Jeżeli chodzi o dzisiejszą ofertę, to niestety nie jest zbyt szeroka. Wiadomo jednak, że każdy typer, znajdzie coś ciekawego nawet w takie dni jak dziś. Zachęcić do puszczenia kuponu, może z pewnością bonus u legalnego bukmachera Fortuna. Już dzisiaj, nowi użytkownicy, jak i Ci, którzy mają już konto, ale nie dokonali jeszcze depozytu, mogą skorzystać z promocji. Wpłacając 50 zł otrzymamy punkty FKP, o równowartości naszej wpłaty. Punkty oczywiście można wykorzystać na dalszą grę.

50 za 50 – bonus od depozytu

W kwestii najpopularniejszego sportu drużynowego, czyli oczywiście piłki nożnej, powiedzieć można, że tylko jedno spotaknie przykuwa dzisiaj uwagę. Jest to oczywiście starcie Leeds z Liverpoolem, które rozpocznie się już o godzinie 21:00. Różnica pomiędzy tymi drużynami wynosi 7 punktów. The Reds na ten moment, nie są na miejscu, które gwarantuje im grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Mają jeszcze oczywiście na to szansę, lecz musieliby złapać regularną formę i nie tracić głupio punktów. Kwestią drugoplanową jest powstanie Super Ligi, w której to właśnie Liverpool miałby brać udział ,,z urzędu”. Nie wiadomo więc, jakie podejście panuje teraz w szatni tego klubu. Z kolei gospodarze tego starcia, nie mają większych szans na osiągnięcie czegokolwiek w lidze. Z drugiej strony są daleko od strefy spadkowej, więc ich sytuacja w tym sezonie jest niemal wyklarowana.

W takich momentach warto również zwrócić uwagę na ligi mniej popularne. Na zapleczu hiszpańskiej La Ligi odbędą się dziś dwa starcia: Leganes-Ponferradina oraz Almeria – Espanyol. Tym meczom warto się przyjrzeć, z uwagi na fakt, że wszystkie grające dzisiaj drużny, mają jeszcze szansę na awans, bądź grę w fazie play off. Rozgrywają się dzisiaj również spotkania na zapleczach następujących lig: holenderskiej, belgijskiej, portugalskiej, czy nawet rumuńskiej.

W celu skorzystania z promocji, przede wszystkim musimy być nowymi użytkownikami tego bukmachera. Względnie, dopuszczalne jest posiadanie już konta, lecz wtedy warunkiem jest brak dokonanego wcześniej depozytu. Wymagany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny brzmi: bonus50. Należy go wpisać podczas dokonywania wpłaty. Następnie otrzymamy 50 zł w postaci bonusu (a dokładnie punktów FKP), w ciągu 24 godzin. Zainteresowani muszą się pośpieszyć, ponieważ promocja jest ważna do końca dzisiejszego dnia (19.04).

Załóż konto u bukmachera FORTUNA i ciesz się pakietem powitalnym!

Odbieram darmowe 20 PLN na start