Począwszy od nowego roku w grze są w zasadzie wszystkie topowe ligi europejskie. Do kompletu brakowało nam jedynie rodzimej Ekstraklasy. Przed nami osiemnasta kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w polskiej piłce nożnej. Czeka nas wiele emocji – dostarczą nam je chociażby starcie Warty Poznań z Rakowem Częstochowa. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca aż 50 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest błędne wytypowanie rezultatów wszystkich dziewięciu starć. Zadanie z pewnością nie należy do prostych, ale warto spróbować.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

50 000 za nietrafienie Ekstraklasy

Wszyscy entuzjaści polskiej piłki z niecierpliwością wypatrują kolejnego weekendu. Ich oczekiwanie ma swoje uzasadnienie. W najbliższy piątek godzinie 18:00 rozpocznie się 18. kolejka Ekstraklasy. W najbliższej kolejce zmierzą się także Stal Mielec z Lechem Poznań i Widzew Łódź z Pogonią Szczecin. Emocji tym samym z pewnością nie zabraknie. Oprócz standardowej oferty przygotowanej przez bukmachera Betfan, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie, którego pula wynosi 50 000 pln?

Zobacz również: Kod promocyjny Betfan

Kupon należy zagrać z linku. W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 24.01-27.01.2023, do godziny 18:00, należy zagrać kupon za stawkę 19 pln. Na kuponie kombi muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 18 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy (typy 1 lub 2 lub X). Promocja dotyczy tylko oferty przedmeczowej. Nie wymaga się żadnego kursu minimalnego. Główna nagroda w wysokości 50 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które nie trafią poprawnie żadnego rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 18 kolejki Ekstraklasy. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy w ciągu 24h. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 1-krotnie po minimalnym kursie 3.80 na kuponie z min. 3 zdarzeniami. Bonus ważny jest 48h!