Dla wielu polskich fanów piłki nożnej dzisiejszy dzień jest jednym z najważniejszych w roku. Już o godzinie 17:00 biało-czerwoni rozpoczną zmagania fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Polacy zagrają z poważnym rywalem, Meksykiem. Piłkarze pod wodzą Czesława Michniewicza nie będą mieli łatwego życia, ale my skupmy się póki co na nowej promocji przygotowanej przez jednego z legalnych bukmacherów. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawy bonus, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na mundial i nie tylko, w typach na jutro.

50 pln za wygraną Polski z Meksykiem

Najbardziej prestiżowe rozgrywki reprezentacyjne świata ruszyły! Mowa rzecz jasna o Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Czy reprezentacja na czele z Robertem Lewandowskim jest w stanie zdobyć trzy punkty w starciu z trudnym rywalem? Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln za wygrany kupon spełniający kilka warunków. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 22.11.2022, do godziny 17:00, należy postawić kupon za minimalną stawkę 50 pln. Na kuponie musi znaleźć się typ na zwycięstwo Polski z Meksykiem w dniu 22.11.2022. Dotyczy oferty przedmeczowej. Kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Gracz otrzyma bonus 50 pln, jeśli Polska wygra mecz. Inne zdarzenia nie mają dla promocji znaczenia. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours i bonusami AKO. Kupon musi zostać rozstrzygnięty w dniu 22.11.2022!