Wszystko co piękne kiedyś się kończy i niestety podobnie jest z Euro 2020. Tegoroczne Mistrzostwa Europy obfitowały w ogromne piłkarskie emocje, nieprzewidywalne zwroty akcji i przede wszystkim piękne bramki. 11 lipca na Wembley w finale zmierzą się ze sobą reprezentacje Włoch i Anglii. Na tę okazję specjalną rundę swojego quizu przygotował bukmacher Superbet. Pula nagród to aż 60 tysięcy złotych!

Po ogromnych kontrowersjach związanych z rzutem karnym dla Anglików to oni meldują się w finale turnieju. Błędy sędziowskie to jedno, ale należy Lwom Albionu oddać, że w rywalizacji z Duńczykami byli zwyczajnie stroną lepszą i awans do finału im się należał. Brawa należą się również walecznym Duńczykom, po których mało kto spodziewał się tak wysokiego miejsca na Euro. Pokazali oni wolę walki i charakter, zwłaszcza po tragicznych wydarzeniach z Christianem Eriksenem z meczu z Finlandią. 

Na Wembley bój z Anglikami stoczą Włosi, którzy do zakończenia rywalizacji z Hiszpanią potrzebowali rzutów karnych. Dzięki dobrej postawie strzelców i bramkarza Donnarumy, Italia znowu znajduje się na futbolowym szczycie i ma szansę powtórzyć sukces z 1968 roku, kiedy po zwycięstwie nad Jugosławią, sięgnęła po tytuł Mistrza Europy. Bez wątpienia będzie to starcie dwóch najlepszych reprezentacji tegorocznego Euro. Według najlepszych bukmacherów w Polsce ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania, co znajduje odzwierciedlenie w kursach na ten mecz. 

Aby wziąć udział w quizie Super Game należy założyć konto u bukmachera Superbet i odpowiedzieć możliwie jak najszybciej na 4 pytania odnośnie finału Euro 2020. Podczas rejestracji nie zapomnijcie skorzystać z kodu promocyjnego Superbet, który daje wiele korzyści. Główna nagroda dla zwycięzcy quizu to 10 tysięcy zł w gotówce. Dla uczestników, którzy udzielą mniejszą liczbę poprawnych odpowiedzi czekając inne nagrody, które wyodrębnione zostały w regulaminie konkursu.

Z kodem TYPERVIP możecie skorzystać z bonusu powitalnego Superbet!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus