[blok_bonus]

 

W najbliższych dniach będziemy świadkami 2 kolejki Ekstraklasy i 1 kolejki belgijskiej Jupiler League. W ramach tych drugich spotkań zobaczymy chociażby starcie obecnego mistrza Belgii, Club Brugge w zestawieniu z Genkiem. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher eWinner oferuje bowiem bonus w wysokości 50 pln na weekend ponownie przepełniony futbolem.

50 pln bonusu na weekend

Fani polskiej piłki muszą być cierpliwi, bowiem pierwsze sobotnie spotkanie Ekstraklasy zostanie rozegrane dopiero o 17:30. Wówczas Cracovia zmierzy się z beniaminkiem z Kielc – Koroną. Przed nami ekscytujące starcie jednej z najbardziej znanych polskich drużyn, Legii Warszawa, z Zagłębiem Lubin. Zawodnicy warszawskiej Legii w pierwszej kolejce podzielili się punktami ze wspomnianą Koroną. Dziś mają dobrą okazję by się odkuć, tym samym mecze powinny być nader emocjonujące. Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus o wartości 50 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu eWinner

W celu skorzystania z promocji „Futbol totalny”, w dniach 23.07-24.07.2022, należy zapisać się do promocji i zagrać zakład AKO za dokładną stawkę 49 pln z minimalnym kursem łącznym 2.50. Zdarzenia muszą dotyczyć piłki nożnej. Klient może otrzymać freebet o wartości 25 pln na każdy dzień trwania promocji, tym samym do zgarnięcia są 2 freebety po 25 pln. Freebet należy wykorzystać w aplikacji mobilnej na dowolne zdarzenie live z maksymalnym kursem 10.00 w ciągu 24h od przyznania.