Niestety kolejny sezon naszej Ekstraklasy dobiega już końca, jednak bukmacher Totolotek przygotował na tą okazje bardzo ciekawą promocję. Jako że mamy aż 8 spotkań, to warto z niej skorzystać bo wybór jest dosyć spory.

Bet and Collect na zakończenie Ekstraklasy

Co prawda najważniejsze rozstrzygnięcie jest już znane, Legia Warszawa zdobyła kolejne mistrzostwo Polski, jednak są jeszcze drużyny które mają o co walczyć. Choćby Podbeskidzie Bielsko – Biała które ma jeszcze matematyczne szansę na utrzymanie, jedzie do wyżej wspomnianej Legii, która na pewno będzie chciała już przy udziale publiczności, dobrze zakończyć ten sezon. Tylko wygrana gościom daje jakiekolwiek szanse na utrzymanie więc bardzo ciężkie zadanie przed nimi. W walce o ligowy byt jest jeszcze Stal Mielec, której wystarczy remis  aby nie patrzeć na wynik w Warszawie. Jadą oni na Dolny Śląsk aby zmierzyć się z drużyną Jacka Magiery, która natomiast ma jeszcze szansę na 4 miejsce premiujące grę w pucharach i wątpię aby aby nie chcieli z niej skorzystać. Tak więc przed obiema drużynami ciężkie zadanie i nie będzie niespodzianką, jeśli obie ekipy przegrają i w tabeli zostanie zachowany status quo.

Walka również trwa o wspomniane 4 miejsce, szansę na nie ma aż 5 drużyn. Zaczynając od zajmującego pol position Piasta, kończąc na rewelacji tego sezonu, 8 w tabeli Warcie Poznań. Drużyna Walderama Fornalika podejmie na własnym obiekcie Wisłę Kraków która jest świeżo po zwolnieniu trenera i inny wynik niż wygrana gospodarzy powinna być niespodzianką. Następnie mamy Gdańską Lechie która wyrusza na wschód do Białegostoku, obie drużyny ostatnią nie grzeszą formą, sporo remisują więc możliwe że właśnie takim rezultatem zakończy się to starcie. Dalej wspomniany już Śląsk, który podejmie u siebie drużynę z Podkarpacia, a na koniec Warta jedzie do Krakowa aby zmierzyć się z drużyną Michała Probierza. Patrząc na ostatnie wyniki „Pasów”, dużo wskazuję na to że gradu bramek przy Kałuży nie zobaczymy.

Z okazji ostatniego weekendu Ekstraklasy, najstarsza polska firma oferująca zakłady wzajemne przygotowała promocje dla zarówno nowych jak i obecnych klientów, w której stawiamy kupon za minimum 30 zł, na którym znajdą się tylko i wyłącznie zdarzenia z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce. Niezależnie od końcowego rezultatu, otrzymujemy na konto bonusowe 30zł które wystarczy obrócić 1 raz po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Warto dodać że nie może być on wykorzystany na zakłady systemowe.

 

Odbierz bonus bez depozytu na start z kodem TYPERVIP

Odbieram 15 PLN na start z kodem TYPERVIP