ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

D  25 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

D  25 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Od wejścia w życie ustawy antyhazardowej, gracze nie mają łatwego życia. Przy każdym kuponie zostaje na nich nałożony podatek 12%, przez który z naszego zakładu zabierany jest właśnie ten procent postawionej kwoty. Przykładowo, grając za 100 złotych, tak naprawdę stawka naszego kuponu wynosi 88 złotych, pozostałe 12 złotych to podatek. Ustawa ta dotknęła wszystkich bukmacherów, również tych wchodzących na rynek po jej wprowadzeniu. Czasami bukmacherzy oferują grę bez podatku, biorąc jego zapłatę na siebie. Czy w BetX gra bez podatku jest jakkolwiek możliwa? Kiedy postawimy zakłady bez podatku BetX? Czy istnieje coś takiego jak happy hour BetX? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie poniżej.

Sprawdź: Kod promocyjny BetX

Gra bez podatku BetX

betx bez podatku

Granie bez podatku bardzo przyciąga graczy do konkretnych bukmacherów. Na ten moment niestety niewielu operatorów oferuje takie usługi. Wiąże się to z dużymi kosztami, ponieważ wtedy bukmacher musi zapłacić ustawowe koszty podatku. Dlatego najczęściej gdy oferowana jest gra bez podatku, musimy spełnić dodatkowe warunki, takie jak minimalna ilość zdarzeń, minimalny kurs poszczególnych zdarzeń czy minimalny kurs całego kuponu. Najczęstszą formą występowania gry bez podatku na polskim rynku bukmacherów są czasowe promocje, dostępne na przykład tylko przez jeden dzień, do tego na wybraną przez samego operatora dyscyplinę lub ligę. BetX trochę wyróżnia się na tle innych bukmacherów, dając jakąkolwiek możliwość gry bez podatku. Dodatkowo, w ich aktualnych promocjach nie mamy żadnych specjalnych warunków. Możemy grać zakłady solo jak i akumulowane, bez wymaganych minimalnych kursów.

Jak grać w BetX bez podatku?

Tak jak w przypadku większości bukmacherów chcących mieć w swojej ofercie, chociaż czasami dostępne zakłady bez podatku, BetX proponuje kilka czasowych promocji dotyczących tego bonusu. Choć aktualnie happy hour BetX nie posiada na najlepsze ligi piłkarskie, ligę koszykarską NBA czy spotkania żużlowe, bukmacher ten wyróżnia się zdecydowanie najlepszą grą bez podatku na esport oraz gry karciane i sporty wirtualne. Jest tak dlatego, ponieważ w wymienionych kategoriach wystarczy na swój kupon wrzucić zaledwie jedno zdarzenie i już możemy cieszyć się zapłaceniem podatku przez bukmachera. Należy pamiętać, że w przypadku połączenia przykładowo esportu z piłką nożną, nie otrzymamy w BetX gry bez podatku. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć gier komputerowych, gier karcianych lub wirtualnych sportów i wyścigów.

Esport na BetX bez podatku

obstawianie bez podatku betx

Dla fanów obstawiania gier komputerowych BetX ma dobrą wiadomość, ponieważ jeśli chodzi o esport, możemy spokojnie postawić swoje zakłady bez podatku BetX. Jakie są warunki na BetX gry bez podatku? Bukmacher ten posiada osobną zakładkę „Esport”, na której znajdziemy rozmaitą ofertę, jeśli chodzi o tą dyscyplinę do obstawiania. Znajdziemy tam takie gry jak:

  • League of Legends,
  • Counter Strike: Global Offensive,
  • Dota 2,
  • Overwatch,
  • Starcraft 2,
  • Kings of Glory,
  • Valorant,
  • Rainbow Six.

Na większość meczów z podanych gier nie znajdziemy jedynie zakładów na wynik meczu, ale również dużo więcej rozmaitych zakładów, jak chociażby liczba zabójstw w meczu, czy wynik poszczególnej mapy. Jak zagrać esport na BetX bez podatku? To bardzo proste. Wystarczy dodać swój typ na kupon, a współczynnik naszej stawki automatycznie zmieni się na 1.00. Promocja dotyczy wszystkich wymienionych wyżej gier, zakładów solo jak i akumulowanych (AKO), bez minimalnego kursu. Nie zagramy jednak żadnych systemowych zakładów bez podatku BetX. Bukmacher wykluczył ten typ zakładu z promocji, to samo tyczy się cashbacku. W każdym innym przypadku bukmacher weźmie na siebie kwotę podatku, a my możemy cieszyć się pełną kwotą stawki.

Sprawdź: BetX opinie – recenzja bukmachera

Zakłady bez podatku BetX na wirtuale i gry karciane

Jest też dobra wiadomość dla fanów kart lub wirtualnego sportu i wyścigów. Drugą aktualnie możliwą opcją na grę bez podatku BetX jest zagranie kuponu na gry karciane, lub sporty wirtualne. Oznacza to, że gry karciane takie jak Poker, Wojna i Blackjack, a także wszelkie virtuale typu piłka nożna, żużel, wyścigi koni i psów, czy motocykle zagramy za całość naszej stawki. Na przykład gdy postawimy 100 złotych, normalnie zabrałoby nam 12 złotych jako podatek. W tym przypadku bukmacher weźmie na siebie ową kwotę, a my zagramy za pełne 100 złotych, a nie 88 złotych.

Co trzeba zrobić, żeby zagrać gry karciane lub sporty wirtualne na BetX bez podatku? Podobnie jak w przypadku zakładów na esport, trzeba wejść w specjalne zakładki u góry, zatytułowane LIVE BET, WIRTUALNE WYŚCIGI lub WIRTUALNY SPORT. Następnie wystarczy wrzucić swój typ na kupon, a współczynnik naszej stawki automatycznie zmieni się na 1.00. Promocja dotyczy wszystkich wymienionych wirtuali oraz gier karcianych, zakładów solo jak i akumulowanych (AKO), bez minimalnego kursu. Tak jak w przypadku esportu, nie zagramy żadnych systemowych zakładów bez podatku BetX. To samo tyczy się cashbacku. W każdym innym przypadku bukmacher weźmie na siebie kwotę podatku.

Sprawdź: BetX aplikacja

Happy Hour BetX

happy hour betx

Powyższe czasowe promocje można nazwać czymś w stylu happy hour BetX. Należy jednak pamiętać, że większość takich promocji może być czasowych, więc za jakiś czas bukmacher może usunąć je ze swojej oferty bonusowej. Wypada więc przed zagraniem swojego kuponu sprawdzić, czy dana promocja jest wciąż aktualna. Bardzo możliwe są również kolejne bonusy na grę bez podatku BetX. Dlatego warto na bieżąco sprawdzać zakładkę BONUSY Betx, ponieważ jak widać, w BetX gra bez podatku jest możliwa, co jest dużym plusem tego operatora.

Zakłady bez podatku BetX — czy warto skorzystać?

Analizując regulaminy gier bez podatku, od razu można zauważyć prostotę i korzyści z tytułu gry bez podatku. Bardzo rzadko zdarza się, żeby bukmacherzy oferowali opłacenie podatku, nie wymagając żadnych minimalnych kursów, ani minimalnej liczby zdarzeń. Obecna oferta BetX, szczególnie na esport, jest jedną z lepszych na polskim rynku bukmacherów. Jeżeli i tak mamy zamiar zagrać kupon na gry komputerowe, gry karciane czy sporty wirtualne, dlaczego nie skorzystać tak naprawdę z możliwych większych wygranych? Według nas warto więc przynajmniej wypróbować obecne promocje dotyczących gry bez podatku i mamy nadzieję, że BetX będzie je kontynuował jak najdłużej.

Czy na BetX można grać bez podatku? Gra bez podatku w Polsce jest nielegalna, aczkolwiek czasem bukmacher oferuje promocje, w których bierze ten podatek na siebie i sam go opłaca, przez co gracz nie musi go płacić. Co można grać bez podatku na BetX?  Na BetX można bez podatku grać głównie e-sport.