W ETOTO doceniamy Twoje poświęcenie, dlatego przygotowaliśmy coś wyjątkowego:
Zagraj LIVE za min. 100 zł na Sporty Amerykańskie – NBA, NHL, MLS, MLB, NFL, bądź WNBA; – a w razie niepowodzenia, dostaniesz freebet 50 zł!

I TAK CO TYDZIEŃ!

JAKIE ZAKŁADY KWALIFIKUJĄ SIĘ DO PROMOCJI?

  • Pojedynczy zakład na żywo;
  • Postawione na: NBA, NHL, MLS, MLB, NFL, bądź WNBA
  • Minimalna stawka zakładu: 100 zł;
  • Minimalny kurs zakładu: 1,95.

JAK ODEBRAĆ FREEBET?

Po rozliczeniu kuponu pojawi się okienko pop-up, na którym wystarczy kliknąć „Zatwierdź”, a freebet zostanie automatycznie dodany w ciągu 20 minut do Twojego konta! Freebet możesz odebrać raz w tygodniu!

Regulamin:

1. Aby odebrać nagrodę w ramach Sprzedaży Premiowej, gracz po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.
2. Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę (tj, jeśli za 50 PLN zagrasz kurs 2,00, wygrasz 50 PLN [minus podatek], a nie 100). Szczegółowe informacje dotyczące freebetów zawarte są na stronie: https://www.etoto.pl/promocje/poradnik-freebet/
3. W okresie tygodnia gracz może odebrać maksymalnie jeden freebet w tygodniu, liczonym od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.
4. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.