Czy może być coś piękniejszego niż wyczekiwanie przez wszystkich entuzjastów futbolu na starcie Polaków ze Szwedami? Wtorkowe spotkanie zapowiada się na jeden z najważniejszych meczów w historii nowoczesnego polskiego futbolu. Polacy walczą bowiem o awans na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższy wtorek będzie legendarny. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu w punktach FKP za depozyt. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

50 za 50 – bonusowe pln za depozyt

Bez znaczenia na to jakie mamy plany na cały dzień, wtorkowy wieczór powinniśmy zarezerwować na wspieranie biało-czerwonych, czy to na stadionie, czy przed odbiornikami. Ten mecz to coś więcej niż zwykłe spotkanie europejskich drużyn – to wielka szansa dla reprezentacji Polski na powrót na właściwe tory po wielu dekadach niepowodzeń. Na boisku zabraknie niestety Krzysztofa Piątka, który nabawił się kontuzji w meczu towarzyskim ze Szkocją. Niemniej jednak aura wspomnianego meczu jest magiczna. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za spełnienie poniższych warunków. Jakie są warunki promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fortuna

W dniu 29.03.2022, w godzinach 16:00-21:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon za minimum 50 pln brutto z oferty przedmeczowej lub na żywo. Kupon może być zakładem typu Solo, AKO lub Maxikombi z minimalnym kursem łącznym 2.00. Bez znaczenia na powodzenie kuponu, gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się z Happy Hours i bonusami AKO.

[blok_bonus]