Czym jest Betclub?

Bet Club to klub gracza dla klientów Totolotka. Za każdą postawioną w programie złotówkę użytkownicy otrzymują punkty, które mogą później wymieniać na atrakcyjne nagrody. Ich łączna wartość w Betclub Totolotek wynosi aż kilkaset tysięcy złotych. Karta Bet Clubu działa w zakładach online, a także punktach naziemnych bukmachera.

Sprawdź: Totolotek Kod Promocyjny

✔️ Jak działa Betclub?betclub działanie

Obowiązujące w Betclub zasady działania są bardzo proste. Nie ma w nich żadnych ukrytych kosztów albo dodatkowych warunków do spełnienia. Grając w zakładach Toto-Mix i Toto-Mix Live, użytkownik zdobywa kolejne punkty, które potem ma prawo wymienić na ciekawe nagrody, bonusy produktowe bądź dodatkowe środki na zakłady. Punkty można gromadzić również poprzez zakup doładowań komórkowych. Im więcej grasz, tym więcej punktów otrzymujesz. Co istotne, program lojalnościowy obowiązuje na Totolotek zakłady przedmeczowe oraz na żywo.

Zasady naliczania punktów w Betclub Totolotekbetclub totolotek punkty

W Betclub zasady naliczania punktów przedstawiają się następująco dla zakładów:

  • Zakłady bukmacherskie "Toto-Mix" – stawka x liczba zdarzeń,
  • Zakłady bukmacherskie "Toto-Mix Live" - stawka x liczba zdarzeń.

Jak działa Betclub w praktyce? Przykładowo, jeśli postawiłeś zakład kombi z 3 zdarzeniami za stawkę 10 zł, otrzymujesz 30 punktów (10 zł x 3 = 30 pkt.). Często bukmacher organizuje specjalne promocje, w ramach których graczom przysługują dodatkowe punkty za typowane zakłady. To prosty sposób na zdobycie wielu punktów w Bet Clubie. Warto więc poszukiwać takich promocji, ale należy wiedzieć, że są one zawsze ograniczone czasowo.

Ponadto, regularnie typując, gracze mogą rywalizować z innymi uczestnikami programu w specjalnych rankingach, udostępnianych w odstępach czasowych. Osoby znajdujące się na czele rankingu, czyli posiadające najwyższą liczbę punktów we wskazanym czasie, otrzymują cenne nagrody.

W programie Bet Club Totolotek gracz uzyskuje także odpowiednie statusy:

  • srebrny za zgromadzenie od 0 do 4999 punktów;
  • złoty za 5 000 - 19 999 punktów;
  • platynowy za uzyskanie powyżej 20 000 punktów.

Poza tym posiadacze złotego statusu dostają dodatkowo o 20% punktów więcej po obstawieniu kolejnego kuponu, natomiast osoby mające status platynowy – aż o 50% punktów więcej przy każdym zakładzie. Zdobywane punkty są aktualizowane każdego dnia. Co istotne, podstawą obliczenia statusów są punkty zgromadzone w okresie trzech poprzedzających miesięcy. Jeżeli więc w tym czasie nie zgromadzisz odpowiedniej liczby punktów niezbędnych do utrzymania aktualnego statusu, to zostanie on obniżony o jeden poziom. Status osiągnięty zostanie z kolei utrzymany w czasie 3 miesięcy od dnia jego osiągnięcia.

Przeczytaj: Totolotek aplikacja mobilna

Program lojalnościowy Totolotek – jak do niego przystąpić?

Wiesz już, jak działa Betclub, ale jak do niego przystąpić? Aby korzystać z programu, należy zarejestrować swoje konto u legalnego bukmachera Totolotka. Następnie trzeba wpłacić depozyt w minimalnej wysokości 20 zł. I to wszystko – od tej chwili jesteś już członkiem Bet Clubu. Staje się nim automatycznie każda osoba aktywująca swoje konto internetowe, które pozwala na zawieranie zakładów bukmacherskich u operatora.

Punkty zgromadzone w Bet Club Totolotek można w dowolnym momencie sprawdzić, logując się na swoje konto w serwisie i klikając w zakładkę Moje Konto. Można zbierać punkty, typując zakłady w Internecie lub w stacjonarnych punktach Totolotka, pokazując sprzedawcy numer swojej karty. Żeby zbierać łączne punkty online i offline na jednym koncie, należy wprowadzić numer karty wydanej w placówce bukmachera w odpowiedniej zakładce na koncie w serwisie.

Program lojalnościowy Totolotek – wymiana punktów na nagrodybetclub program lojalnościowy

Wiedząc, czym jest Betclub, z pewnością zastanawiasz się, jakiego rodzaju nagrody oraz kiedy możesz je otrzymać, przystępując do programu. Możliwość wymiany punktów na bonusy następuje po zebraniu przynajmniej 5 000 punktów. Do dyspozycji uczestników jest kilkanaście różnego rodzaju premii. W nowej edycji programu można uzyskać tylko bonusy totolotek  w postaci dodatkowych środków na grę.

Niegdyś, w poprzednich edycjach programu, możliwe było dodatkowe otrzymanie różnych nagród rzeczowych, takich jak zestawy kibica, kubki lub gadżety elektroniczne. Jako że bukmacher co jakiś czas aktualizuje zasady funkcjonowania klubu, możliwe, że ponownie zaoferuje opcję otrzymywania również tego typu nagród. Jednakże już same dodatkowe środki na grę to świetne rozwiązanie, dzięki któremu gracz uzyskuje więcej darmowych zakładów o większej wartości, wydając mniej własnych pieniędzy.

Zobacz także: Gra bez podatku Totolotek


1. Czy Totolotek ma program lojalnościowy?
Tak, w ofercie Totolotka pojawia się program lojalnościowy i nazywa się BetClub.
2. Ile minimum muszę mieć punktów, żeby odebrać nagrodę w BetClub?
Najtańsza nagroda kosztuje 5 000 punktów.