Po raz kolejny środek tygodnia uraczy nas emocjonującymi starciami. Jeszcze nie doszliśmy do siebie po fantastycznym starciu w ramach tzw. Derbów Anglii, czyli meczu Manchesteru United z Liverpoolem, a już dziś rozegrane zostaną kolejne mecze. W ramach English Football League Cup reprezentant Premier League, Newcastle, zmierzy się z Tranmere Rovers, a więc klubem, na co dzień występującym w League Two. Oprócz tego meczu, czekają nas trzy innego spotkania pucharowe. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

50 pln bonusu do wygranego kuponu

Ciekawie zapowiadają się także finały kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Dinamo Zagrzeb musi odrobić straty w meczu z Bodo/Glimt, holenderskie PSV zmierzy się z Rangers, zaś Trabzonspor podejmie u siebie FC Kopenhagę. Który z tych drużyn zameldują się w fazie grupowej nadciagającej wielkimi krokami kolejnej edycji Ligi Mistrzów? Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za wygrany kupon. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 24.08.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon przedmeczowy za minimum 50 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO, z minimalnym kursem łącznym 3.00. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.