W tym i kolejnym tygodniu będziemy świadkami meczów kwalifikacyjnych do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. W ramach tych spotkań Polska zmierzy się z teoretycznie słabszymi rywalami – San Marino i Albanią. Zobaczymy również wiele ciekawych zestawień, a mowa tu o chociażby starciach: Kolumbia – Brazylia, Argentyna – Urugwaj, Anglia – Węgry. To tylko kilka z istotnych spotkań w najbliższych dniach. Jeden z bukmacherów oferuje w związku z tym freebet o wartości 25 pln na każdy dzień trwania promocji. Jakie są warunki skorzystania z bonusu? Warto dzielić się swoimi przemyśleniami i propozycjami w typach dnia.

6 freebetów po 25 pln każdy na eliminacje MŚ

Sytuacja Polski w grupie I nie jest wcale taka oczywista. Póki co biało-czerwoni zajmują trzecie miejsce, tuż za Albanią i Anglią. Najbliższy mecz z tymi pierwszymi może być szalenie istotny w kontekście awansu na nadciągający turniej. Ciężko znaleźć inne tak prestiżowe rozgrywki międzynarodowe jak mundial. Tym samym mecze eliminacyjne nie należą do nudnych. Przyjrzymy się jednak promocji, którą przygotował bukmacher Totalbet. W jej ramach możemy otrzymać codzienny freebet o wartości 25 pln. Warto pamiętać również o kodzie promocyjnym od Totalbet.

6x25-pln-freebet-zajawka

W dniach 07.10.2021-12.10.2021 należy postawić kupon za minimalną stawkę 100 pln. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to 4, z czego przynajmniej jedno musi dotyczyć Eliminacji do Mistrzostw Świata z oferty przedmeczowej. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20. Jeden freebet o wartości 25 pln przysługuje na każdy dzień trwania promocji, tj. do 12 października. Do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe ani oferta specjalna. Przy zawieraniu kuponu należy zaznaczyć chęć otrzymania freebetu. Wygrana doliczana jest do salda głównego z możliwością wypłaty lub dalszej gry.

6x25-pln-freebet-regulamin1 6x25-pln-freebet-regulamin2

[blok_bonus]