Najbliższe dni będą szalenie ciekawe zwłaszcza w kontekście rozgrywek krajowych. Wszystkie topowe ligi europejskie, a więc Premier League, Bundesliga, La Liga, Seria A, a także Ligue 1, rozpoczną kolejną rundę zmagań. Przed nami wiele hitowych starć – będziemy świadkami arcyciekawego starcia Manchesteru United z West Hamem. We Francji zaś Lens zagra z ekipą z Marsylii. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, bowiem wprowadził jakiś czas temu do swojej oferty narzędzie do budowania zakładów – Betbuilder. Swoimi pomysłami na wspomniane mecze warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Jak skorzystać z bonusu?

Betbuilder bez ryzyka

Gdyby tego było mało w Anglii zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – derby Londynu – w których zmierzy się Chelsea z Tottenhamem. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 10 pln w punktach za przegrany kupon złożony z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 22.01-23.01.2022 roku należy postawić kupon za minimalną stawkę 10 pln.  Na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi, a także zakład bezpieczny. Jeżeli kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzymuje równowartość 10 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 23.01.2022 roku. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 24.01.2022 roku. Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.

[blok_bonus]