aplikacja betx
21 kwietnia 2021

W obecnych czasach, gracze już coraz częściej odchodzą od obstawiania w punktach stacjonarnych, a zaczynają typować przez internet. Pojawiające się w Polsce nowe zakłady bukmacherskie, już nawet nie otwierają punktów naziemnych, a od samego początku stawiają na strony internetowe i apki. Tak też zrobił BetX, który jest jednym z najmłodszych legalnych bukmacherów w Polsce. BetX aplikacje mobilną wypuścił praktycznie od razu po powstaniu strony internetowej. W niniejszym artykule, postaramy się Wam przedstawić najważniejsze informacje związane z aplikacją BetX.

📳Aplikacja BetX Android – jak pobrać?

Na samym początku BetX apke stworzył jedynie na system Android. Oznaczało to, że użytkownicy Iphone’ów nie mogli z niej skorzystać. Bukmacher bardzo szybko się zreflektował i już na system iOS BetX wypuścił swoją aplikację. Produkty marki Apple współpracują z własnym oprogramowaniem, a więc proces instalacji w obu przypadkach wygląda inaczej. Aplikacja BetX Android jest dostępna do pobrania jedynie na stronie internetowej tego operatora. Przed otwarciem pliku instalacyjnego trzeba zezwolić w ustawieniach telefonu na instalację aplikacji pochodzących z innych źródeł. Następnie otwieramy plik i postępujemy zgodnie z wskazówkami. Z kolei aby pobrać apke BetX iOS musimy skorzystać z platformy App Store i z niej pobrać aplikację. Po zainstalowaniu możemy już założyć konto i cieszyć się grą u bukmachera BetX.

👍BetX aplikacja mobilna a konto tymczasowe

apka betx

Aby móc obstawiać należy zarejestrować swoje konto. Zrobić to możemy za pomocą aplikacji BetX Android lub BetX iOS, czy nawet za pomocą strony internetowej. W przypadku opisywanego przez nas bukmachera, jak i też innych bukmacherów proces rejestracji wygląda praktycznie identycznie. Należy wejść w odpowiednią zakładkę i wypełnić formularz rejestracyjny wraz z wysłaniem zdjęć dowodu osobistego aby potwierdzić swoją tożsamość i uzyskać dostęp do wszystkich funkcji jakie oferuje BetX. Cały proces wypełniania formularza rejestracyjnego trwa zaledwie kilka minut, a weryfikacja dokumentu tożsamości maksymalnie do godziny.

Jeżeli nie jesteśmy pewni czy chcemy na stałe obstawiać u tego bukmachera, to oferuje on nam opcję założenia konta tymczasowego. Konto tymczasowe pozwala na zawieranie zakładów bez przechodzenia pełnego procesu weryfikacyjnego. Taki rodzaj rejestracji nie wymaga od nas abyśmy podali numer konta bankowego, ani wysłali skany dokumentu tożsamości. Konto tymczasowe różni się jedynie tym, że nie możemy wypłacić wygranych pieniążków.

✔️BetX aplikacja mobilna – wady i zalety

W aplikacji mobilnej BetX są dostępne wszystkie funkcje takie jak na stronie internetowej tego bukmachera. Na pewno dużym plusem apki BetX jest większa płynność niż na stronie internetowej. Sam design aplikacji i strony wygląda przyzwoicie, lecz ilość pojawiających się elementów jest zdecydowania zbyt duża. Należy pamiętać, że aplikacja BetX Android i BetX iOS niczym się nie różnią. Kolejną dużą zaletą jaką posiada aplikacja BetX jest zakładka „pewniaczki”, w której eksperci tego operatora wrzucają typy poparte solidnymi analizami. Jest to bardzo ciekawe i rzadko spotykane u innych bukmacherów, a taka funkcja może graczowi rzucić nowe światło na dany mecz. Ponadto, zupełnie innowacyjnym elementem jaki wprowadził BetX, są wyniki meczów wraz z typami i kursami, które na dany mecz weszły i nie weszły. Często po meczu graczom przez głowę przechodzi myśl jaki był dany kurs na dane zdarzenie, a teraz u tego operatora można to sprawdzić, za co dajemy im dużego plusa. Z pewnością dużym minusem aplikacji jest brak opcji „zapamiętaj mnie” przez co gracz musi za każdym razem wpisywać hasło i login. Jeżeli chodzi o wpłaty i wypłaty, to funkcjonują one tak samo sprawnie jak na stronie internetowej.

BetX apka – opinie

aplikacja mobilna betx

Nie ma co ukrywać, aplikacja ma jeszcze sporo wad, ale należy pamiętać, że BetX jest dość nowym bukmacherem, który i tak w tym aspekcie bardzo nie odstaje od swojej konkurencji. Niewątpliwie dużym minusem był brak aplikacji na system iOS, ale szybka refleksja i wypuszczenie jej na to oprogramowanie, jest czymś co należy docenić, a przede wszystkim pokazuje to graczom, że bukmacher dba o swoich klientów. Innowacyjne opcje jakie wprowadził BetX do swojej aplikacji, świadczy o tym, że operator chce wyróżniać się na tle konkurencji oraz wskazuje na to, że chce się ciągle rozwijać.

Reasumując, BetX apka już na tym etapie prezentuje się dobrze i może być alternatywnym rozwiązaniem dla graczy, którzy obstawiają zakłady za pomocą telefonu. Oczywiście, jest jeszcze wiele elementów do poprawy albo do wprowadzenia, np. opcja „zapamiętaj mnie”, ale już przeglądając fora bukmacherskie, widzimy przeważającą ilość pozytywnych ocen aplikacji tego bukmachera.

FAQ – Pytania i odpowiedzi

Czy BetX aplikacja mobilna jest dostępna na oprogramowanie iOS?

Tak, BetX apka jest już dostępna na system iOS.

Jak pobrać aplikacje BetX?

Aby pobrać aplikację BetX na androida, należy wejść na stronę internetową tego bukmachera i otworzyć zakładkę „aplikacja”, a następnie ją pobrać i postępować zgodnie ze wskazówkami wyskakującymi na ekranie. Z kolei aby pobrać aplikację na iOS, należy wejść na platformę App Store i wyszukać apkę, a potem ją pobrać.

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x