Znakiem rozpoznawczym najbliższego weekendu będzie z całą pewnością piłka nożna. W piątkowy wieczór będziemy świadkami jednego z najciekawszych starć ostatnich tygodni we francuskiej piłce. Paris Saint-Germain przywita u siebie Stade Rennais. Ostatnim razem to drużyna gości była górą. Działo będzie się również w Anglii, a to za sprawą ciekawie zapowiadającego się starcia Leicester z West Hamem. Jeden z legalnych bukmacherów kontynuuje ciekawą promocję, w ramach której możemy uzyskać aż 75 pln bonusu. Jak z niej skorzystać?

75 pln na weekendowe granie

Gdyby tego było mało, doskonale znanym wszystkim entuzjastom piłki nożnej Manchester United zmierzy się z Southampton. Na zachodzie Europy Lyon podejmie drużynę z Nicei, zaś Villareal czeka arcytrudne starcie, ponieważ ich rywalem będzie lider hiszpańskiej La Liga, Real Madryt. Bukmacher eWinner kontynuuje dobrze znaną promocję, „futbol totalny”. Po spełnieniu poniższych kryteriów możemy uzyskać bonus w wysokości do 75 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego eWinner.

W dniach 11.02-13.02.2022 należy postawić osobne zakłady za stawkę wynoszącą dokładnie 49 pln. Kupon musi być zakładem typu AKO (min. 2 zdarzenia), a zdarzenia muszą dotyczyć tylko i wyłącznie piłki nożnej. Minimalny kurs łączny musi wynieść 2.50. W każdy dzień trwania promocji (piątek, sobota, niedziela) można uzyskać freebet o wartości 25 pln, tym samym łącznie do zdobycia jest 75 pln. Freebet należy wykorzystać na dowolny zakład LIVE w aplikacji mobilnej. Kurs tego kuponu może wynieść maksymalnie 10.00, a freebet jest ważny 24h od przyznania.

[blok_bonus]