Przed nami kolejny piłkarski weekend. Po raz kolejny zagrają topowe ligi europejskie, a więc po pierwsze Premier League, Bundesliga, Seria A, Ligue 1 i wyczekiwana La Liga. Przed nami wiele hitowych starć – w ramach Premier League słynne Chelsea podejmie Tottenham na Stamford Bridge, a Liverpool zmierzy się z Crystal Palace. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję – należy złożyć swój kupon za pomocą narzędzia do budowania zakładów, betbuildera. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Jak skorzystać z bonusu?

90 pln bonusu z Betbuilderem

Gdyby tego było mało w Hiszpanii zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – w sobotni wieczór niegdysiejszy hegemon hiszpańskiej ekstraklasy, Barcelona, zmierzy się z Rayo Vallecano. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. W tym meczu prawdopodobnie swój debiut w La Liga zaliczy kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 90 pln w punktach za przegrane zdarzenia złożone z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 13.08-15.08.2022 roku należy postawić kupony za minimalną stawkę 30 pln.  Po pierwsze, na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Po drugie, dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Jeżeli zdarzenie z betbuildera okaże się przegrane, wówczas gracz otrzymuje równowartość 30 pln w punktach FKP. Gracz może otrzymać łącznie 90 pln bonusu, za przegrane zdarzenia złożone z betbuildera w każdy dzień trwania promocji. Znaczenie dla bonusu ma wynik tylko zdarzenia złożonego za pomocą betbuildera. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 15.08.2022 roku. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 16.08.2022 roku.