się ona wiązać najpewniej wyłącznie z bonusem startowym oraz promocjami jednorazowymi. Należy również mieć na uwadze, że ewentualne wprowadzenie bonusu bez depozytu mogło spowodować usunięcie z oferty innej promocji powitalnej. Dla żadnej firmy nie byłoby opłacalne zaoferowanie graczom wszystkiego, co jest możliwe. Korzyści dla klientów przewyższyłyby te, które otrzymuje firma.

Przeważnie freebety bez depozytu opiewają z tego powodu na stosunkowo małe kwoty, które mogą nie zadowolić graczy z zasobniejszym portfelem. Jako przykład posłużą nam dwa najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w Polsce, czyli Totalbet oraz Fortuna. W przypadku Totalbet-u jest to kwota 40 złotych, w przypadku Fortuny jest to suma 20 złotych. Tak więc należało się spodziewać, że i w kwestii BetX będzie ona opiewać na kwotę w okolicach 20-30 złotych.

Jeśli chodzi o same warunki obrotu freebetem Betx, są one  jednak bardzo przystępne. Szczerze mówiąc, liczyliśmy na to, że stosunkowo nowy operator na rynku bardziej utrudni wykorzystanie darmowych środków. A tu proszę, nie dość, że zakład bez depozytu Betx wymaga wyłącznie rejestracji i zgód marketingowych, to dodatkowo wystarczy postawić kupon o min. kursie 2.00 (Betx powiększy kurs do 12,5), a wygrane można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Tak więc widzimy, że bonus bez depozytu na pewno przyciąga do siebie wielu graczy i przy obecnej ilości legalnych bukmacherów, nadal wprowadzenie go przynosi wielkie korzyści. Nasuwa się wniosek, że możliwość zawarcia zakładu u bukmachera BetX bez depozytu będzie dostępna tylko przez określony czas, więc warto się pośpieszyć.

Więcej informacji – Zakłady bukmacherskie BetX


Obecnie jest taka możliwość. Można to zrobić po zarejestrowaniu konta i zaakceptowaniu zgód marketingowych.
Operator ten oferuje dwa bonusy na start, które można łączyć. Jest to bonus od pierwszej wpłaty do 1500 złotych oraz freebet 25 złotych za rejestrację konta z zatwierdzeniem zgód marketingowych.