Znamy już pierwszego finalistę tegorocznych Mistrzostw Świata w Katarze. Reprezentacja Argentyny pewnie pokonała wicemistrzów świata z 2018 roku, Chorwatów, aż 3:0!  W ramach drugiego półfinałowego starcia czarny koń obecnych rozgrywek, Maroko, zmierzy się z obecnym mistrzem świata, Francją. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 60 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

60 pln bonusu do wygranej

Lwy Atlasu w półfinale mundialu? Jeszcze kilka tygodni temu takie stwierdzenie wywoływało co najwyżej uśmiech na twarzy. W drugim meczu półfinałowym MŚ 2022 to właśnie Maroko zagra z Francją o bilet do finału mistrzostw. Czy drużyna z Afryki jest w stanie przeciwstawić się Kylianowi Mbappe i spółce? Początek meczu już o 20:00. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 60 pln do wygranego kuponu. Jakie są warunki promocji?

Zobacz również: Typy dnia

W dniu 14.12.2022, w godzinach 19:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem „Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon przedmeczowy lub na żywo za minimum 30 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO. Kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 3.00. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 60 pln do wypłaty lub do wykorzystania u bukmachera.