Jedną z największych niespodzianek powołań na EURO 2020 jest powrót Karima Benzemy do Reprezentacji Francji. Napastnik Realu Madryt nie był powoływany od 2015, kiedy to miejsce miała afera związana z Mathieu Valbueną. Napastnik rzekomo szantażował swojego kolegę z zespołu sekstaśmami, żądając zapłacenia określonej kwoty za zniszczenie materiałów. Trzeba przyznać, że wydaje się to co najmniej dziwne zwłaszcza, że gwiazda Królewskich z całą pewnością nie zarabia mało. Ponadto nigdy nic mu nie udowodniono. Pomimo prezentowanej wyśmienitej formy w klubie Karim Benzema nie dostał ani razu powołania przez co nie może przypisać sobie tytułu mistrza świata z 2018 roku.

Benzema wraca do kadry!

Francja jest zespołem, który zdecydowanie uznawać można za jednego z faworytów do tytułu. Głębia składu Les Bleus jest na najwyższym światowy poziomie. Pojawiały się już nawet grafiki ukazujące zespół składający się z francuskich zawodników, którzy nie załapali się do ścisłej listy powołanych i trzeba przyznać, że są to nazwiska które robią wrażenie. Dotychczas Karim Benzema nie był brany pod uwagę nawet w takich grafikach, ponieważ decyzją prezydenta Francuskiej Federacji Piłkarskiej został on dożywotnio skreślony z kadry. Przeciwstawić się temu postanowił jednak Didier Deschamps, który zebrał się na odwagę i powołał piłkarza Realu Madryt na EURO 2020.

Benzema królem strzelców EURO? Taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Napastnik w ostatnim czasie prezentuje naprawdę solidną formę. Został drugim najlepszym strzelcem zakończonego niedawno sezonu La Liga, trafiając do siatki rywali łącznie 23 razy i notując przy tym aż 9 asyst. Lepszy od niego był jedynie Leo Messi, który skutecznie pokonał bramkarza rywali 30-krotnie. Dołożył on również sześć trafień w ramach meczów Ligi Mistrzów. Francuz w ostatnim czasie spisuje się naprawdę dobrze i brak jego powołań do kadry był totalnym absurdem. Benzema razem z Mbappe może stworzyć naprawdę zabójczy duet, którego obawiać się z pewnością będzie nie jedna defensywa.

Powrót napastnika Realu Madryt do kadry oczywiście chętnie wykorzystali legalni bukmacherzy przez co dostępne są kursy na zakłady z Karimem Benzemą. Zawodnik znalazł się w gronie piłkarzy, którzy według bukmachera mają szansę na zostanie najlepszym strzelcem EURO 2020. Sugerując się kursami faworytem w tym aspekcie jest Anglik – Harry Kane. Karim Benzema otrzymał piąty najniższy kurs wynoszący 16.00. Trzeba przyznać, iż jest on na tyle wysoki, że warto rozważyć spróbowanie postawienia nawet niewielkiej stawki na zwycięstwo Karima Benzemy w klasyfikacji najlepszych strzelców EURO 2020. Przemawia za tym głównie fakt, że zawodnik z pewnością będzie chciał coś udowodnić, a po drugie Francja raczej szybko nie pożegna się z turniejem, przez co napastnik będzie miał sporo meczów do rozegrania. Oczywiście nie jest to bonus od Betfan w czystej postaci, a jedynie ciekawy zakład specjalny.

Przypominamy, że jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Betfan to rejestrując się z kodem TYPERVIP będziesz miał możliwość skorzystania z cashback’u wynoszącego 600 zł!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP