Już w najbliższą sobotę, tj. 09.10.2021, reprezentacja Polski pod wodzą Paulo Sousy rozegra kolejny mecz w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Rywal nie będzie zbyt wymagający, bowiem mowa tu o San Marino. Jest to, poza paroma wyjątkami, drużyna, której trzon stanowią zawodnicy grający półprofesjonalnie, tym samym wysoka wygrana naszej kadry jest w zasadzie pewna. Zawodnicy są podwójnie zdeterminowani, gdyż awans z grupy I jest póki co nierozstrzygnięty. Jeden z bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zyskać aż 50 pln nagrody. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

50 pln bonusu za grad bramek w meczu Polska – San Marino

San Marino to drużyna, z którą nie sposób przegrać. Chyba wszyscy pamiętamy fantastyczne zwycięstwo z 2009 i cztery bramki “Ebiego” Smolarka. Ostatni mecz między Polską a reprezentacją San Marino zakończył się wynikiem 1:7 na korzyść biało-czerwonych. Tym razem bilans bramkowy jest szalenie istotny, bowiem może w dalszej perspektywie zadecydować o wyjściu z grupy. Bukmacher Fortuna przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać 50 pln bonusu. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Fortuny

bonus-50-pln-zajawka

W dniu 09.10.2021 należy zawrzeć zakład “Liczba goli będzie większa niż 7,5” w meczu Polska – San Marino z oferty przedmeczowej. Minimalna stawka to 50 pln brutto. Na kuponie mogą znajdować się również inne typy (może to być kupon solo, ako, kombi). O rozstrzygnięciu bonusowym decyduje tylko wynik meczu Polska – San Marino. Jeżeli inne typy okażą się nietrafione, a wspomniany typ na ilość goli trafiony i tak otrzymamy bonus 50 pln. Kupon musi być rozstrzygnięty do 23:59 w dniu 09.10.2021. Bonus zostanie przypisany w postaci punktów FKP na konto gracza. Należy go aktywować w ciągu 7 dni od przyznania.

bonus-50-pln-regulamin[blok_bonus]