Kolejny weekend i kolejny raz przed nami rozgrywki piłkarskie na najwyższym poziomie. Zagrają praktycznie wszystkie topowe ligi europejskie, a więc Bundesliga, La Liga, Seria A, a także Ligue 1. Przed nami wiele hitowych starć – w ramach La Liga słynny Real Madryt podejmie Mallorcę na Santiago Bernabeu, a Barcelona zmierzy się z Cadiz. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję – w swojej ofercie ma narzędzie do budowania zakładów, tak zwany Betbuilder. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji darmowych typów bukmacherskich. Jak skorzystać z bonusu?

Betbuilder na weekend – bonus 60 pln

Gdyby tego było mało we Francji zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – w sobotni wieczór Paris Saint-Germain zmierzy się z Brest. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 60 pln w punktach za przegrane zdarzenia złożone z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 10.09-11.09.2022 roku należy postawić kupony za minimalną stawkę 30 pln. Na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Jeżeli zdarzenia złożone za pomocą betbuildera okażą się przegrane, wówczas gracz otrzymuje równowartość 30 pln w punktach FKP. Gracz może otrzymać łącznie 60 pln bonusu, za przegrane zdarzenia złożone z betbuildera w każdy dzień trwania promocji. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 11.09.2022 roku. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 12.09.2022 roku. Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.