We wtorek, 12 października, reprezentacja Anglii podejmie Węgry w meczu ósmej kolejki grupy I w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Wydaje się, że podopieczni Gary’ego Southgate’a powinni bez najmniejszych problemów poradzić sobie z będącymi obecnie w kiepskiej formie Madziarami. Jednak czy rzeczywiście będzie to dla gospodarzy łatwa przeprawa? Jakie są kursy bukmacherskie na Anglia – Węgry? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Anglia – Węgry mecz eliminacji do mistrzostw świata

Reprezentacja Anglii do tej pory bez większych problemów radzi sobie w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw świata w Katarze. Wicemistrzowie świata mają na swoim koncie 19 punktów na 21 możliwych i pewnie zmierzają po pierwsze miejsce w grupie I. Bilans bramkowy Synów Albionu również robi wrażenie. Anglicy w siedmiu meczach strzelili aż 23 bramki tracąc jedynie dwie.

Węgrzy znajdują się w całkiem odmiennej sytuacji. W ostatnich ośmiu spotkaniach wygrali jedynie ze znacznie niżej notowaną Andorą 2-1. Bolesne były zwłaszcza dwie porażki z Albanią, przez które podopieczni Marco Rossiego wypadli z czołowej trójki grupy I. Madziarowie dobrze rozpoczęli eliminacje do mistrzostw świata. W pierwszych trzech spotkaniach zdobyli siedem punktów. Na Euro również pokazali się z dobrej strony remisując z Francją i Niemcami. Jednak wydaje się, że w tym momencie Węgrzy znajdują się w kryzysie.

W ostatnim meczu przeciwko Andorze Gary Southgate zdecydował się nie wystawiać swoich największych gwiazd. W składzie zabrakło między innymi Raheema Sterlinga, Kyle’a Walkera czy Luke’a Shawa, a Harry Kane i Jack Grealish weszli na boisko dopiero w 62 minucie z ławki rezerwowych. To oznacza, że w meczu przeciwko reprezentacji Węgier Anglicy powinni być wypoczęci i głodni gry.

Kursy bukmacherskie na mecz Anglia – Węgry

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest reprezentacja Anglii. Takie przewidywania nie mogą dziwić. Podopieczni Gary’ego Southgate’a do tej pory wygrali w grupie sześć z siedmiu spotkań i zdecydowanie przewodzą w tabeli. Węgrzy natomiast przegrali aż trzy z czterech ostatnich spotkań. Na zwycięstwo tego meczu przez gospodarzy kurs wynosi zaledwie 1,15. Remis wyceniany jest na 7,50, zaś w przypadku triumfu gości kursy wahają się między 13,50, a nawet 20 do 1. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Anglia – Węgry

Anglicy są oczywistymi faworytami w tym spotkaniu. Jednak widząc w jak słabej dyspozycji znajdują się obecnie Węgrzy można spodziewać się zdecydowanej wygranej gospodarzy. Wielce prawdopodobne wydaję się być to, że gospodarze wygrają co najmniej dwiema bramkami lub do zera. Kursy na takie wydarzenia w STS wynoszą odpowiednio 1,54 oraz 1,58. Obserwując w jakiej formie znajdują się obie reprezentacje można też przypuszczać, że Anglicy powinni wygrać obie połowy. Kurs na triumf podopiecznych Gary’ego Southgate’a w obydwu odsłonach wynosi 2,21. Przy okazji warto skorzystać z kodu promocyjnego STS.

Gdzie obejrzeć mecz Anglia – Węgry – transmisje

Pojedynek pomiędzy reprezentacją Anglii a kadrą Węgier odbędzie się w Londynie na stadionie Wembley. Starcie będzie można zobaczyć w Polsacie Sport. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:45, a transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się z dziesięciominutowym wyprzedzeniem.

[blok_bonus]


Mecz pomiędzy Anglią a Węgrami odbędzie się w Londynie na stadionie Wembley.
Bilans bramkowy reprezentacji Anglii w grupie I wynosi 23-2.