Nikt nie będzie zły, jeżeli bukmacher zaproponuje mu dodatkową wygraną tak naprawdę za nic. Jest to teraz możliwe u bukmachera Fortuna. Zadowoleni będą szczególnie fani puszczania tasiemek. Dzięki tej promocji, nasza potencjalna wygrana zostanie zwiększona, tylko z uwagi na fakt ilości zdarzeń. Zwróć uwagę, również na bonusy do odebrania na Fortunie.

AKO Bonus na Fortunie!

Najbliższe dni przyniosą nam naprawdę sporo piłkarskich emocji. Już dzisiaj, ujrzymy 4 pojedynki w ramach Ligi Europy. Bez wątpienia, ciekawie zapowiada się pojedynek Ajaxu z Romą. Obie drużyny, są na naprawdę dobrym piłkarskim poziomie. Jednkaże, awansować może tylko jedna z nich. Warto przyjrzeć się, kto dzisiaj zbliży się do awansu. Poza tym spotkaniem, obejrzymy również pojedynek Arsenalu ze Slavią Praga. Obecność Czechów na tym etapie rozgrywek jest sporym zaskoczeniem. Bez dwóch zdań, mają potencjał na bycie czarnym koniem turnieju. Jednak dziś, podejmują ekipę z Londynu, która w LE radzi sobie całkiem nieźle.

Ponadto, czeka nas starcie Granady z Manchesterem United. Goście, są niewątpliwym faworytem w tym spotkaniu. Nie mniej jednak, spodziewać się można, że ekipa ze słonecznej Hiszpanii, łatwo nie odpuści. Są w końcu kolejną z ekip, która gra w tym sezonie powyżej oczekiwań i w zasadzie to nie na nich spoczywa presja. Na dokładkę, hiszpański Villareal, uda się do Zagrzebia, gdzie podejmie miejscowe Dinamo. Gospodarze są nieobliczalni, zwłaszcza, że zdążyli wyeliminować już faworyzowaną ekipę Tottenhamu. Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 21:00.

W celu skorzystania z AKO Bonusu na Fortunie, na naszym kuponie znaleźć się musi co najmniej 5 zdarzeń. Promocja obejmuje jedynie zakłady prematch. Warto dodać, że każde ze zdarzeń, musi mieć kurs co najmniej 1.15. Bonus podnosi naszą potencjalną wygraną od 7 do 50 procent. Wszystko w zależności od tego, ile finalnie umieścimy zdarzeń na naszym zakładzie.

Skorzystaj z bonusów na start, rejestrując się z kodem TYPERVIP

Odbieram bonus na start z kodem TYPERVIP