Fani naszej kadry narodowej nie mogą doczekać się tego dnia. Już o godzinie 20:00 w środę biało-czerwoni rozegrają swój ostatni mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Reprezentantów pod wodzą Czesława Michniewicza czeka prawdopodobnie najtrudniejszy mecz w grupie, ponieważ rywalem będzie Argentyna. Skupmy się jednak na nowej promocji przygotowanej przez jednego z legalnych bukmacherów. Bukmacher Fortuna proponuje promocję krótkoterminową, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na mundial w typach na dziś.

50 pln bonusu za gola Polaków

Mecz Polaków z Arabią Saudyjską z pewnością wyglądał lepiej niż starcie z Meksykiem. Polacy rozkręcali się z minuty na minutę, ostatecznie pokonując Saudyjczyków dwoma bramkami. Tym razem biało-czerwonym przyjdzie zmierzyć się z Argentyną, prowadzoną przez Lionela Scaloniego. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln za gola Polski w meczu z Argentyną. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

W dniu 30.11.2022, do godziny 20:00, należy postawić kupon za minimalną stawkę 50 pln. Na kuponie musi znaleźć się typ na gola Polski w meczu z Argentyną w dniu 30.11.2022. Dotyczy oferty przedmeczowej. Kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Gracz otrzyma bonus 50 pln, jeśli Polska strzeli co najmniej jednego gola Argentynie. Inne zdarzenia nie mają dla promocji znaczenia. Zakład musi zostać rozstrzygnięty do 23:59 w dniu 30.11.2022. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours i bonusami AKO. Bonus trafi na konto gracza w dniu 01.12.2022.