Ostatnio nasi Typerzy zgarnęli niezłe sumy, stawiając na PSG. Kto tym razem dał naszym grupowiczom zarobić? Kto zgarnął ponad 50 tysięcy, chociaż prawie zadecydował źle? A komu udało się trafić niesamowity kurs 796? Zapraszamy na przegląd najciekawszych kuponów ostatnich dni z grupy Zawód: Typer!

Dołącz do największej społeczności bukmacherskiej już teraz!

Najstarsi górale mówili, że nie przewidzi się meczów polskich drużyn. Na szczęście niektórzy potrafią! Oto świetny kupon z naszej grupy.

Wysyp fantastycznych kuponów pojawił się u nas po zakończeniu spotkania ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, kiedy to Lyon wygryzł z dalszych rozgrywek Manchester City. Niektórzy spodziewali się, że underdog może sprawić niespodziankę, skoro udało im się wyeliminować Juventus. Nieźle na tym zarobili!

Jarek złapał bardzo wysoki kurs na singlu. Cuda się zdarzają! A może to nie był cud, a po prostu świetna intuicja? 🙂

STS wygrane

Nie inaczej u Huberta. Ten postawił na dokładny wynik i odetchnął zapewne dopiero z ostatnią minutą. Chapeau bas!

Wygrane kupony Fortuna

Znacie to uczucie, kiedy na koniec kuponu zostaje najwyższy kurs? Patryk zna. Na szczęście na zielono!

Nikodem wdał się w szczegóły spotkania, które przewidział doskonale. Portfel pełny 🙂

…podobnie zresztą jak u Tomka! Graty!

Jak z 3 zł zrobić prawie 2,5 tysiąca? Dokładny wynik z Pucharu Polski plus Lyon z liczbą goli. Oto przepis na sukces od Arka 🙂

STS wygrane miesiąca

Nie tylko Arek trafił imponujący kurs – oto  kupon Adriana. Pokazał nam go jego kumpel, Mateusz, który już zaprosił Zipa do naszej grupy. Ten koleś naprawdę nieźle obstawia! Gratulacje!

 W półfinale Ligi Europy Sevilla pewnie pokonała Manchester United. Uaktywnił się wtedy Marek, który już nie pierwszy raz wchodzi grubą stawką – tak samo jak Adrian wiedział, że doświadczenie w tym starciu zwycięży i nie mylił się!

Dominik zaliczył spory plus. Połączył żużel z piłką skandynawską i zachodnią, a wyszedł z tego piękny, zielony kupon. Graty!

Wygrane kupony bukmacherskie

Gdy wszyscy obstawiali piłkę, Tomek poszukał szczęścia w baseballu. Widać, że dobrze się na nim zna i był pewny swego! Podwojenie przyszło z łatwością 🙂

Minione dni to świetny czas dla Mateusza. Podjął duże ryzyko i zagrał bardzo wysoką stawką, ale nie pożałował. Najpierw przytulił dużą sumkę na następującym kuponie…

…żeby dzień później zainwestować ponownie w mecze pucharowe! Teraz pozostało mi już tylko zabukować Malediwy. Gratulacje!

PS. Co ciekawe, Mateusz pierwszego dnia chciał postawić handicap na Legię, ale intuicja podpowiedziała mu, że lepiej nie ryzykować. Przeczucie wzbogaciło go o grubą kasę! 🙂

Spore szczęście dopisało też jego imiennikowi. Mateusz zagrał za mniejszą stawkę, ale nikt nie obraziłby się na taką wygraną! Kupon puścił dwukrotnie. Na pewno będzie mieć fajny weekend 🙂

STS największe wygrane

Niezłe kursy udało się wyłapać Rafałowi. Wiedział, że zanosi się na strzelaniny w kwalifikacjach i wykorzystał to doskonale!

Michał obserwował mecz Ligi Mistrzów i już wiedział, że musi zagrać bramki paryżan na live. Zaryzykował pół tysiąca. Jego obserwacje okazały się prawidłowe, a Zip zgarnął ponad 1300 zł.

…ale kto powiedział, że trzeba wchodzić dużą stawką, aby zarobić? Kuba doskonale przełamał ten stereotyp i bezbłędnie trafił łączny kurs 118! Wielkie brawa!

Podobnie było u Bartka. Nieco większa stawka, nieco mniejszy kurs, ale również wygląda to imponująco!  Do tego egzotyczne kierunki – mamy przed sobą prawdziwego konesera. Gratulacje 🙂

Zespołów z niszowych lig nie wystarszył się też Paweł – Mołdawia, Islandia czy Ekwador nie stanowiły dla niego żadnego problemu. Bardzo słusznie, bo zarobił!

Piotr również nie poszedł najprostszą drogą, wybierając spotkania ligi rosyjskiej i japońskiej, a jako wisienkę na torcie dokładając tenis. Dobrze wyszło!

Damian też poszedł w Rosję, a do tego Liga Mistrzów i… duża wiara w Lechię. Nie zawiódł się 🙂

Pomyśleć, że to kupony tylko z kilku dni, a i tak musieliśmy streścić się z artykułem! Sierpień sprzyja Typerom! Czekamy na kolejne Wasze zielone kupony, które z przyjemnością wstawimy do kolejnego wpisu. Wrzucajcie je w postach #WygraneKupony na grupie Zawód: Typer!