Do końca tygodnia pozostało już naprawdę niewiele. Czwartkowy wieczór po raz kolejny stanie pod znakiem pucharów europejskich, a konkretnie eliminacji do tychże rozgrywek.  Oferta najlepszych bukmacherów jest naprawdę szeroka. W czwartkowy wieczór Akademija Pandev podejmie u siebie Lechię Gdańsk, zaś KR Reykjavik zmierzy się z Pogonią Szczecin. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję obowiązującą tylko dziś, tj. 14.07.2022. W jej ramach możemy otrzymać bonusowe 50 pln od pierwszej wpłaty, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu.

50 za 50 – bonus od pierwszego depozytu

Oprócz wspomnianych starć w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy, czeka nas także ciekawy mecz towarzyski pomiędzy Sportingiem i Villarealem – początek o 22:00. Bukmacher Fortuna oferuje bonusowe 50 pln od pierwszego depozytu na konto gracza. Spieszmy się, bo promocja obowiązuje tylko 14.07.2022! Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i skorzystać także z innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko nowych graczy, a także tych, którzy posiadają już konto, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 14.07.2022, należy dokonać wpłaty minimum 50 pln na saldo główne. W ciągu 24h gracz otrzyma bonusowe 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. Gracz ma 7 dni od przyznania nagrody na jej aktywację w sekcji „bonusy”. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo, z wyjątkiem wirtualnych sportów i Bet on Games.