Betters to obecnie jeden z bukmacherów dopiero zyskujących na popularności. Czynnikiem, który mógłby w tym pomóc zawsze jest bonus bez depozytu. Na czym polega ta promocja? Czym jest Freebet? Czy jest on dostępny w Betters? Poza tym jakie inne oferty ma Betters? Odpowiadamy w artykule.

Betters freebet - bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu jeszcze niedawno był częścią oferty powitalnej wraz z kodem promocyjnym Betters. Na ten moment bukmacher nie oferuje już bonusu bez depozytu. Wszystkie z promocji wiążą się z koniecznością dokonania wpłaty. Dopiero dzięki niej można uzyskać dodatkowe środki.

Betters freebet

Freebet to dodatkowe, darmowe środki na grę. Betters oferuje go w zamian za wykonanie pierwszego depozytu w jakiejkolwiek kwocie po pełnej weryfikacji konta. Po tym na konto gracza trafia freebet 20 zł.

Jakie są zasady promocji w Betters?

 • Warunkiem otrzymania freebetu 20 zł jest wykonanie pełnej weryfikacji oraz dokonanie depozytu na dowolną kwotę
 • Freebet możesz wykorzystać na zakład pojedynczy lub akumulowany z minimalnym kursem całkowitym 1.14
 • Freebet oczekuje na wykorzystanie przez 72 h od momentu jego otrzymania
 • Maksymalna kwota, którą można wygrać w zakładzie z freebetem to 400 zł
 • Freebet nie obejmuje zdarzeń ze sportów wirtualnych i gier karcianych
 • Ewentualna wypłata wygranej po zagraniu za freebet bez zagrania z salda głównego dyskwalifikuje udział w promocji Pakiet Powitalny do 1000 zł

Betters bonus bez depozytu 50/50

Jedną z promocji startowych dostępnych na stronie bukmachera jest Freebet 50/50. W zasadach tej promocji wystarczy zarejestrować konto na Betters, a następnie dokonać dowolnej wpłaty. Każdy kolejny pięćdziesiąty użytkownik otrzyma bonus bez depozytu w wysokości 50 zł. Freebet Betters będzie ważny przez 30 dni od momentu jego otrzymania.

W przypadku otrzymania Freebetu warunkiem jest postawienie kuponu o minimalnym łącznym kursie 1.80. W zasadach promocji wyjaśniono, że dotyczy ona jedynie zakładów „singiel” i „kombi”. Maksymalna wygrana w ramach tej promocji wynosi 2000 zł.

Jak odebrać bonus bez depozytu Betters

Dotychczas obowiązująca promocja, w ramach której nowi użytkownicy mogli odebrać 5 zł w formie freebetu została zakończona. W związku z tym nie ma możliwości odebrania bonusu, do którego nie byłby niezbędny wcześniejszy depozyt. Warto jednak na bieżąco śledzić informacje ujęte w zakładce dotyczącej promocji. Betters regularnie ją aktualizuje, więc możliwe, że w przyszłości ponownie zaoferuje środki depozytu.

Bonus bez depozytu dla aktywnych graczy Betters

Wielu czytelników zastanawia się, jakie są oferty specjalne dla stałych graczy bukmacher Betters? Firma przygotowała specjalną promocję. W każdy wtorek za pierwszy przegrany kupon z oferty tenisa ziemnego o kursie nie mniejszym niż 1.30 można otrzymać Freebet w wysokości 100% stawki kuponu. Maksymalna wysokość darmowego zakładu wynosi 20 zł. Natomiast największa możliwa wygrana w tym przypadku równa się 2000 zł.

Jakie są zasady promocji bonusu bez depozytu dla aktywnych graczy Betters?

 • W promocji mogą uczestniczyć wyłącznie użytkownicy posiadający konto stałe, którzy wyrazili zgody marketingowe
 • Freebet jest ważny przez 7 dni od momentu jego przyznania
 • W każdy wtorek można otrzymać jeden Freebet
 • Oferta dotyczy jedynie zakładów z oferty tenisa ziemnego w Betters
 • Do momentu rozpoczęcia danego cyklu Promocji należy wykonać minimum jeden depozyt
 • Wtorkowy kupon musi być rozliczony do końca dnia (od 00:00 do 23:59)
 • Freebet zostanie przyznany natychmiastowo po rozliczeniu zakładu
 • Do Promocji zaliczają się przegrane kupony „kombi” zawarte wyłącznie na ofertę tenisa ziemnego. Każda selekcja musi mieć kurs minimalny 1.30

Bonus na start dla nowych klientów Betters - cashback 1000 zł

Betters oferuje cashback 1000 zł dla nowych klientów. Tyczy się on pierwszych 10 przegranych kuponów. Dzięki temu można cieszyć się wygraną lub w przypadku niepowodzenia dodatkowymi środkami na grę.

BonusWarunki
Cashback we Freebecie 100% do 100 zł od stawki pierwszego przegranego zakładu z minimalną stawką wynoszącą 5 zł.Freebet do wykorzystania na singiel i kombi z kursem minimalnym 1.14. Maksymalna wygrana za freebet to 2000 zł. Czas na wykorzystanie freebetu wynosi 72 h. Freebet natomiast nie obejmuje sportów wirtualnych i gier karcianych.
Cashback we Freebecie 50% do 300 zł od sumy stawek drugiego, trzeciego i czwartego przegranego zakładu.Freebet do wykorzystania na singiel i kombi z kursem minimalnym 1.14. Maksymalna wygrana za freebet to 2000 zł. Czas na wykorzystanie freebetu wynosi 72 h. Freebet natomiast nie obejmuje sportów wirtualnych i gier karcianych.
Cashback w Bonusie 50% do 600 zł od sumy stawek od piątego do dziesiątego przegranego zakładu.Bonusem należy obrócić 5-krotnie stawiając zakłady kombi z minimalnym kursem 1.40 dla każdego zdarzenia. Maksymalna możliwa wygrana równa się czterokrotności otrzymanego bonusu. Czas na wykonanie obrotu wynosi 14 dni. Bonus natomiast nie obejmuje sportów wirtualnych i gier karcianych.