Już jutro wieczorem reprezentacja Polski w piłce nożnej podejmie Walię we Wrocławiu. Mecz co prawda nie jest z gatunku bardzo istotnych, bowiem będzie mieć jedynie wpływ na sytuację naszej kadry w grupie w Lidze Narodów. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Polacy skromnie wygrali 1:0, jednak mecz odbył się aż trzynaście lat temu i sporo zmieniło się w obu kadrach od tego czasu. Tym razem na zawodnikach nie ciąży wielka stawka spotkania, tym samym powinniśmy spodziewać się raczej spokojnej gry. Jeden z bukmacherów przygotował promocję specjalnie na jutrzejszy mecz Polski z Walią. W jej ramach możemy otrzymać bonus w wysokości 50 pln bez znaczenia na powodzenie naszego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

50 pln bonusu na mecz Polski

Walia w ostatnim czasie prezentuje naprawdę wysoki poziom gry. Reprezentacja z Wysp Brytyjskich zazwyczaj była kojarzona z piłką nożną dużo bardziej fizyczną, aniżeli techniczną. W ich grze nastąpiło swoiste przełamanie i obecnie prezentują futbol nadzwyczaj efektowny i efektywny. Starcie Walii z Polską możemy obstawiać u bukmachera STS. Bez znaczenia czy nasz kupon okażę się trafiony czy nietrafiony, możemy zyskać bonus w wysokości 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny od STS

W dniach 30.05-01.06.2022 należy zapisać się do akcji, a następnie zawrzeć zakład z salda głównego. Zakład musi być zawarty z oferty przedmeczowej i dotyczyć dowolnego zdarzenia z meczu Polska – Walia. Może być to kupon Solo lub AKO. Minimalny kurs powinien wynieść 2.50, a stawka przynajmniej 20 pln. Gracz, którego spełni powyższe warunki otrzyma bonus 50% stawki do 50 pln. Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu. Zwrot trafi na konto bonusowe. W celu wypłaty należy bonus obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.91. 

[blok_bonus]