W najbliższych dniach skupimy się na rozgrywkach krajowych. Wszystkie topowe ligi europejskie, a więc Premier League, Bundesliga, La Liga, Seria A, a także Ligue 1, rozpoczną kolejną rundę zmagań wyjątkowo w środku tygodnia. Przed nami multum hitowych starć – będziemy świadkami derbów Liverpoolu, gdzie The Reds zmierzą się z Evertonem. We Francji zaś PSG podejmie ekipę z Nicei. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, bowiem wprowadza do swojej oferty narzędzie do budowania zakładów – Betbuilder. Swoimi pomysłami na wspomniane mecze warto dzielić się w sekcji typy na jutro. Jak skorzystać z bonusu?

Betbuilder – wygrana lub bonus

Gdyby tego było mało w Anglii zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – londyński West Ham zmierzy się z solidnie prezentującym się w tym sezonie Brighton. Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 10 pln w punktach za przegrany kupon złożony z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 30.11-01.12.2021 roku należy postawić kupon za minimalną stawkę 10 pln.  Na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Jeżeli kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzymuje równowartość 10 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 01.12.2021 roku. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 02.12.2021 roku. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.

[blok_bonus]