Bet365 uznawany przez wielu, jako jeden z najlepszych bukmacherów był przez wiele lat najpopularniejszym serwisem w naszym kraju ze względu na fenomenalną ofertę zakładów live, znakomity system cash-out i atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Firma została założona w 2000 roku przez Denise’a Coatesa i rozrosła się do ponad 60 milionów aktywnych użytkowników. Rocznie Bet365 zarabia średnio 3 miliardy funtów, a swoje siedziby posiada w Manchesterze, Malcie, Australii, Gibraltarze i Bułgarii. Bet365 to bukmacher, w którym znajdziemy praktycznie wszystkie mniej lub bardziej popularne dyscypliny sportowe, w tym niszowe ligi piłkarskie i nie tylko.

Dużą zaletą, która również od zawsze przyciągała graczy do tego właśnie bukmachera, jest bardzo duża ilość zdarzeń na każde spotkanie. Dzięki temu obstawiający mają szerokie spektrum na analizowanie pojedynków pod różnym kontem. Oprócz sportu Bet365 oferuje także zakłady związane z kulturą i polityką. Jedną z ciekawszych funkcji w Bet365 jest „BetBuilder”. Polega to na tym, że w każdym spotkaniu wybieramy zakładkę BetBuilder, a następnie zaznaczamy maksymalnie dwanaście możliwości/zdarzeń takich jak: wynik końcowy/połowy, ilość goli w meczu, obie drużyny strzelą bramkę, liczbę rzutów rożnych, sumę kartek (w całym meczu, kartki zawodników i czerwone kartki w meczu), strzelców bramek (kto pierwszy strzeli, kto ostatni, dwie bramki lub więcej, trzy gole lub więcej). Bukmacher sumuje wszystkie zdarzenia i wylicza kurs, który zawsze jest bardzo atrakcyjny.

BET 365 LEGALNY W POLSCE?

bet365 legalny polska

Z usług Bet365 niestety nie mogą korzystać Polacy zamieszkujący nasze państwo. Wszystko za sprawą nowelizacji ustawy hazardowej, która weszła w życie w lipcu 2017 roku. Ustawa ta ugodziła w „samo serce” większość zagranicznych firm świadczących usługi bukmacherskie w Polsce. Oczywiście dla tych, nieposiadających specjalnej licencji Ministerstwa Finansów. Od tamtego momentu bukmacher przyjmuje graczy z Polski, ale tylko tych, którzy logują się spoza naszego kraju.

Polska strona bukmachera nie istnieje, a po wejściu pojawia nam się komunikat o treści „Ważne informacje dotyczące zamknięcia strony. Nasze usługi lokalizacyjne wykryły, że znajdujesz się w Polsce. Ze względu na ostatnie zmiany prawne w Twoim kraju, Bet365 nie oferuje już usług w Polsce”. Blokadę tą można obejść za pomocą specjalnych serwerów VPN, jednak często publiczne vpn-y po jakimś czasie i tak stają się nieskuteczne, a nasze konto zostaje ponownie zablokowane. W najbliższym czasie Bet365 nie planuje powrotu na rynek polski, ale niewykluczone, że kiedyś do tego dojdzie.

BET365 KOD PROMOCYJNY

bet365 w polsce

Kody promocyjne przy rejestracji u bukmacherów to bardzo popularna metoda zachęcająca graczy do uzyskania dodatkowych promocji. W przypadku bukmachera Bet365 w formularzu rejestracyjnym nie musimy go wpisywać, ponieważ niezależnie od tego otrzymamy bonus powitalny na zakłady bukmacherskie oraz kasyno.

BET365 BONUS

Dla nowo zarejestrowanych graczy bukmacher Bet365 przygotował atrakcyjne bonusy od pierwszych depozytów. Maksymalna ich wysokość zależy od kraju, w którym obecnie gramy. W Wielkiej Brytanii, gdzie jest on  najbardziej popularny wśród polskich graczy, bonus maksymalny wynosi kilkaset funtów. Promocję musimy wykorzystać w określonym czasie, a nasze zakłady na kuponie muszą posiadać minimalne kursy podane w regulaminie promocji Bet365. Bonus musimy obrócić, zanim prześlemy środki na konto bankowe.

Oprócz bonusu na zakłady sportowe Bet365 oferuje promocje w kasynie. Zazwyczaj jest to podwojenie wpłaty do kwoty w okolicach 100 £. Aby wypłacić wygrane przez nas środki w różnego rodzaju grach hazardowych, musimy obrócić kwotę co najmniej kilkadziesiąt razy.

BET 365 W NIEMCZECH i ANGLII

bet 365 europa

Jak już wspominaliśmy wcześniej, Polacy nie mogą rejestrować się i grać u bukmachera Bet365 w naszym kraju, ale sporo z naszych rodaków mieszka i pracuje za granicą, a szczególnie w takich krajach jak Niemcy, Anglia i Holandia. Niemcy są największym ekonomicznie państwem Europy i bardzo utalentowanym w sporcie, dlatego bukmacherka cieszy się tam sporym zainteresowaniem. Według statystyk u naszego zachodniego sąsiada jest 47 milionów aktywnych graczy, a branża bukmacherska rocznie zarabia średnio 35 miliardów euro.

Warto odnotować, że w Niemczech gracze płacą 5% podatku od każdego kuponu i jest to o 7% mniej niż, w naszym kraju.  Z pewnością jest to duże udogodnienie, tym bardziej że zarobki są nieporównywalnie wyższe niż w Polsce. Codziennie strona Bet365.com w Niemczech jest odwiedzana średnio 200 tys. razy. W Anglii mamy aktywnych 40 milionów użytkowników na wszystkich legalnych stronach bukmacherskich, a rocznie na tym rynku Bet365 zgarnia średnio 3 miliardy funtów. Codziennie na stronę w tym kraju wchodzi 900 tys. ludzi.

Sprawdź także bukmachera Unibet:

Bet365 w Niemczech:obecny
Bet365 w Angliiobecny
Bet365 bonus100% wpłaty
Bet365 kod promocyjnyBrak

Czy Bet365 jest legalny w Polsce? Niestety nie jest legalny w Polsce. Jaki bonus powitalny dla nowych graczy ma Bet365? Dla nowo zarejestrowanych graczy bukmacher Bet365 przygotował bonus w wysokości 100% od wpłaty. Maksymalna wysokość bonusy zależy od kraju, w którym obecnie gramy.