Chyba żaden z nas nie wyobraża sobie środka jesiennego tygodnia bez europejskiej piłki. Emocje dostarcza nam wówczas faza grupowa Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a także Ligi Konferencji Europy. Starcia na najwyższym poziomie, grad emocji i bramek, a co za tym idzie, liczne promocje i bonusy od legalnych bukmacherów. Na nadciągające starcia, a więc chociażby na mecz PSG – RB Lipsk, jeden z bukmacherów przygotował specjalną promocję krótkotrwałą. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

3 freebety do 30 pln na europejskie puchary

Faza grupowa Ligi Mistrzów póki co nie przyniosła wielkich niespodzianek – co innego Liga Europy. Jedyny reprezentant Polski w pucharach europejskich po dwóch pierwszych kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Legia Warszawa pokonała Spartaka Moskwa, a także Mistrza Anglii z sezonu 2015/2016, Leicester City. Tym samym jest to kolejny powód by bliżej zainteresować się tymi rozgrywkami. Bukmacher eWinner oferuje bonus w postaci zwrotu stawki wynoszącego 50%, a łącznie możemy zyskać aż 90 pln. Jak wziąć udział z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od eWinner.

W dniach 19.10-21.10.2021 należy ręcznie zapisać się do promocji i zagrać kupon SOLO lub AKO, przy czym przynajmniej  jedno zdarzenie musi dotyczyć europejskich pucharów (Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji). Minimalny kurs łączny kuponu to 2.50. Minimalna stawka to 20 pln. Freebet w wysokości 50% stawki (maksymalnie 30 zł) trafi na konto bonusowe, gdy spełnimy powyższe warunki. Nagrodę należy wykorzystać w aplikacji mobilnej eWinner w ciągu 24h od otrzymania bonusu. Należy zagrać dowolny kupon LIVE z maksymalnym kursem 10.00. Możemy otrzymać łącznie 3 zwroty stawki (jeden na każdy dzień promocji) w wysokości 50%, czyli łącznie 90 pln.

[blok_bonus]