Kursy bukmacherskie to podstawowy wyznacznik, aby zachęcić do siebie potencjalnego nowego klienta. Legalni bukmacherzy na naszym rynku mocno rywalizują w tej kwestii, często dodając wyższe kursy podczas ważnych spotkań lub popularnych rozgrywek. Bardzo cenionym „przyciągaczem” są mnożniki podczas układania kuponów AKO opierające się na zasadzie im więcej zdarzeń na kuponie tym większa dodatkowa wygrana. Bukmacherzy ustalają ile % więcej do wygranej dodadzą w zależności od ilości wydarzeń na kuponie. Inną metodą są wspomniane wyższe kursy na dane spotkania, a jednym z bukmacherów praktykujących ten rodzaj promocji jest bukmacher Betfan.

CO TO JEST MATCHDAY BOOST?

czym jest matchday boost

Matchday Boost to nic innego jak zdecydowane podwyższenie kursu na dane zdarzenie, przeważnie sportowe. Forma ta ma na celu zachęcenie nas do obstawienia zakładu, który nie cieszy się dużą popularnością ze względu na mały kurs początkowy. Najczęściej dzieje się tak w przypadku faworytów i tzw. pewniaczków w topowych spotkaniach. Bukmacher Betfan każdego dnia wybiera dla nas ze swojej oferty jedno lub kilka zdarzeń, podwyższając im kursy. Często współczynnik jest nawet o 50% wyższy niż kurs wyjściowy!

JAK DZIAŁA MATCHDAY BOOST I JAK GO ZNALEŹĆ?

jak działa matchday boost

Po wejściu na stronę internetową bukmachera Betfan znajdujemy po lewej stronie w rozwijającej się tabelce kategorię „Popularne”. Następnie wchodzimy w „Matchday Boost”. Przeważnie wysokie kursy znajdują się na drugim miejscu w zestawieniu szybkich linków pod napisem „Najbliższe wydarzenia”. W kolejnym kroku wybieramy interesujące nas wydarzenia sportowe lub e-sportowe i dodajemy je do naszego kuponu. Promocja może być łączona z innymi zakładami „prematch” oraz live. Nie ma żadnych limitów co do liczby zdarzeń i kursów, które mogą zostać dodawane po wcześniejszym skorzystaniu z zakładu o wyższym współczynniku. Jedynym warunkiem jest brak możliwości postawienia zdarzenia z matchday boost, korzystając z bonusu startowego lub innej aktualnej promocji od bukmachera Betfan. Nie jest to możliwe, ponieważ współczynnik każdego typu z tych promocji jest już bardzo wysoki. W dodatku bukmacher liczy go jako kolejną bardzo dochodową w przypadku wygranej promocję.

 

Zwiń
Na czym polega matchday boost w Betfan? Matchday boost to nic innego jak zdecydowane podwyższenie kursu na dane zdarzenie, przeważnie sportowe. Forma ta ma na celu zachęcenie nas do obstawienia zakładu, który nie cieszy się dużą popularnością ze względu na mały kurs początkowy. Gdzie znaleźć matchday boost?  Po wejściu na stronę internetową bukmachera Betfan znajdujemy po lewej stronie w rozwijającej się tabelce kategorię „Popularne”. Następnie wchodzimy w „Matchday Boost”.