Doczekaliśmy się! Już w piątek rusza najlepsza liga piłkarska świata – mowa rzecz jasna o Premier League. Czeka nas wiele emocji – dostarczą nam je chociażby starcie obecnego mistrza kraju, Manchesteru City, z West Hamem. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca aż 20 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziesięciu starć. To zadanie dla prawdziwych typerów – niemniej jednak warto spróbować szczęścia.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Angielski Super Typer – pula 20 000 pln

Wszyscy entuzjaści wyspiarskiej piłki z niecierpliwością wypatrują kolejnego weekendu. Ich oczekiwanie jest zrozumiałe, ponieważ już w piątek o godzinie 21:00 rozpocznie się pierwsza kolejka Premier League. W najbliższej kolejce zmierzą się także Crystal Palace z Arsenalem i Manchester United z Brighton. Emocji z całą pewnością nie zabraknie. Oprócz standardowej oferty przygotowanej przez bukmachera LVBet, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie, którego pula wynosi 20 000 pln?

Zobacz również: Kod promocyjny LVBet

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 02.08-05.08.2022, do godziny 20:59, należy zagrać kupon za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie kombi muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 10 meczów 1 kolejki Premier League (typy 1 lub 2 lub X). Promocja dotyczy tylko oferty przedmeczowej. Nie wymaga się żadnego kursu minimalnego. Główna nagroda w wysokości 20 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 10 meczów 1 kolejki Premier League. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. W przypadku trafienia 9 z 10 meczów, wówczas gracz otrzyma bonusowe 5 000 pln, a gdy gracz trafi 8 z 10 meczów, otrzyma 30 pln. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 08.08.2022. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie 1.75.