Jedną z ulubionych przez graczy promocji jest freebet. W BetX freebet jest dostępny od razu po rejestracji. Dzięki temu można wypróbować możliwości tego bukmachera bez ryzyka utraty własnych środków. Sprawdź jak otrzymać freebet w BetX.

BetX freebet - darmowy zakład

Spośród możliwości, które dostarcza nam oferta startowa omawianego bukmachera, pierwszą, jaką opiszemy, będzie oczywiście bonus powitalny. Bonus ten jest skierowany jedynie do nowych graczy. Znajdują się w nim freebety, ale żaden z nich nie jest typowo darmowym zakładem. W każdym przypadku, aby otrzymać bonifikatę, należy dokonać wcześniej wpłaty. Dodatkowo najwięcej gwarantuje wykorzystanie kodu promocyjnego BetX.

BonusKwota
Bonus od 1. depozytu (cashback)50% do 300 PLN
Extra freebet od 1. depozytu (tylko z kodem)50 PLN
Freebet za weryfikację i zgody30 PLN
Bonus w aplikacji mobilnej20 PLN
Freebet od 2. depozytu50% do 300 PLN
Bonus od 3. depozytu (cashback)50% do 300 PLN (zakład przegrany) lub 25% do 150 PLN (zakład wygrany)
Freebet na E-sport50 PLN

BetX freebet bez depozytu

W BetX nie ma typowego freebetu bez wcześniejszego depozytu. Nie stoi to jednak na przeszkodzie do skorzystania z całości promocji powitalnej, która składa się z kilku elementów. Aby otrzymać pierwszy freebet, czyli 30 zł w ramach pełnej rejestracji wymogiem jest zaznaczenie zgód marketingowych i wpłacenie min. 10 zł.

Warto zwrócić uwagę, że otrzymane freebety przekazywane są w ramach określonej kwoty i wskazanego mnożnika kursowego. Dla przykładu wspomniane 30 zł otrzymujemy jako 2 zł z mnożnikiem 15.

Dodatkową korzyścią jest bonus w aplikacji. Aby go otrzymać, wystarczy zagrać pierwszy kupon w aplikacji za minimum 10 zł. Dzięki temu otrzymasz freebet 20 zł do wykorzystania również w apce. Jest to jedna z prostszych promocji dotyczących aplikacji wśród wszystkich serwisów ujętych w rankingu bukmacherów.

BetX freebet do 300 PLN

Innym freebetem dostępnym w BetX jest bonus od drugiego depozytu. Można go uzyskać po wpłacie w kwocie minimalnej 20 zł. Otrzymane środki przekazywane są we freebecie 50% do 300 zł. Warto jednak pamiętać o warunkach, które trzeba spełnić, by móc go otrzymać:

 • Postaw kupon AKO za depozyt tylko z oferty live
 • Kurs minimalny to 3.00
 • Zagraj za całość depozytu

Pozostałe freebety w BetX

Oferta powitalna w BetX nie kończy się na bonusie bez depozytu oraz freebetach w aplikacji i po drugim depozycie. Niżej przedstawiamy pozostałe freebety, które możesz otrzymać po spełnieniu określonych warunków.

Freebet 50 PLN z kodem TYPERVIP

Tylko z kodem TYPERVIP użytym podczas rejestracji konta w BetX gracze mogą zyskać freebet o wartości 50 PLN. Wystarczy spełnić warunki cashbacku od 1. depozytu. Sam freebet należy wykorzystać w ciągu 3 dni na kupon z kursem min. 2.00. Wyłączone z promocji są:

 • gry karciane
 • sporty wirtualne
 • e-sport
 • live bet

Freebet 50 PLN na E-sport

Bukmacher BetX jako jeden z niewielu posiada również freebet skierowany do fanów e-sportowych rozgrywek. Jeśli dokonałeś minimum 3 wpłat na co najmniej 20 PLN każda i nie obstawiłeś wcześniej ani jednego zakładu z oferty na e-sport, będziesz uprawniony do skorzystania z freebetu.

Następnie postaw kupon AKO z 3 zdarzeniami i kursem min. 3.00 za min. 50 PLN. Każda selekcja na kuponie musi pochodzić z oferty e-sportowej. Gdy kupon zostanie rozliczony, niezależnie od wyniku otrzymasz freebet 50 PLN. Wykorzystaj go w ciągu 3 dni na kupon z kursem łącznym min. 2.00.

betx freebet na e-sport

Freebet BetX - jak odebrać bonus?

Aby odebrać maksymalny bonus i wszystkie freebety BetX z oferty powitalnej potrzebne będzie utworzenie konta tymczasowego, które pozostanie aktywne przez 30 dni od pozytywnej weryfikacji.

Jak uzyskać bonus w BetX:

 • Kliknij przycisk Rejestracja
 • W pierwszym kroku wpisz nazwę użytkownika, e-mail, hasło, nr komórkowy oraz kod promocyjny TYPERVIP
 • W drugim kroku wpisz dane osobowe takie jak imię, nazwisko, PESEL
 • Wyraź zgody marketingowe, aby odebrać dodatkowe bonusy
 • Zweryfikuj adres e-mailowy za pomocą otrzymanej wiadomości od BetX
 • Konto tymczasowe zostało utworzone i możesz skorzystać z wszystkich dostępnych bonusów na start

Aby zweryfikować w pełni swoje konto, należy przejść do "Weryfikacja konta" w profilu gracza. To tam znajduje się specjalne pole do wgrania skanów obu stron dowodu osobistego. Dodatkowo niezbędne będzie wprowadzenie serii i numeru dowodu osobistego i numer konta bankowego. Sprawdzenie wszystkich danych powinno zająć bukmacherowi nie więcej niż 2 godziny. Najczęściej dzieje się to jednak zdecydowanie szybciej.

BetX freebet – czego się spodziewać?

Jak u każdego bukmachera, także w BetX na początku warto zapoznać się z warunkami promocji. Te są dość różnorodne, ponieważ bukmacher przygotował wiele rodzajów bonusów. Trzeba też pamiętać, że możliwość gry bez depozytu BetX wprowadził głównie do swojej powitalnej oferty.

Należy również mieć na uwadze, że ewentualne wprowadzenie bonusu bez depozytu mogłoby spowodować usunięcie z oferty innej promocji powitalnej. Dla żadnej firmy nie byłoby opłacalne zaoferowanie graczom wszystkiego, co jest możliwe. Korzyści dla klientów przewyższyłyby te, które otrzymuje firma.

Pozostałe bonusy BetX

BetX posiada w swojej ofercie również bonusy, które czekają na stałych klientów. To one zachęcają co częstego logowania się na stronie oraz w aplikacji BetX. Które z nich są szczególnie warte uwagi?

 • Extra Kursy - propozycja zdarzeń dla których BetX przygotował wyższe kursy
 • Bonus AKO - zwiększ wygraną poprzez dodanie kolejnych zdarzeń do kuponu. Zyskaj od 8% do aż 100% więcej. Dodatkowy zysk nalicza się od AKO z 5 zdarzeniami
 • Nietrafiony - uzyskaj 10-krotność postawionej stawki, gdy na kuponie nie wejdzie tylko jedno zdarzenie. Aby wziąć udział w promocji, należy postawić AKO z co najmniej 8 zdarzeniami i kursem maksymalnym 8.0. Otrzymać można aż do 1000 zł
 • Nocna zmiana - stawiaj zakłady za co najmniej 40 PLN na NBA z minimum 4 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50. Jeżeli Twój kupon okaże się nietrafiony, zgarniesz freebet 20 PLN