Branża bukmacherska w naszym kraju nadal nie jest jeszcze przesycona. Po zmianach w ustawie hazardowej w 2017 roku pojawiło się już ponad 10 legalnych bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. Wśród nich znalazły się również BestBet zakłady bukmacherskie. Firma oficjalnie uzyskała stosowne zezwolenia na prowadzenie działalności przez Internet w maju 2019 r. Kilka miesięcy wcześniej właściciele mogli się już cieszyć z licencji na urządzanie zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych. Tym posunięciem można stwierdzić, że bukmacher BestBet24 będzie chciał rozwijać się na dwóch płaszczyznach. To odważna decyzja, zważywszy na fakt, że popularne niegdyś lokale naziemne powoli odchodzą do lamusa. Statystyki potwierdzają, że ponad 80% użytkowników woli obstawiać i korzystać z oferty online. Z pewnością w przyszłości opinie BestBet będą zróżnicowane, jednak na razie nasza recenzja obejmuje wyłącznie witrynę internetową.

Oferta bukmachera BestBet

Wiadomo, że to, jakie w BestBet24 oferta bukmachera opinie zbiera wśród graczy, zależy od jej zakresu tematycznego i rozpiętości dyscyplin. Bukmacher deklarował przed uruchomieniem oficjalnej strony internetowej, że znajdą się u niego wszystkie dyscypliny ze standardowego katalogu produktów konkurencji. Śmiało możemy stwierdzić, że gracze nie zostali okłamani. W stałej ofercie przedmeczowej bukmachera BestBet można znaleźć ponad 25 dyscyplin. Ich liczba zależy oczywiście od fazy sezonu. Nie jest to nadzwyczajny rezultat w porównaniu z innymi legalnymi serwisami, ale według opinii BestBet nie ma się czego wstydzić, chociaż z pewnością jest to element wymagający poprawy w przyszłości.

Zakłady na piłkę nożną stanowią najważniejszą część wszystkich zakładów bukmacherskich. W przypadku bukmachera BestBet24 nie jest inaczej. Na najważniejsze rozgrywki udostępniane jest ponad 300 rynków zdarzeń. Sporym plusem jest interfejs, który pozwala w szybki sposób znaleźć interesującą nas ligę w danym kraju. BestBet jako młody bukmacher nie ma jeszcze betbuildera ani czegoś na miarę „Custom Bet”, którym szczyci się m.in. eWinner. Nie możemy jednak wymagać, że od razu dostaniemy najlepsze funkcje. Z biegiem czasu z pewnością pojawią się one w szerokiej ofercie serwisu.

Oceny graczy pokazują, że solidnie wygląda oferta BestBet w innych sportach. Duże zainteresowanie wzbudza koszykówka. Polacy bardzo chętnie obstawiają ten sport. W związku z tym bukmacherzy często starają się udoskonalać tę kategorię. W przypadku spotkań NBA zakłady bukmacherskie BestBet raczą nas około 70 rynkami zdarzeń, co nie jest złym wynikiem, ale nie można też powiedzieć, że firma czymś zaskoczyła. Najważniejsze warianty to: handicapy azjatyckie, over/under, 1X2, zakłady na kwarty i połowy oraz statystyki graczy. Jeśli chodzi o pozostałe rozgrywki, sytuacja ma się jednak gorzej. Brakuje również transmisji na żywo oraz kreatora zakładów.

Dokładna oferta bukmachera – kod promocyjny BestBet

BestBet opinie o zakładach na żywo

Początkowo bukmacher BestBet24 nie imponował ofertą live. Gracze mogli typować zaledwie kilka dyscyplin, a liczba zdarzeń była mizerna. Od niedawna sytuacja uległa zmianie, co potwierdzają także opinie o BestBet. Na forach bukmacherskich oraz naszej grupie Zawód Typer na Facebooku powoli kreują się pozytywne recenzje w tej kategorii. Po wejściu w dedykowaną zakładkę „Zakłady Live” naszym oczom ukazuje się widok szczegółowy losowego spotkania z piłki nożnej. Po lewej stronie zawsze widnieje lista wszystkich dostępnych sportów w czasie rzeczywistym, a także nadchodzące mecze z podaną datą i godziną. To ułatwia typerom sprawdzanie na bieżąco, jakie mecze warto obstawiać na żywo i jak zaplanować sobie czas. BestBet korzysta obecnie ze znanej firmy Statscore. Dostarcza ona statystyki, a także rozwinięty match-tracker.

W naszej opinii BestBet24 poczynił spory postęp, aby dorównać konkurencyjnym firmom bukmacherskim. Wszystko działa sprawnie, a przedstawiane informacje o przebiegu spotkań dostarczają mnóstwo danych pozwalających na dobranie odpowiedniego typu do aktaulnej sytuacji. Warto też dodać, że BestBet24 umożliwia łączenie kuponów z oferty przedmeczowej oraz live. Jedyną rzeczą, do której musimy się doczepić, jest brak transmisji na żywo. W przyszłości oczekujemy, że właściciele wykupią licencję, chociażby na kilka najważniejszych lig.

E-sport

Świetne opinie BestBet zbiera przede wszystkim na temat oferty e-sportowej. Fani tej branży mogą mieć bez wątpienia ból głowy przy wyborze odpowiedniego bukmachera. BestBet24 oferuje naprawdę sporo i jest w stanie również dogodzić wybrednym typerom. Zanim przejdziemy do tego, co można obstawiać w tej kategorii, warto wspomnieć, że BestBet zadbał o dodanie dedykowanej zakładki „E-Sport”. To znacząco ułatwia przeglądanie oferty, która nie miesza się z pozostałymi dyscyplinami. Dostępne tytuły gier to:

 • Counter Strike: Global Offensive,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • Starcraft 2,
 • Kings of Glory,
 • Rocket League,
 • Valorant,
 • Overwatch,
 • Call of Duty,
 • Warcraft 3,
 • Rush Football.

Nie tylko ilość kategorii jest imponująca. Pozytywne opinie o ofercie e-sportowej BestBet dostaje głównie z powodu sporej ilości rynków zdarzeń. Na samego CS:GO bukmacher oferuje ponad 100 wariantów, a w League of Legends znajdują się niestandardowe typy na pierwszą krew, pierwszy inhibitor, pierwszy zabity baron, czy będzie quadra kill itp. Pozostałe tytuły również imponują różnorodnością selekcji do wyboru. Naszym zdaniem BestBet pod tym względem plasuje się w ścisłej czołówce. Oby tak dalej!

Jakie BestBet opinie dostaje na temat sportów wirtualnych?

Sporty działające według algorytmu komputera można typować w aż dwóch odmianach. Jedna z nich widnieje pod nazwą „Egry”. Są to wirtuale tworzone przez producenta „Kiron”. Żaden inny legalny bukmacher w Polsce nie ma ich w swojej ofercie. To czyni BestBet wyjątkowym i atrakcyjnym dla nowych graczy. W tej kategorii można typować:

 • Piłkę nożną (3 ligi + Mistrzostwa Świata),
 • Wyścigi konne,
 • Jeździectwo,
 • Gonitwy psów,
 • Wyścigi samochodowe,
 • Tenis stołowy,
 • Wyścigi rydwanów.

Drugą opcją są tradycyjne sporty wirtualne, które można spotkać np. u bukmachera Totalbet. Widać, że dla serwisu BestBet opinie graczy odgrywają duże znaczenie, a firma chce dominować na rynku w niestandardowych zakładach. Tak duży wybór może przytłaczać, ale równocześnie daje sporo rozrywki i szansę na znalezienie ulubionej kategorii.

Gry karciane

Ostatnią ofertą bukmachera BestBet, która cieszy się dobrymi opiniami, są gry karciane. Nie mamy do czego się przyczepić. Transmisje stołów zarządzanych przez realnych krupierów nie zacinają się, a jakość obrazu jest wyśmienita. Na duży plus zasługuje również wybór rodzajów gier. Można skorzystać z:

 • Wojny (Wojna Andar Bahar, Wojna Plus),
 • Pokera,
 • Indyjskiego pokera,
 • Blackjacka.

W porównaniu z bukmacherem Fuksiarz, który oferuje zaledwie trzy gry, pod tym względem BestBet24 według opinii prezentuje się bardzo dobrze. Nam zabrakło jednak polskiego stołu, takiego jak w Totalbet, czy forBET. W tym aspekcie bukmacher BestBet powinien wyciągnąć wnioski. Naszym zdaniem minimum jeden polski stół w ofercie to zawsze ukłon w stronę klientów.

Sprawdź: BestBet gra bez podatku

Promocje w BestBet

Nasz ranking legalnych bukmacherów często uwzględnia bonusy powitalne. Nie trzeba być geniuszem, aby wiedzieć, że właśnie promocje przyciągają potencjalnych użytkowników. Ku naszemu zdziwieniu oraz opinii wielu użytkowników BestBet24 nie ma na ten moment żadnej konkretnej promocji dla nowych osób. Ciężko to zrozumieć, ale zapewniamy, że jest to chwilowa sytuacja. Jeszcze niedawno nowi gracze zyskiwali bonus od depozytu do 1500 PLN lub cashback o wartości aż 1000 zł na e-sport. Szczególnie ten drugi benefit przyciągał sporą uwagę. Tak wysoki zakład bez ryzyka zdarza się niezwykle rzadko, tym bardziej dedykowany ofercie e-sportowej. Nie miał on również trudnych warunków obrotu. Brak stałych i popularnych bonusów nie oznacza jednak, że BestBet zrezygnował całkowicie z jakichkolwiek udogodnień dla swoich klientów. Poniżej przedstawiamy, czego można oczekiwać po zarejestrowaniu konta:

 • Live bez podatku 24/7 – grając kupon na co najmniej 3 zdarzenia z kursami min. 1.25, otrzymujemy rekompensatę w postaci odjęcia 12% podatku,
 • Liga bez marży – BestBet codziennie wybiera topowe ligi, w których gracz ma szansę typować zwycięzców bez marży,
 • Codzienny Boost – każdego dnia analitycy pracujący w BestBet dodają jedno lub kilka zdarzeń, które podlegają zwiększonej wygranej. Przykładem może być boost trwający dwa tygodnie na wydarzenia z oferty snookera. Zagranie 3 lub więcej zdarzeń gwarantowało +20% do wygranej.

Rejestracja w BestBet

Firma zgodnie z aktualnymi trendami wprowadziła funkcję szybkiej rejestracji. Dzięki temu nowi gracze tworzą konta w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Tymczasowe konto uprawnia do wpłacania depozytu, korzystania z wszystkich promocji oraz obstawiania zakładów. Należy pamiętać, że wypłata środków będzie możliwa dopiero po aktywacji konta za pomocą kopii dokumentu tożsamości i podania konta bankowego. Weryfikacja trwa tylko 15 minut, dlatego sugerujemy, aby wykonać ją już na samym początku. Opinie osób o BestBet potwierdzają, że nie mają problemów z dokończeniem wypełniania formularza rejestracyjnego, a cały proces jest bardzo intuicyjny.

Aplikacja mobilna BestBet – opinie

Sporym sukcesem dla jednego z najnowszych bukmacherów na rynku jest dysponowanie aplikacją mobilną. Nie oszukujmy się, coraz częściej gracze obstawiają spotkania, będąc np. w pracy, na zakupach lub na urlopie. Z racji tego, że prawie każdy posiada dowolne urządzenie mobilne, a najczęściej smartfon, dedykowana aplikacja mobilna to spore udogodnienie i wygoda. Jak wyglądają opinie o aplikacji mobilnej BestBet? Plusem jest to, że firma od razu zdecydowała się na jej udostępnienie, jednak niestety nie wyróżnia się ona niczym szczególnym. W dużym uproszczeniu jest to kopia strony mobilnej. W związku z tym próżno szukać zaawansowanych funkcji. Apka działa poprawnie, lecz nie gwarantuje wysokiej stabilności w przypadku zakładów na żywo. Dużym uchybieniem jest także brak wersji na system iOS.

Użytkownicy telefonów firmy Apple niestety muszą obejść się smakiem. Mamy nadzieję, że szybko zostanie to poprawione. Kolejnym problemem, który jednak nie wpływa znacząco na funkcjonalność, jest brak promocji i bonusów stworzonych specjalnie dla osób korzystających z aplikacji. Bukmacherzy, aby zachęcić do jej ściągnięcia, często oferują oferty typu freebet lub zakład bez ryzyka. Przykładem może być Noblebet gwarantujący darmowy zakład w wysokości 20 zł. Nasza opinia o aplikacji BestBet24 na ten moment nie jest zbyt przychylna. Jeśli szukasz bukmachera z bardzo dopracowaną aplikacją, sprawdź ranking aplikacji mobilnych.

Obsługa klienta

Każda firma troszczy się o swoich klientów. Nie wyobrażamy sobie, aby jakikolwiek nowy gracz nie mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania. W tym celu bukmacherzy starają się udostępniać kontakt w formie formularza, czatu na żywo lub działu FAQ. W przypadku bukmachera BestBet opinie o obsłudze klienta wskazują, że właściciele zadbali o wszystkie detale. Mamy tutaj zarówno możliwość skonsultowania się z doradcą klienta na czacie, jak i napisania wiadomości mailowej na adres kontakt@bestbet24.pl.

Sprawdziliśmy, jak działa pierwsza opcja, pytając konsultanta o aktualne promocje bukmachera. W tym celu kliknęliśmy w prawym dolnym rogu ikonkę listu, podaliśmy nasz adres e-mail i napisaliśmy pytanie. Odpowiedź przyszła po kilku sekundach. Następnie w zakładce „Pomoc” uzyskaliśmy odpowiedzi na większość pytań w dziale FAQ. Reasumując, obsługa klienta firmy BestBet24 zasługuje na uznanie. Widać zaangażowanie w pomoc i szybką reakcję.

Opinie o metodach płatności BestBet

Ostatnim elementem, który poddaliśmy ocenie, są metody dokonywania wpłat i wypłat. Jeszcze kilka miesięcy temu po wpisaniu frazy opinie BestBet spotykaliśmy się z negatywnymi komentarzami użytkowników serwisu, którzy narzekali na ubogą listę metod płatności. Po wielu prośbach i zażaleniach młody bukmacher poszedł po rozum do głowy. Obecnie w BestBet pieniądze można wpłacać za pomocą:

 • Przelewu bankowego,
 • Blika,
 • PayU,
 • Dotpay,
 • Przelewy24,
 • Kart płatniczych VISA / Mastercard,
 • Skrilla.

Szczególne wrażenie wywarło na nas wprowadzenie portfela elektronicznego. Nie jest to standard na polskim rynku. Tylko nieliczne firmy oferują portfel Skrill lub PayPal. Warto dodać, że wszystkie wpłaty przebiegają natychmiastowo niezależnie od dnia tygodnia.

Gorzej wygląda sytuacja z wypłatami. Te na tę chwilę trwają około 1 dnia roboczego. Po konsultacji na czacie dowiedzieliśmy się jednak, że niebawem ruszą szybkie wypłaty w ponad 10 bankach. Udostępnienie natychmiastowych przelewów na konto bankowe powinno wpłynąć na ogólnie opinie o BestBet24.

1. Kiedy BestBet pojawił się na polskim rynku? Bukmacher uzyskał licencję 14 maja 2019 roku. Oficjalnie strona internetowa wystartowała w 2021 roku. 2. Jakie są opinie o BestBet? Ciężko oceniać bukmachera po tak krótkim okresie działalności. Zdaniem wielu serwis BestBet ma przed sobą świetlaną przyszłość zważywszy na szeroką ofertę zakładów. Naszym zdaniem, jeśli właściciele poprawią pakiet powitalny dla nowych graczy, zmodernizują aplikację mobilną i wprowadzą kilka funkcji jak BetBuilder czy szybkie wypłaty, opinie o BestBet powinny być jeszcze lepsze.