Weekend niestety dobiegł końca i z przytupem wchodzimy w kolejny tydzień. Na dobry start wita nas warta uwagi oferta najlepszych bukmacherów. W poniedziałkowy wieczór Crystal Palace podejmie u siebie obecnego lidera angielskiej ekstraklasy, Manchester City. Na polskim podwórku jeden z głównym pretendentów do tytułu mistrzowskiego w tym roku, Raków Częstochowa, zmierzy się ze Stalą Mielec. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję obowiązującą tylko dziś, tj. 14.03.2022. W jej ramach możemy otrzymać bonusowe 50 pln od depozytu, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu.

50 za 50 – podwojenie pierwszego depozytu

Oprócz wspomnianego starcia w Anglii i Polsce, czeka nas także bardzo istotny mecz w kontekście walki o tytuł na Półwyspie Iberyjskim. Mallorca zagra z doskonale dysponowanym Realem Madryt. Królewscy dopiero co wyeliminowali Paris Saint-Germain z Ligi Mistrzów w pięknym stylu. Czy spragnieni kolejnych zwycięstw pokonają znajdującą się na szesnastej pozycji w tabeli ekipę z Mallorci? Bukmacher Fortuna oferuje bonusowe 50 pln od pierwszego depozytu na konto gracza. Spieszmy się, bo promocja obowiązuje tylko 14.03! Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i skorzystać także z innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko nowych graczy, a także tych, którzy posiadają już konto, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 14.03.2022, należy dokonać wpłaty minimum 50 pln na saldo główne. W ciągu 24h gracz otrzyma bonusowe 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. Gracz ma 7 dni od przyznania nagrody na jej aktywację w sekcji „bonusy”. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo, z wyjątkiem wirtualnych sportów i Bet on Games.

[blok_bonus]