Australian Open wkracza w decydującą fazę. Na kortach pozostali już tylko najlepsi zawodnicy i zawodniczki, a każdy z osobna ma ogromną ochotę na sięgnięcie po prestiżowy tytuł. Polskę na turnieju dalej godnie reprezentuje Iga Świątek, która awansowała już do ⅛ finału. Ofertę promocyjną na tę okazję przygotował bukmacher forBet.

Do świętowania dobrych wyników jeszcze daleko

Iga Świątek wygrała już trzy pojedynki na tegorocznym Australian Open i nie przegrała jeszcze seta. Polka prezentuje się jak na razie znakomicie, a rywalka, z którą przyjdzie jej się zmierzyć w kolejnej rundzie, nie należy do światowej czołówki. Świątek jest murowaną faworytką tego starcia zdaniem najlepszych bukmacherów. Sport bywa jednak nieprzewidywalny i nie należy jeszcze brać niczego za pewnik.

Wśród panów sporą niespodzianką okazał się być wynik starcia Rublowa z Ciliciem. Dużo wyżej notowany Rosjanin przegrał 1:3 i odpadł z turnieju już na etapie 1/16. Ze stratą zaledwie jednego seta w trzech pojedynkach do kolejnej fazy awansował także faworyt turnieju – Rafael Nadal. Utytułowany Hiszpan ma na karku już 35 lat i pokazuje, że wciąż jest w stanie rywalizować z najlepszymi.

zasady-promocji-forbet

Aby wziąć udział w promocji forBet, należy obstawiać zdarzenia z oferty na Australian Open, zarówno ATP jak i WTA. Na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.30. Po spełnieniu tych warunków współczynnik kuponu automatycznie zmieni się na 1.00, co znaczy, że będziemy mogli grać bez podatku. Oprócz tego bukmacher ma w ofercie atrakcyjny bonus powitalny forBet. Zapoznajcie się z nim, obstawiając Australian Open.

warunki-promocji-forbet

[blok_bonus]