[blok_bonus]

 

Czy może być coś piękniejszego niż niedziela z dopiero co powracającą Ekstraklasą? W niedzielne popołudnie Radomiak zagra z Miedzią Legnica w Radomiu, zaś Wisła Płock przyjmie Lechię Gdańsk na Stadionie Kazimierza Górskiego w Płocku. Nudzić nie będą się również entuzjaści niższej klasy rozgrywkowej w Polsce, gdyż w ramach 1. Ligi Podbeskidzie powalczy z Arką Gdynia. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższa niedziela będzie obfitowała w emocje. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje bonusową pulę 150 000 pln do podziału. Jak skorzystać z promocji?

AKO Master – 150 000 pln w puli

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, wieczorne starcie Pogoni Szczecin z powracającym do najwyższej klasy rozgrywkowej Widzewem Łódź po prostu trzeba zobaczyć. We wtorek czeka nas kolejna runda eliminacji do Ligi Mistrzów, zaś klasycznie w czwartek rozegrane zostaną eliminacje do Ligi Konferencji. O 18:00 Lech Poznań zmierzy się z Dinamo Batumi. Bukmacher Fortuna oferuje pulę wynoszącą 150 000 pln do podziału za najdłuższe kupony AKO. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 15.07-25.07.2022 należy postawić kupon za minimum 10 pln brutto. Konkurs podzielono na 3 etapy: I etap (15.07-18.07), należy zawrzeć zakład min. 5 AKO i min. 1 dotyczące piłki nożnej. Etap II (19.07-21.07) dotyczy tylko graczy, którzy spełnili warunki etapu I. Należy zawrzeć zakład min. 10 AKO i min. 1 dotyczące piłki nożnej. Ostatni, III etap dotyczy spełniających warunki poprzedniego. Należy zagrać min. 15 AKO i min. 1 dotyczące piłki nożnej. Warunkiem przejścia do kolejnego etapu jest posiadanie przynajmniej 1 kuponu rozliczonego jako wygrany w czasie trwania promocji. Kupony na dany etap muszą być rozstrzygnięte w czasie trwania danego etapu! Główna nagroda, 150 000 pln, zostanie podzielona na wszystkich zwycięzców.