Faza grupowa tegorocznych Mistrzostw Europy dobiega końca, a lista drużyn, które awansowały do 1/8 turnieju zaczyna się klarować. Sytuacja w grupie E jest naprawdę szalenie ciekawa, bowiem awansować może jeszcze dosłownie każdy. Dziś, 23.06.2021, o godzinie 18:00, Polska zmierzy się ze Szwecją, obecnym liderem grupy. Legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele promocji, lecz warto przyjrzeć się szczególnie jednej z nich. Dzisiejszy mecz Polaków jest w zasadzie meczem o wszystko – jeżeli Hiszpania pokona naszych południowych sąsiadów, Słowaków, co jest bardzo prawdopodobne, a reprezentacja Polski nie pokona Szwecji, wówczas nasza kadra nie wyjdzie z grupy. Tym samym należy głęboko wierzyć w sukces drużyny prowadzonej przez selekcjonera Paulo Sousę. 

50 pln za wygraną Polski do zera

Reprezentacja Polski zaprezentowała się naprawdę solidnie w sobotnim meczu z Hiszpanią – drużyna pokazała wolę walki i ambicję, czyli coś, czego zdecydowanie zabrakło w pierwszym meczu fazy grupowej ze Słowacją. Na boisku z pewnością nie zabraknie Roberta Lewandowskiego, na którego barkach będzie pokierowanie drużyną i pokazanie kapitańskiej ambicji. Wszystkie przemyślenia dotyczące zbliżającego się starcia warto przedstawić w typach dnia. Niemniej jednak, wracając do promocji – bukmacher Fortuna przygotował dla głęboko wierzących w sukces naszej kadry narodowej coś wyjątkowego. Jeżeli Polska wygra ze Szwecją do zera, a będzie to jedno ze zdarzeń na naszym kuponie, otrzymamy bonus w postaci 50 pln niezależnie od rozstrzygnięcia pozostałych zdarzeń! 

Promocja obowiązuje w dniu 23.06.2021. Dotyczy jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, kupony LIVE nie podlegają pod promocje. Należy postawić kupon za stawkę minimum 50 pln brutto, uwzględniający zakład “2. Drużyna wygra do zera – TAK.” z oferty bukmachera. Kupon może być zawarty w formie SOLO, AKO, Maxikombi. Reszta rozstrzygnięć na kuponie nie ma znaczenia dla przyznania bonusu – w kontekście promocji liczy się tylko pomyślność zdarzenia dotyczącego Polski. Bonus 50 zł zostanie przyznany w punktach FKP, do dnia 24.06.2021, do godziny 23:59. Co istotne, zdarzenia z których składa się kupon, muszą zostać rozstrzygnięte do dnia 24.06.2021, do godziny 9:00

Zarejestruj konto u bukmachera Fortuna i odbierz bonus bez depozytu!

Odbieram bonusy bez depozytu