Pojedynek między Argentyną i Paragwajem rozgrzewa nie tylko kibiców tych krajów, lecz także dziennikarzy i entuzjastów piłki nożnej z całego świata. Albicelestes będą chcieli podtrzymać dobrą formę i wygrać kolejne spotkanie. Dla Paragwaju natomiast, będzie to okazja do sprawdzenia się w meczu turniejowym z silnym rywalem. Początek meczu o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Argentyna Paragwaj Mecz na Copa America

W swoim pierwszym spotkaniu na tegorocznym Copa America, Paragwaj dość gładko rozprawił się z Boliwią wygrywając 3-1. Podopieczni Eduardo Barizzo kontrolowali mecz od początku do końca i zaprezentowali wiele pięknych akcji bramkowych. Bohaterem spotkania został Angel Romero zdobywca dwóch bramek. Rywale znacząco ułatwili im jednak zadanie, przez głupio zarobione 2 żółte kartki przez Cuellara jeszcze w pierwszej połowie meczu.

Albicelestes do pojedynku z Paragwajem podejdą z pewnością z ambicją ale również pewną dozą rezerwy. Zdają sobie oni sprawę ze swoich problemów w defensywie, a szybko stracona bramka mogłaby mocno popsuć im szyki. W starciu z Urugwajem z wielu groźnych sytuacji, tylko jedną udało się zamienić na bramkę. Często do formacji pomocy cofał się Leo Messi, pomagając kolegom w rozegraniu akcji. Takie działania wymagały jednak zastąpienia go w polu karnym, czego często brakowało. Crack z Barcelony może grać genialnie, jednak nie poda sobie sam i nie zamieni tego na bramkę.

Wyjście z grupy nie powinno stanowić dla obu zespołów żadnego wyzwania. W grupie poziomem od innych wyraźnie odstaje Boliwia, która najprawdopodobniej pożegna się z turniejem już po fazie grupowej. Mimo to warto się starać, bo w teorii wyższe miejsce w grupie zapewnia potencjalnie słabszego rywala w rundzie pucharowej. Świadomość tego z pewnością mają Argentyńczycy, po których spodziewamy się ofensywnej i pięknej dla oka gry. Takiej, jaka przystaje faworytom do zdobycia Mistrzostwa Ameryki Południowej. Świadomość tego mają legalni bukmacherzy w Polsce, którzy typują Albicelestes na zwycięzcę pojedynku z Paragwajem. U bukmachera eWinner kurs na zwycięstwo Argentyny wynosi 1.55, na remis 3.79. Za złotówkę postawioną na zwycięstwo Paragwaju w tym meczu bukmacher płaci 6.69. 

Bukmacher eWinner oferuje także bardzo korzystny bonus powitalny, z którego warto skorzystać zakładając konto. O szczegółach, które dokładnie tłumaczymy możecie przeczytać na naszej stronie.

Argentyna Paragwaj Typy

Spodziewamy się, że Argentyńczycy będą chcieli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę już w pierwszej połowie spotkania. Ich skład prezentuje dużo większą jakość, aniżeli ten Paragwaju. Ponadto piłkarze Albicelestes mają świadomość, że będzie to jeden z ostatnich wielkich turniejów w karierze reprezentacyjnej dla Leo Messiego. Z tego tytułu mogą wykazywać nieco więcej chęci i zaangażowania, chcąc pomóc swojemu kapitanowi w uzupełnieniu gabloty  trofeami o brakujący puchar Copa America. Typujemy zwycięstwo Argentyny z kursem 1.55 na eWinner

W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj padał remis, jednak za każdym razem to Argentyna prowadziła grę. Albicelestes mają wielu pomocników dobrze wyglądających z piłką przy nodze. W starciach z Paragwajem najczęściej podopieczni Lionela Scaloniego starali się budować sytuacje bramkowe w oparciu o dużą liczbę podań, a ich posiadanie piłki było większe aniżeli rywali. Dlatego też proponujemy zakład Argentyna posiadanie piłki powyżej 55.5% z kursem 1.85.

Argentyna Paragwaj Gdzie Obejrzeć?

Transmisja meczu między reprezentacją Argentyny a Paragwajem rozpocznie się 22.06.2021 o godzinie 2:00 na antenie TVP Sport. Dostępna będzie również internetowa transmisja, którą znajdziecie na stronie sport.tvp.pl.


Najwyższe kursy na zwycięstwo Argentyny oferują Betfan i Fortuna – obaj bukmacherzy oferują kurs 1.62.
Paragwaj wygrał z reprezentacją Albicelestes w październiku 2016 roku w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata. Mecz zakończył się wówczas wynikiem 1:0 dla gości.