To właśnie dzisiaj – 31 marca Polska zagra na wyjeździe z Anglią. Eksperci nie dają naszej reprezentacji zbyt dużych szans. Jeśli Wy upatrujecie w tym meczu remis bądź wygraną Polski to warto zagrać na forBET ponieważ tam możesz otrzymać zwrot jeśli nie siądzie.

Bez ryzyka

Dzisiaj w Polsce piłkarskie święto, nasza reprezentacja zmierzy się z naprawdę potężną drużyną. Anglicy, w których szeregach grają tacy piłkarze jak Harry Kane czyli lider klasyfikacji strzelców Premier League, Raheem Sterling jego koledzy z drużyny Phil Foden i Kyle Walker. Ogół reprezentacji Anglii jest o wiele silniejszy niż naszej drużyny narodowej. Na to wskazuje fakt, że według portalu transfermarkt reprezentacja Anglii kosztuje 1,01 miliarda Euro, kiedy łączna kwota, którą trzeba by było wydać na naszych krajan wynosi około 3 razy mniej, a jeśli odejmiemy Lewego, który nie zagra przez kontuzję to 5 razy mniej.

Na naszą niekorzyść wpływa też fakt że nasz kapitan, najlepszy strzelec Bundesligi i jeden z najlepszych napastników na Świecie – Robert Lewandowski doznał kontuzji w meczu z Andorą. Nie ujmując nic pozostałym zawodnikom grającym w drużynie narodowej to jednak Robert Lewandowski jest główną siłą w naszej 11. Z tego co mogliśmy poznać taktykę Paulo Sousy powinniśmy się spodziewać formacji 3-4-1-2. Na bramce powinien stanąć Wojciech Szczęsny, na obronie najprawdopodobniej zobaczymy trio Glik, Bednarek i Dawidowicz. W innych warunkach na ŚO obok doświadczonego duo Kamil + Janek zagrałby młody Piątkowski, niestety zaraził się COVID’em. Na wahadłach zobaczymy najpewniej Macieja Rybusa na lewej i Bartka Bereszyńskiego na prawej. W środku pola rozdawać karty będą Grzegorz Krychowiak i Piotr Zieliński. W ataku prawdopodobnie zagrają Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek oraz Kamil Jóźwiak.

Pomimo, że nasza reprezentacja jest mocno osłabiona brakiem Roberta Lewandowskiego, musimy wierzyć i trzymać kciuki, że nasi chłopacy stawią czoła silnej reprezentacji Anglii i pokażą serducho do walki za Biało-Czerwone barwy!

 

Z okazji meczu Polaków na Wembley forBET przygotował dla Was promocję bez ryzyka. Żeby wziąć w niej udział, należy zagrać kupon SINGLE za 99 lub 199 PLN na X, 2 bądź X2 w meczu Anglia – Polska 31.03. Jeśli mecz potoczy się nie po naszej myśli to forBET zwróci stawkę w postaci bonusu. Bonusem trzeba obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00 kuponami AKO, na których każde zdarzenie będzie wynosić co najmniej 1,20. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni od jego aktywacji, tyle samo też bonus czeka w kolejce. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to odbierz już teraz 3 bonusy na start od forBET

 

forBET oferuje między innymi 2 tygodnie bez podatku dla nowych, sprawdź już teraz!

Odbieram bonusy powitalne