1. Zarejestruj się na forBET z kodem bonusowym ZT50 lub zaloguj na istniejące konto
  2. Zapisz się do promocji “Droga do Moskwy” (Wystarczy zapisać się jeden raz na czas trwania promocji)

Dziś zobaczymy wielkie starcie wikingów – spotkanie Islandii z Norwegią! A to oznacza, że kości będą trzeszczały, ogień płonął, stal iskrzyła od uderzeń, a bonus 50 PLN czekał na Ciebie!

Wystarczy, że zagrasz dowolny zakład na ten mecz za minimum 50 PLN, a jeśli w meczu zostanie pokazanych ponad 2,5 żółtych kartek, to bonus 50 PLN znajdzie się na Twoim koncie!

1. W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby zapisane do Droga do Moskwy
2. W promocji liczą się tylko kupony zagrane w dniu 2.06 (od godziny 00:00) zawierające zakład przedmeczowy na spotkanie Islandia – Norwegia
3. Minimalna stawka kuponu 50 PLN
4. W promocji nie biorą udziału zakłady systemowe
5. Jeśli w meczu sędzia pokaże over 2,5 żołtych kartek, to każdy, kto spełnił warunki otrzyma bonus 50 PLN na swoje konto
6. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania).
7. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od zakończenia meczu
8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe
9. Bonus otrzyma każda osoba, która spełniła warunki promocji

Standardowe punkty regulaminów:

10. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
11. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie
13. Bonus w tej promocji można otrzymać tylko jednokrotnie na użytkownika
i ode mnie tyle