Czy da się zarobić na przegranym kuponie? Nie traf Ekstraklasy i się przekonaj! U bukmachera Betfan 150000 złotych czekało na typerów, którym uda się stworzyć kupon rozliczony w całości na czerwono. Z każdą kolejką pula do wygrania jest coraz bardziej imponująca!

BETFAN 150 Tysięcy - Nie traf Ekstraklasy

Jak to jest z tą Ekstraklasą — łatwiej wytypować całą kolejkę, czy nie trafić żadnego wyniku? Nieważne, w którą stronę pójdzie Twój kupon, na Betfanie i tak wygrasz! Wszyscy wiemy, że nasze ligowe podwórko jest wybitnie nieprzewidywalne i każdy może wygrać z każdym. Z tego względu wiele graczy nie trafia Ekstraklasy, gdyż niespodzianek jest bardzo wiele. Bukmacher doskonale zna realia polskiej piłki i wie, że prawidłowe wytypowanie wyników naszej rodzimej ligi graniczy z cudem. Firma wychodzi więc naprzeciw typerom i decyduje się na nietypową promocję. Nie traf Ekstraklasy Betfan kieruje do graczy, którzy... nie trafią nic. Im słabiej Ci pójdzie, tym lepiej! Jeśli cały Twój kupon będzie czerwony i nie trafisz Ekstraklasy Betfan podaruje Ci bonus! Nieco mniejsze nagrody otrzymują ci, którzy poprawnie wytypowali jedno lub dwa spotkania.

Sprawdź:

Ekstraklasa bonus Betfan za czerwony kupon!

Promocja Betfan nie traf Ekstraklasy, odbywa się regularnie od kilku kolejek polskiej ligi. Zmieniają się tylko szczegóły, przykładowo w postaci minimalnej stawki czy puli wygranej. Tylko u tego bukmachera przegrany kupon może umożliwić Ci otrzymanie za błędne wyniki Ekstraklasy bonusu Betfan! W 19. kolejce padła rekordowa liczba wygranych-przegranych kuponów, a główną nagrodą podzieliło się około 600 graczy. Bukmacher podwyższył więc wygraną i już od 20. kolejki będzie można wygrać 150 tysięcy w bonusie! Oczywiście kwota ta podlega obrotowi, lecz jest naprawdę imponująca. Dodatkowo może otrzymać ją nawet jedna osoba — nie jest powiedziane, że trzeba będzie dzielić się nagrodą! Nie trafisz Ekstraklasy i zgarniesz wygraną — co może być lepsze?

Jak poszło typerom w promocji Betfan nie traf Ekstraklasy?

Bukmacher zapewne nie przewidział, że polscy typerzy aż tak dobrze znają naszą rodzimą ligę! W poprzednich kolejkach tej promocji w Betfan nie trafiło Ekstraklasy nawet kilkuset graczy! To bardzo duża liczba, zważywszy na nieprzewidywalność naszej ligi. Najpierw było do podziału w Betfan 100000 złotych, lecz później pula zwiększyła się o kolejne 50 tysięcy! Czy nadchodzące kolejki Ekstraklasy znów okażą się na tyle przewidywalne, że klienci bukmachera Betfan nie trafią?

Nie traf Ekstraklasy — jak wziąć udział?

  1. Zagraj na całą kolejkę Ekstraklasy za minimum 15 zł,
  2. Na twoim kuponie musi znaleźć się (WYŁĄCZNIE) 8 predykcji na rozstrzygnięcie każdego meczu Ekstraklasy (1X2) 21. kolejki,
  3. Nie traf Ekstraklasy... Po prostu. Jeśli nie trafisz żadnego typu, zgarniasz bonus Betfan 150 000 zł do podziału!,
  4. Trafiając jeden typ, zgarniasz bonus 50 zł,
  5. Jeśli trafisz dwa typy, zgarniasz bonus 15 zł,
  6. Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne, trzeba zagrać jednokrotnie kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i z kursem ogólnym minimum 3,8.

Tylko u bukmachera Betfan nie trafisz i wygrasz. Należysz do pechowców, którzy od święta widzą zielony kolor? Ta promocja zdecydowanie jest dla Ciebie!

Reakcje graczy na promocję Betfan

Akcja reklamowanego przez Mariusza Pudzianowskiego bukmachera odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Wielu graczy postanowiło wziąć udział i sprawdzić swoją... nieskuteczność, typując na odwrót. Efekty okazały się nadzwyczajnie dobre, gdyż do tej pory w każdej kolejce promocji Betfan nie trafiało co najmniej kilkaset osób! Na forach bukmacherskich wrą dyskusje i analizy na polską ligę, a operator obserwując pozytywne reakcje na swoją promocję, z pewnością nie ma zamiaru się z niej wycofywać.


1. Czy ciężej jest trafić Ekstraklasę niż nie trafić?
Tak, z punktu widzenia czysto matematycznego mamy 3 możliwe rozstrzygnięcia meczu. Czyli jeśli nie uwzględniamy nic innego tylko 3 możliwe rozstrzygnięcia każde ma 33,33% wystąpienia. Jeśli chcemy trafić spotkanie Ekstraklasy mamy 33,33 % szans na to, że dobrze wybierzemy, jeśli chcemy wybrać błędne zakończenie mamy 66,66% szans.
2. Czy dostanę całe 150 000 zł, jak nie trafię?
Teoretycznie może się tak zdarzyć, 150 000 zł jest do podziału na wszystkich ludzi, którzy nie trafią całej kolejki. Więc jeśli będziesz jedyną osobą, która nie trafi, to otrzymasz całe 150 000 zł.

Zobacz także:

Jesteś dobry w przegrywaniu kuponów? Załóż konto na BETFAN już teraz i przetestuj swoje umiejętności 😉