Aktualizacja do 6 marca (włącznie).

Sprawdź zasady punktacji -> regulamin.


Sortowanie wg skuteczności: (tylko typerzy, którzy podali co najmniej 5 typów)

TyperSuma typów (bez zwrotów)SkutecznośćNajdłuższa seria wygranychŚredni trafiony kurs
Grzegorz Grzesik5100,00%51,73
Szymon Buzuk5100,00%51,67
Jarek Piszczek4100,00%41,63
Roland Śledziewski785,71%61,72
Marcin Rola785,71%51,66
Patryk Nowak785,71%51,61
Damian Pytka683,33%51,70
Adam Birkowski580,00%41,71
Arkadiusz Dobiesz580,00%31,66
Jurek Siwak580,00%41,65
Michał Bończysty580,00%41,57
Jaromir Maćkiewicz875,00%42,48
Adam Kowalczyk771,43%51,59
Mateusz Kszak666,67%32,23
Paweł Ślaz666,67%41,83
Kamil Szczygiełski666,67%31,67
Rafał Leszko1266,67%51,59
Oskar Tałaj666,67%31,55
Jasiek Grymuza1163,64%41,69
Maciej Wącior862,50%21,82
Krzysztof Pluta862,50%31,50
Dominik Adamczak560,00%11,85
Adrian Słowiński560,00%21,75
Dominik Hołodniak560,00%21,69
Marcin Czepel560,00%31,67
Damian Drewa560,00%21,64
Janowski Damian560,00%21,63
Paweł Łuszczak560,00%21,58
Kamil Michalczyk560,00%21,55
Łukasz Dusza560,00%11,51
Kuba Zmarzlik757,14%21,85
Szymon Rudziński757,14%21,79
Mieczysław Nowak757,14%41,67
Bartek Fabijanowicz955,56%42,12
Tomasz Kaźmierczak955,56%22,10
Mateusz Stefański955,56%21,77
Kuba Cybulski955,56%21,66
Mateusz Szawluk1154,55%31,66
Daniel Cyran1050,00%22,45
Tomasz Paweł Jankowski850,00%21,85
Tomasz Duchnowski850,00%21,69
Piotr Zoruk650,00%31,68
Damian Tarała650,00%21,64
Bartek Zdrenka1050,00%31,61
Marcin Gałązka1050,00%31,55
Pan Memeluch944,44%22,09
Bartek Woźniak944,44%21,68
Bartosz Skawiński742,86%11,87
Marcin Stolarski742,86%11,72
Emilia Patrycja Janowska742,86%21,66
Michał Wzdręga742,86%21,65
Andrzej Bolek1241,67%21,55
Maciej Wiluk540,00%11,58
Karol Maćkowiak837,50%21,84
Patryk Herpszt837,50%21,79
Mirosław Nowak837,50%21,64
Tomek Kita1136,36%21,83
Maciej Mączka633,33%21,59
Damian Legęć80,00%0

 


Najwyższe trafione kursy:

TyperKurs
Mateusz Liziński3,30
Kuba Wojtasiński3,85
Damian Kuchnia3,05
Tomasz John3,80
Daniel Cyran3,50
Jaromir Maćkiewicz6,50
Bartek Lemke4,55
Łukasz Drążkowski3,75
Tomasz Kaźmierczak3,90
Kuba Wojtasiński3,90

Drużyny, które zostały zapisane: (w razie błędów/braków napisz w komentarzu)

Drużyna
#teamPewniaczek
94 grosze club
Barmańska Team
BEJONI
beznazwyznazwa
Blokersi
Budowlane Świry
Bukmacherka Team
Certus
ciepłe bułeczki
Czarni Stąporków
Czosnki
Duo-Mat
Działka ruskiego
Dziki
Ekipa odpiętych wrotek
Ekonom Team
Eksperty z WPZ
Esportowe świry
Familia
FC Albatros
FCBKapy
Firma Sp. z o.o. sp.k
Geppettos
Goldbrainer
Golden Loch
Golemy Betów
Green Team
gruitom
Hołota Team
I tak nie wejdzie
Inżyniery Team
Izba
JacoEysu
Janusze Typowania
Jarząbki
JKS
Johny team
Jurand team
Killerów dwóch
Konkurencja
Konsolidatorzy
Krety
Krystal Pajace
KS Kopernik
KS Tymoszczuk
KS Zimna Wódka
KSNL
LeedsUTD
Marienwerder
MarLuk
Miecho Zip Team
Misja Malediwy
Młode Wilki2
Młodzi zdolni
Nazwa Drużyny
Niepewne typy bukmacherskie by Ślaz and Czere
nigdy nie wejdzie
Ogórki Zdzisława
Ola
OnlyPewniaks
Ovia1909
Oxfordon
Paczka gwoździ
Pewniaczki
Pewniaczki Team
pędzące kombinerki
Piwkarze
Płaska Ziemia
Polska Nosaria
Przegrywy
Przystojni
RobimySwoje
RobiszToZle
Rzeszowskie Koksy
Scyzoryki
SLOT
sPALLeni
Sprytni Janusze
Stokrotka Choroń
STS MUKS BDG
Sunsiad FC
Super Saiyanie
Szuje Team
Team KS
TeamMalediwy
TKS Huczwa
TYPERSI
Typerzy z Macedonii
Typy OSG
Ubitka Team
UPośledzeni
Victory LEAGUE
Wesoła Ferajna
Wydawnictwo Piętka
zmarnowane talenty
Zmutowane Owady